Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mimice 2008

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 12.07.2008 10:20

Spokojnej podróży i przyjemnego odpoczynku.
pozdrawiam :lol:
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 12.07.2008 10:22

adam11
liczę na fotki od Ciebie z twojego odpoczynku z Mimic.
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 13.07.2008 11:06

Larus-M to apartamenty na samym "zakręcie" przy zejściu na plażę.
Cieszę się Kombiaczek, że Mimice się podobały. Fotki super :)
Ja należę do tych, którym nie przeszkadza spacerowanie i wspinaczka i mieszkam zawsze tuż obok sklepu, w domu należącym do Mario zresztą ;-)
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 13.07.2008 11:34

YoanaK napisał(a):Larus-M to apartamenty na samym "zakręcie" przy zejściu na plażę.


O to jest coś!
Czyli wynika, że po tej samej stronie Mimic, po której Wy mieszkacie? A może jakieś foto całej miejscowości z zaznaczonym miejscem: Larus - M?
Wiem, jak wygląda sam budynek jednak nijak nie potrafię go zlokalizować na zdjęciach, które pokazują widok na całe Mimice. Albo gapa ze mnie, albo na żadnej fotce się te apartamenty nie "załapały"...?
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 13.07.2008 11:37

Jotem mogły się nie załapać, bo trudno je uchwycić robiąc zdjęcie od strony plaży, zejście zasłania. Jestem przekonana, że dobrze myślę, znajomi tam w zeszłym roku mieszkali. Jest to po tej stronie Mimic, gdzie plaża, właściwie na drodze prowadzącej do zejścia.
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 13.07.2008 11:47

Larus-M wygląda tak:

Obrazek

lub z boku:

Obrazek

Zdjęcia wcale niełatwo było wyszperać w necie.... na stronie Larus-M - takich oczywistych obrazków brak - stąd moje dociekania;)
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 13.07.2008 11:59

No właśnie doszukałam się podobnych fotek.
To, co pokazujesz, to jest chyba Villa Venera, Larus-M jest obok.
No i to nie jest tam, gdzie myślałam. Całkiem po drugiej stronie, przy innej plaży.
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 13.07.2008 12:03

A jednak:)))

Znalazłam Larus-M na zbiorczej fotce pokazanej przez Kombiaczka:)))

Obrazek

zaznaczona kropka:)
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 13.07.2008 12:10

jotem napisał(a):A jednak:)))

Znalazłam Larus-M na zbiorczej fotce pokazanej przez Kombiaczka:)))

Obrazek

zaznaczona kropka:)


Villa Venera...hmmmm.... przyznam, że mnie lekko zdezorientowała - na stronach www larus-M i Venery - te same foty apartamentów i te same opisy - jedynie właściciele mają różne nazwiska i adres różni się jedną literą 40A i 40B.....
Pozostaje mieć nadzieję, że moją wpłaconą zaliczke ktoś w Mimicach będzie honorował...i ze warunki na mijescu będą się pokrywać z opisem na stronie www. Nie omieszkam napisać po przyjeździe:)
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 13.07.2008 12:12

edit
Ostatnio edytowano 13.07.2008 12:15 przez jotem, łącznie edytowano 1 raz
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 13.07.2008 12:13

No, ja też mam na swoich ;-) Tylko ja cały czas myślałam o całkiem innym miejscu. Wygląda na to, że Villa Venera i Larus-M to połączone budynki są. Nowoczesne. Zejście strome i częściowo po schodach, dojście do plaży przy mini-porcie i knajpce, o której pisał Kombiaczek.
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 13.07.2008 12:18

hmmm zobaczymy. Chyba wolałabym te Waszą plażę ze skałkami - dalej od portu. Cóż - teraz tego nie zmienię.
Mam nadzieję, że nie będzie trzeba jeździć na plażę do Breli...;)
YoanaK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) YoanaK » 13.07.2008 12:23

E tam, przespacerujecie się kilkaset metrów i już.
kombiaczek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 16.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kombiaczek » 13.07.2008 13:24

jotem przyzwyczaisz się do spacerowania pod górkę. Jeśli wybierzecie "naszą" plażę to od portu macie ze 300 metrów tylko też znów pod górkę ale asfaltem. droga bardzo przyjemna.
Życzę Wam spokojnego odpoczynku.
Czekam na relację i ciekawe fotosy.
Kombiaczek 8) :wink:
jotem
Croentuzjasta
Posty: 411
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jotem » 13.07.2008 13:50

spacerowanie pod górkę....mamy w sumie na codzień - więc...spoko -
w końcu to wakacje a nie zawody kto szybciej 8)

Która plaża okaże się dla nas lepsza/wygodniejsza/ulubiona...okaże się:)
Jedziemy dopiero na przełomie sierpnia i września - więc spodziewam się totalnego luzu zarówno na najbliższej plaży jak i w dalszych zatoczkach:) A jeździć i tak zamierzamy, bo trzeba zobaczyć coś więcej niż te kilka domów w Mimicach - zabranie "sprzętów" plażowych do bagażnika nie będzie problemem.... zresztą i tak dla wygody trzymamy większość tych szpejów zwykle w bagażniku:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Mimice 2008 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone