Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mieszkać w Chorwacji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Artur2123
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur2123 » 01.05.2018 21:37

Agata777 napisał(a):witajcie. czy ktoś z was się wyprowadził juz do Chorwacji ? albo zamierza ? razem razniej. ja chce.tylko.soe.przeprowadzić bo pracuje w internecie wiec nie ma problemu z praca. proszę o kontakt na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Nam się udało.
malinero
zbanowany
Posty: 416
Dołączył(a): 05.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) malinero » 01.05.2018 22:37

Ok, zarobiłem co nieco na futures metali ziem rzadkich. Kupię knajpę plażową na Gran Cayman, wieczorem będę polewał i pił daiquiri, w dzień rejsy z turystami na rafę i mieczniki. Na pewno się uda i będzie dolca vita in Kodachrome :)
Agata777
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agata777 » 18.07.2018 07:35

Proszę o kontakt osoby którym się udało

Albo inaczej ... Błagam :)

Mój mail powiecej @wp.pl
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Mieszkać w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone