Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miasteczko z widokiem na otwarte morze

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ROROG
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2006
Miasteczko z widokiem na otwarte morze

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROROG » 25.07.2006 00:11

Witajcie podróżnicy!
Szukam miasteczka z widokiem na otwarte morze, nie zasłoniętej wyspami. Byłem w Primosten, atmosfera miasteczka, widoki, plaże wszystko było jak z bajki.
Szukam podobnego miejsca.
Pozdrawiam!
Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 25.07.2006 10:36

jesli nie okolice primostenu, to pózniej juz tylko ponizej dubrownika, albo wyspy (korcula,lastovo,vis, mljet, albo wyspy wyżej -dugi otok,susak) - jak zresztą z mapy wynika :lol: :lol:
ROROG
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROROG » 25.07.2006 11:41

witam!
Dzięki z mapy widzę gdzie mogę mieć widok, ale poszukuję miasteczka i boję się trafić na wioskę z jednym sklepem. Zależy mi poza oczywiście przyrodą na atrakcjach wieczornych tj. knajpki, winiarnie, (i inne konoby).
Jeżeli byliście w ciekawym miejscu z tymi atrakcjami to napiszcie.
Myślałem o Miejscowości Hvar ale szwagier jedzie tam w tym samym termine i boję się, że będzie nas za dużo.
Dozobaczenia w konobach i na plażach !!!
Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 25.07.2006 12:23

byliśmy w bardzo fajnym miejscu - Premantura - ale to niestety Istra, blisko jest obłędny rezerwat Kamienjak - własne plaże i fajne widoki z półwyspu, a wieczorkiem jest sie gdzie wybrać. duzo niżej bo w Cavtat za Dubrownikiem nie byliśmy, ale chwalą go sobie ludziska, a najlepsze widoki na otwarte morze mieliśmy w zeszłym i w tym roku w Czarnogórze przed Petrovacem na Moru. na cypelku - morze dookoła nas i tylko 4 domki, klif - cos pieknego - ale na rozrywki trzeba podjechac do Petrovaca.
to ja ewa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 701
Dołączył(a): 01.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) to ja ewa » 25.07.2006 13:12

Dusia napisał(a):byliśmy w bardzo fajnym miejscu - Premantura - ale to niestety Istra, blisko jest obłędny rezerwat Kamienjak - własne plaże i fajne widoki z półwyspu, a wieczorkiem jest sie gdzie wybrać. duzo niżej bo w Cavtat za Dubrownikiem nie byliśmy, ale chwalą go sobie ludziska, a najlepsze widoki na otwarte morze mieliśmy w zeszłym i w tym roku w Czarnogórze przed Petrovacem na Moru. na cypelku - morze dookoła nas i tylko 4 domki, klif - cos pieknego - ale na rozrywki trzeba podjechac do Petrovaca.


A zapodałaś może Dusiu gdzies jakies zdjęcia z tego cudnego klifu?
poogladałabym :)
Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 25.07.2006 13:48

mam album na webshotsie pod tytułem montenegro - ostatnia fotka jest spod apartamentu, a tu bym cos wkleiła, ale nigdy mi nie wychodzi. moge na priva wysłać kilka.
Obrazek
Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 25.07.2006 13:51

Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 25.07.2006 13:55

Obrazek
w tle klifiki

znowu sie nie udało nic wkleic :cry: :cry: :cry:
Dusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 206
Dołączył(a): 28.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dusia » 25.07.2006 14:53

Obrazek
przedostatnia próba wklejenia obrazka

uff udało sie
to jest wybrzeże w montenegro
ROROG
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ROROG » 25.07.2006 22:38

kumpel mówił, że z Orebicia miał widok na otwarte morze z tarasu swego pokoju. Myślę żeby tam jechać ale jestm pełen obaw(taka natura) czy spełni moje oczekiwania.
Do tej pory jeźdzłem bez rezerwacji a w tym roku straszą w telewizji, że jest wyjątkowy tłok.
Jeżeli macie jakieś rady dla niezdecydowanego malkontenta to czekam z niecierpliwością.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Miasteczko z widokiem na otwarte morze
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone