Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Miał być Rzym - był spontan - październik 2012

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.01.2013 13:14

BeJur napisał(a):
Ani ... współpracujesz??? 8O :roll:
:)


A Ty nie?
:D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 16.01.2013 13:18

alessandro1977 napisał(a):Nie wiem czy w ogóle uda mi się dziś coś skrobnąć bo na 20.00 do kina jadę :D


no to jak wrócisz z kina :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 16.01.2013 13:19

Jacek S napisał(a):
BeJur napisał(a):
Ani ... współpracujesz??? 8O :roll:
:)


A Ty nie?
:D


z Tobą ???? :roll:
nie ;)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 16.01.2013 13:19

alessandro1977 napisał(a):
AnaSz napisał(a):ty to potrafisz trzymać napięcie :)

To wszystko przez brak czasu...z drugiej strony przypominam, że wszystko rzeczywiście tak wyglądało...nie wiedzieliśmy co, gdzie i kiedy zobaczymy a kierowaliśmy się po prostu tym co w danej chwili przyszło nam do głowy... :D


Zacząłeś, to teraz musisz ten czas znaleźć. :)
Urzekła mnie Twoja historia, bo mnie, po prostu na taki spontan nie stać. U nas, to nawet postoje na "za potrzebą" są zaplanowane. :D Dlatego śledzę z ciekawością.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.01.2013 13:20

BeJur napisał(a):z Tobą ???? :roll:
nie ;)


Czyli mam nie kadrować inaczej?

:lol: :wink: :mrgreen:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 16.01.2013 13:20

alessandro1977 napisał(a):Wybór więc padł na Rzym - podróż samochodem bo jeszcze miała być zwiedzona Toskania...nie wiedziałem, że wszystko potoczy się całkiem inaczej :wink:...w końcu podróż samochodem daje taki komfort, że można jechać tam gdzie droga prowadzi i robić to, na co ma się akurat ochotę :lol:


alessandro1977 napisał(a):...w pewnym momencie stwierdziliśmy, że Rzym to sobie jednak odpuścimy ! To daleko, zostawimy sobie na inną okazję i zaproponowałem, że pojedziemy nad jezioro Garda, a konkretnie do Riva Del Garda... :D


alessandro1977 napisał(a):...pomyślałem, że za dużo już kombinuję ale kiedy wsiadłem ponownie do samochodu, coś mi podpowiadało abym jechał w kierunku Turynu :D

Jak na dział o podróżach do Chorwacji, to coraz dalej od niej odjeżdżacie ? :? ... ale w końcu można i przez Turyn.
I do końca relacji pewnie jeszcze kawałek ... więc kto wie ? ! ... może i Garda ... i Chorwacja będą. 8)

pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 16.01.2013 13:21

lubelski napisał(a):Jacku..chyba tylko literówki poprawiłem.sens ten sam, ..coby mnie Janusz nie ścigał :mrgreen: zwyczaju takiego nie posiadam :mrgreen:


Był tekst Rysia i został przez Ciebie skasowany więc ciężko to nazwać literówką.
:D
Szkoda....bo dość istotny był w kontekście... :wink:

Pogadam z Januszem - spoko, spoko.
:D
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 16.01.2013 13:23

Jacek S napisał(a):
BeJur napisał(a):z Tobą ???? :roll:
nie ;)


Czyli mam nie kadrować inaczej?

:lol: :wink: :mrgreen:


teraz to już mieszasz ... :roll:
kadruj se jak chcesz ... :)
chcesz robić dobre zdjęcia, to słuchaj tych co się znają :)
chcesz, żeby się ludzie cieszyli na Twój widok, słuchaj tych co się znają :smo: :smo: :smo:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2013 13:25

BeJur napisał(a):no to jak wrócisz z kina :)

Ło matko...toż to będzie 24.00 :roll:
walp napisał(a):Zacząłeś, to teraz musisz ten czas znaleźć. :)

Powolutku wszystko opiszę... :wink:
mariusz-w napisał(a):Jak na dział o podróżach do Chorwacji, to coraz dalej od niej odjeżdżacie ? :? ... ale w końcu można i przez Turyn.

Zapewniam Cię, że można :sm:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.01.2013 13:25

Jacek S napisał(a):
lubelski napisał(a):Jacku..chyba tylko literówki poprawiłem.sens ten sam, ..coby mnie Janusz nie ścigał :mrgreen: zwyczaju takiego nie posiadam :mrgreen:


Był tekst Rysia i został skasowany więc ciężko to nazwać literówką.
:D

Nie widziałem postu przed edycją :idea:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2013 13:26

alessandro1977 napisał(a): i był to już mój ósmy pobyt w Chorwacji..

Mariusz ..ale cromaniak z krwi i kości..a że mu navi drogę zmyliła :mrgreen:
..psze Państwa..od tej chwili cisza przedwyborcza..niech w końcu zacznie pisać w tej relacji autor... :mrgreen: czekamy, może być bez fotek..z kółkiem :mrgreen:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 16.01.2013 13:33

alessandro1977 napisał(a):
mariusz-w napisał(a):Jak na dział o podróżach do Chorwacji, to coraz dalej od niej odjeżdżacie ? :? ... ale w końcu można i przez Turyn.

Zapewniam Cię, że można :sm:

... też napisałem , że można ! 8) ... a że niekonwencjonalnie, to tylko in plus ! :)

pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2013 13:34

Co wy tu odp.... rozwaliliście całkiem fajną relację o meczu wiejskiej drużyny. Aleksader vel Pierro zakochany jest po uszy w JUve, a se nawet koszulki nie kupił - dusigrosz - złotówa :D :D :D

Co do drużyny pierścienia to nigdy takiej nie było bo nim się zawiązała to od razu został rozkminiony jeden co się nie udał. W związku z tym Prezes Lubelski Polsmos może jednoosobowo przyjąć w poczet członków drużyny kogos? Może to być nawet kobieta. :D :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.01.2013 13:41

zebik napisał(a):Prezes Lubelski Polsmos może jednoosobowo przyjąć w poczet członków drużyny kogos? Może to być nawet kobieta. :D :D

Proponuję Kopernika :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.01.2013 13:44

zebik napisał(a):zakochany jest po uszy w JUve, a se nawet koszulki nie kupił

Skoro zakochany to nie sezonowiec...skoro zakochany to zadbał już dużo wcześniej o odpowiednią ilość koszulek w posiadaniu :D
zebik napisał(a):dusigrosz - złotówa :D :D :D

Znam takiego jednego...

zebik napisał(a):wiejskiej drużyny

Nie każdy ma takie szczęście, że pod nosem ma światowego giganta piłkarskiego - Stomil Olsztyn :lool: :devil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Miał być Rzym - był spontan - październik 2012 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone