Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Metajna na wyspie Pag, a to było tak . . . . .

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gazinho
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) gazinho » 24.01.2015 22:56

Darkos napisał(a):
gazinho napisał(a):Odleciałem... super relacja! Gruntuje się moja decyzja w temacie urlopu 2015.
Dzięki!
Pozdrawiam

Miło, że się podobało :lol:

Twoja relacja "przybiła ostatniego gwoździa" i decyzja podjęta! Metajna 2015. Teraz szukamy lokum.
Jeszcze raz thx ;-)
marcin25
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin25 » 15.04.2017 14:46

Szkoda, że zdjęcia się już nie wyświetlają :(, bo też mam zamiar odwiedzić Pag :). Mimo braku zdjęć to fajnie się czytało :)
Darkos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 24.04.2017 09:59

marcin25 napisał(a):Szkoda, że zdjęcia się już nie wyświetlają :(, bo też mam zamiar odwiedzić Pag :). Mimo braku zdjęć to fajnie się czytało :)

Zdjęcia Żaba zjadła - też bardzo żałuję.

Fajnie że się podobała nasza przygoda.
Do dziś wspominamy, że były to jedne z "spoko" - jnych wakacji.
Pag jest wspaniały!

Pozdravki
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 24.04.2017 10:07

Pag jest fajny, ma taki unikalny klimat. Tylko że stosunkowo krótko jest tam ciekawa pogoda. No chyba że ktoś lubi wiatr i fale.
Gospodarz u którego mieszkałem mówił że pod koniec sierpnia to już się kończy sezon bo zaczyna wiać. I spotkać można jedynie pojedynczych turystów którzy są tam najczęściej przejazdem i zatrzymują się na 1-2dni żeby zobaczyć.
Darkos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 24.04.2017 10:12

adrianek90 napisał(a):Pag jest fajny, ma taki unikalny klimat. Tylko że stosunkowo krótko jest tam ciekawa pogoda. No chyba że ktoś lubi wiatr i fale.
Gospodarz u którego mieszkałem mówił że pod koniec sierpnia to już się kończy sezon bo zaczyna wiać. I spotkać można jedynie pojedynczych turystów którzy są tam najczęściej przejazdem i zatrzymują się na 1-2dni żeby zobaczyć.

Ja jedyny minus jaki bym postawił Pagowi - jako wyspie to duże zasolenie - i tylko tyle.
po wyjściu z wody białe plamki na brązowej opaleniźnie. :cry:
Reszta dla mnie jest OK.
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 24.04.2017 10:36

adrianek90 napisał(a): Tylko że stosunkowo krótko jest tam ciekawa pogoda.

A co to znaczy?
Bo na miesiąc pobytu (łącznie) pogoda była cały czas.
To....stosunkowo krótko?

Darkos napisał(a):
adrianek90 napisał(a):Ja jedyny minus jaki bym postawił Pagowi - jako wyspie to duże zasolenie - i tylko tyle.

Większe jest w Wieliczce.
A i temperatury zgoła inne. :wink:

zawsze można jechać nad Balaton. :mrgreen:
Darkos napisał(a):Zdjęcia Żaba zjadła - też bardzo żałuję.

Gift.... :wink:
Obrazek

Obrazek
Darkos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 25.04.2017 06:06

-

Wiedziałem, że na Maurycego można liczyć.
Zwłaszcza w temacie Pag-u

Dzięki za prezent :D
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 25.04.2017 19:32

anakin napisał(a):A co to znaczy?
Bo na miesiąc pobytu (łącznie) pogoda była cały czas.
To....stosunkowo krótko?

Chodzi o to że podobno że z początkiem września zaczyna tam wiać (nie byłem tam we wrześniu) i generalnie jak widziałem w relacji jednej z forumowicze to faktycznie było wietrznie i dość pusto. Dlatego uwierzyłem gospodarzowi który mówił że tak jest.

Ja byłem W pierwszej połowie lipca. Nawet dwa dni czerwca zahaczyłem, to generalnie pogoda się rozkręcała z czasem.

W porównaniu do bardziej południowych części Chorwacji wydaję się że na Pagu gwarantowana pogoda trwa trochę krócej. Choć i to w tych czasach słów "gwarantowana" jest chyba przesadzone.

O to mi chodziło mówiąc że tam jest stosunkowo krótko pogodnie.
Ale mimo wszystko jestem tą wyspą zauroczony do tej pory.
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 25.04.2017 19:34

Darkos napisał(a):Ja jedyny minus jaki bym postawił Pagowi - jako wyspie to duże zasolenie - i tylko tyle.
po wyjściu z wody białe plamki na brązowej opaleniźnie. :cry:
Reszta dla mnie jest OK.

Dla mnie zasolenie nie stanowiło żadnego problemu... a jak sam zauważyłeś reszta jest OK.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Metajna na wyspie Pag, a to było tak . . . . . - strona 32
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019