Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ME w Siatkówce

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 412
Dołączył(a): 22.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pt » 25.09.2005 21:30

jest! jest! jest! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


8)
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 25.09.2005 21:40

COŚ PIĘKNEGO!!!

Polki (nadal) Mistrzyniami Europy!!!
:D :D :D

Jednak wolały złoto... :wink: :lol:


P.S. Widzę, że żyjecie. :) Dziś nie było tak strrraszszsznie, chociaż emocji też nie brakło.
Ale się cieszę!!! :D :D :D

Pozdrav Navijači!
Jola
Jurek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3965
Dołączył(a): 28.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 25.09.2005 22:29

Ha ! Ha ! Ha! Złoto padłoi flaszka też. Uf! Ale było znowu gorąco !
A teraz czekają nas znowu emocje !!!!
Jeszcze tydzień i Witajcie w Pyrlandii !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.09.2005 22:48

Brawo Polki!!!. :wink:

Jolu przecieków " z góry" nie było ale może to intuicja. :lol:


Pozdrawiam :wink:
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 04.11.2005 19:44

Trochę nie w temacie,ale nie chciałem tworzyć nowego wątku,wiec podłaczyłem się pod ten sportowy.
Mianowicie w najbliższą środę 9 listopada fani sportu(a szczególnie koszykówki) z Trójmiasta i Pomorza będą mieli okazję do kontaktu ze sportem chorwackim.W Eurolidze Koszykówki Prokom Trefl Sopot gra z chorwacką Ciboną Vip Zagrzeb.Oczywiście liczę na zwyciestwo PTS,ale w razie przegranej byłaby to przegrana,która najmniej boli.

pozdrav
qqryq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 22.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) qqryq » 04.11.2005 20:52

Prokom trochę zawiódł w meczu z Maccabi przegrywając różnicą aż ok 30 pkt (dokładnie nie pamiętam). Inna sprawa to, że Maccabi jest najlepszą druzyną na kontynencie. Cibona wygrała z Lietuvasem i jest na pewno mocnym przeciwnikiem. O ile się nie mylę to Prokom w zeszłym roku (albo Śląsk wcześniej) grał już z Chorwatami (??) i bywało z tym różnie.
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 04.11.2005 21:05

Zgadza się. W zeszłym roku w Eurolidze Cibona i Prokom były w jednej grupie. Pierwszy mecz wygrali nasi bracia Chorwaci, a drugi... ? Hmmm... nie pamiętam, ale może Prokom? A może i nie? No, nie pamiętam już. Ale chyba fazę grupową Cibona ukończyła jedno oczko przed Prokomem. I obie przeszły do dalszych rozgrywek, co jak pamiętam, w przypadku Prokomu było wydarzeniem, bo od wielu lat nie było polskiego zespołu w "szesnastce".

Hej, hej! :)
Jola
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 05.11.2005 00:54

Jeśli chodzi o mecz z Maccabi to można się było spodziewać,że tak będzie.Jednak Maccabi to calkiem inna połka niedostępna dla polskich zespołów.
Jolu masz rację.W zeszłym roku Prokom grał z Ciboną.W Zagrzebiu dostał okrutne baty(jedynym pocieszeniem bylo to,że te baty sprawili Chorwaci :lol: )A w rewanżu wygrał Prokom.
I obie przeszły do dalszych rozgrywek, co jak pamiętam, w przypadku Prokomu było wydarzeniem, bo od wielu lat nie było polskiego zespołu w "szesnastce".

Masz rację.Awans Prokomu do szesnastki był wielkim wydarzeniem,bo do tej poryżadnej polskiej drużynie się to nie udało
Jednakże przy całej sympati do Chorwatów mam nadzieję,że to Prokom będzie górą w środę :lol:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 05.11.2005 08:35

W Eurolidze rzeczywiście żadnemu polskiemu klubowi się to nie udało ale chciałem nieśmiało przypomnieć że jedynym polskim klubem koszykarskim który grał w 8 (a nie 16) najlepszych w Europie był... Lech Poznań też z Kijewskim ale jeszcze na parkiecie :wink: Łza sie w oku kręci...lata osiemdziesiate tak smutne dla kraju w sporcie w Poznaniu były niesamowite - Lech rządził w lidze piłkarskiej i w koszykarskiej, pamiętam boje ze Śląskiem i Górnikiem Wałbrzych - to była wtedy 3 najlepszych klubów a i jeszcze Zagłębie Sosnowiec. A teraz w koszu tylko Śląsk z dawnych tuzów się ostał. Dobrze że chociaż w piłce Kolejorz ciagle na czele. Sorry Krakus za wczoraj :wink: ogralismy Craxe grając w 10-kę :twisted: dla takich meczów warto żyć. Na trybunach przyjaźń a na boisku walka na śmierć i życie :D
pozdraVki 4all
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 05.11.2005 11:06

W Eurolidze rzeczywiście żadnemu polskiemu klubowi się to nie udało ale chciałem nieśmiało przypomnieć że jedynym polskim klubem koszykarskim który grał w 8 (a nie 16) najlepszych w Europie był... Lech Poznań też z Kijewskim ale jeszcze na parkiecie

Ależ pamiętam o tym.Oglądałem mecz rewanżowy z mistrzem ZSRR w tv i pamiętam tą akcję z ostatniej sekundy gdy sędziowie przyznali decydujące punkty Lechowi po bloku Rosjanina uznając,że piłka była opadająca.Pamiętam,że radośc była podwójna:z wygranej Lecha i Pokonania mistrza ZSRR
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 05.11.2005 16:36

rynioo napisał(a):Masz rację.Awans Prokomu do szesnastki był wielkim wydarzeniem,bo do tej poryżadnej polskiej drużynie się to nie udało

Żadnej... jasne. :lol: Nawet Śląskowi, to prawda. Ale to mi się dopiero przypomniało, jak napisałeś. :)

rynioo napisał(a):Jednakże przy całej sympati do Chorwatów mam nadzieję,że to Prokom będzie górą w środę :lol:

Nooo... pewnie. Ostatecznie To Podwórko jest bardziej nasze. Mimo całej sympatii... :wink: :lol: :D

Pozdrav
Jola
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 10.11.2005 00:56

No i po meczu :lol: .Ładny mecz w wykonaniu Prokomu i dosyc spokojna wygrana.Jednak Cibona na dzień dzisiejszy okazała się być drużyną dosyć przecietną.Ciekawostką była spora grupa młodzieży z flagami i szalikami chorwackimi za jednym z koszy.Akurat siedziałem z drugiej strony hali to nie wiem czy byli to Chorwaci,czy też polska młodzież z jakiegoś koła przyjacioł Chorwacji.

pozdrav
Poprzednia strona

Powrót do Kultura chorwacka

cron
ME w Siatkówce - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone