Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ME w Siatkówce

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 24.09.2005 19:29

krakuscity napisał(a): I co? Ponownie złoto?

Poljakinje u velikom "trileru"

Poljska je prvi finalist Europskog prvenstva u Hrvatskoj. Poljakinje su u prvom polufinalu s 3-2 (26:24, 25:22, 26:28, 20:25, 22:20) svladale Rusiju, u iznimno uzbudljivoj utakmici u kojoj su obje ekipe imale meč-loptu. Poljska ih je ipak imala puno više, čak pet već u trećem setu, no na kraju je ipak prošla u pet.

I zagramy z Włochami.
Kto jest na wakacjach w Chorwacji niech jedzie na finały dopingować naszych bo tam pewnie pustki na hali będą.

:cry: Pozdrawiam :wink:
zawodowiec
Cromaniak
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 24.09.2005 22:24

Nasze laseczki teraz wykończone jak koń po westernie a Włoszki po spacerku z Azerbejdżanem. Jutro będzie jeszcze trudniej ale trzeba wierzyć :)
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 25.09.2005 00:58

No ale dziewczyny (w przeciwieństwie do przereklamowanej drużyny panów)potwierdziły swoje miejsce w europejskiej czołówce.Tak trzymać i powodzenia w finale :hearts:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jurek » 25.09.2005 11:20

Cayman napisał(a):...ale ile nerwów przez te kobiety można stracić to się w głowie nie mieści...:)

No właśnie !!! Skoczę chyba po jakąś flaszeczkę, co bu nerwy uspokoić.
Jak pomyślę co się będzie działo po osiemnastej, to już pompa zaczyna szaleć !!!
paolo
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 25.09.2005 12:55

Trzeba jeszcze pogratulowac naszym kibicom ktorzy zjawili sie w Zagrzebiu i wspanialie dopingowali nasze ZLOTKA.
Mamy najlepszych kibicow siatkowki na swiecie.
Cayman
Posty: 319

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 25.09.2005 16:50

...ale jakby nie było w polskiej naturze jest samemu sobie stwarzać problemy...jakoś nie pamiętam aby Polacy potrafili kiedys z tak beznadziejnej sytuacji w jakiej były wczoraj Rosjanki w 3 secie doprowadzić niemal do wygrania meczu...nasi potrafią tylko w tę drugą stronę :)...
zawodowiec
Cromaniak
Posty: 3461

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 25.09.2005 17:21

Niby w innej dyscyplinie ale pamiętam że potrafili... Kopenhaga, rok '96, kwalifikacje Ligi Mistrzów, Brondby-Widzew. W pierwszym meczu w Łodzi 2:1 dla Widzewa. W Kopenhadze na początku 2 połowy Brondby prowadzi 3:0. Widzew strzela 2 bramki w końcówce, tą drugą w doliczonym czasie. Awansujemy.
Byłem na tym meczu :)
mitam
Posty: 281
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 25.09.2005 17:37

w obronie męskiej siatkówki. Mecz Mostostal Olimpiakos w Opolu bodaj 3 lata temu. Liga Mistrzów trzeci set wynik w setach 1:1 i w trzecim secie 24:19 Na zagrywkę idzie Rafał Musielak i serwuje. Raz drugi trzeci aż do końca tzn 7 razy i wygrywamy seta.
Jak powiedział Wielki Hubert Wagner Stała się rzecz niemożliwa.

O, kurcze, a jak to przeżyć bez znieczulenia??? 8O
Będę próbować, zaciskając kciuki, krzycząc, piszcząc, skacząc...
Najbardziej liczę na te piski i skoki, bo to się dzieje po każdym wygranym secie, a po wygranym meczu, to... już się nie mówi. :D

Srebro już jest. Zamieńmy je na złoto!!!