Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Marusici

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008
Marusici

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 07.07.2008 17:52

Witam po raz pierwszy ;)
W tym roku wybieram się na urlop do Marusici. Troszkę to miejsce znam, bo dwa lata temu, gdy byłem w Kastel Luksic (woda tam bee), jeździliśmy często do Marusici gdzie kryształ woda była. Znam tylko zjazd - patrząc od Omisia - za sklepem, i jest stromy. Na mapce na stronie marusici.com widać, że jest wcześniej inny zjazd i może łagodniejszy? Ktoś tamtędy jechał? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 16.04.2009 21:53 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 09.07.2008 13:23

Witam!
Jedyny zjazd, który kojarzę to ten zaraz za przystankiem "PKS", niemal niewidoczny z drogi. Czy stromy? Za pierwszym razem zastanawiałem się czy nie zostawiać samochodu na jadrance :-)

Pzdr
autoklin
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 23.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) autoklin » 09.07.2008 14:18

kiedy się tam wybierasz bo ja z rodzinką tez pierwszy raz do Marusici 22 lipca pozdrawiam
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 09.07.2008 16:20

autoklin żałuję ale się nie spotkamy.... inny termin....

faziolot - dzięki za jakąś informację - przystanek jest przy sklepie? sklep z restauracyjką za nim. tak? to ten? jedyny? nigdy z PKS w cro nie korzystałem, zawsze jest ten pierwszy raz ;) na dole pod domkani widziałem spore LT i multivany, ja mam mniejsze VW, to da radę . . . . od sklepu w stronę Makarskiej ok 50m jest zjazd, tamtędy już schodziłem i wiem jak wygląda dlatego liczę na jakiś inny, zauważyłem na mapce na stronie http://www.marusici.com/uk_houses.html że jest od strony Omisia ale słyszę że nie da rady tamtędy . . . hmmm... nowe oponki niedawno zakładałem więc po przyjeździe ... już ćwiczę ruszanie pod górkę 8O

a jak PKS tam kursuje bo słyszałem że nie ma rozkładu, by z Omisia z buta nie wracać ? 8) 8) 8)
faziolot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 606
Dołączył(a): 18.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) faziolot » 10.07.2008 08:16

Cześć!
Przystanek jest za sklepem, a zjazd biegnie na początku równolegle do Jadranki, potem ooooooooostro w dół :-) Nie ma się czym przejmować, podjazd jest wykonany z karbowanego betonu zatem nawet przy oblodzeniu ;-) nie ma szans na poślizg.
Powodzenia i miłego wypoczynku

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone