Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mareda Novigrad

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damiano76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2013
Mareda Novigrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiano76 » 26.06.2013 19:29

Witam wszystkich jestem nowy w temacie forum i wyjazdów do Chorwacji.Śmigać będziemy z Piły. W tym roku zdecydowaliśmy się na wyjazd na południe,po po tym jak 3 razy z roku na rok nad naszym Bałtykiem zmokły głowy. Czytam i czytam forum uważnie i jedziemy 01,06 pod Novigrad do Maredy przez Niemcy, Austrię i Słowenię autostradami tak więc w grę wchodzą winiety. Po pobycie w Maredzie chcemy śmignąć do Wenecji. Tak więc mam nadzieję że przeczytane posty na tym forum zaowocują .Pozdrawiam po powrocie dam znać jak było z opisem kempingu
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 26.06.2013 19:38

To już na 7 raz na Maredzie:-) Bardzo fajny camp,polecamy club makumba kierunek Umag i pyszne lody Ledo:-)
Z Porecia macie wycieczki do Wenecji.......dla mnie miazga:) start 8.00-10.30 Wenecja-17.15 powrót do Porecia.4 km od Maredy urocze miasteczko Novigrad i 2 markety Plodine i Mercator.W markecie na campie ceny ok 20% wyższe niż w Novigradzie,Pozdrawiamy i udanego wypoczynku.Dla nas to ostatni dzień:(
damiano76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiano76 » 26.06.2013 20:39

Super wielkie dzięki Temcza za podpowiedz gdyby coś Ci się przypomniało pożytecznego pisz :-), To na to wychodzi że się miniemy. Pozdrawiam
damiano76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiano76 » 15.07.2013 09:32

Byliśmy zobaczyliśmy odpoczęliśmy ale krótko było. Co do Campingu duży ale z wszystkim pod ręką w tym roku wybudowali basen nad samym morzem.Sanitariaty Ok ,prąd jest i internet. Jak pisała Temcze sklep z cenami zawyżonymi kupowaliśmy tylko chleb bardzo dobry po resztę jechaliśmy do Novigradu. Ogólnie byliśmy pierwszy raz i napewno wrócimy do Chorwacji. Trasa z Piły do Chorwacji przez Niemcy ,Austrie, Słowenie z winietami i opłatą za tunele. Szybko i bez kombinowania 16godz, 1450km, zachaczyliśmy jeszcze Wenecje 220kmx2 opłata autostradowa 10.50ex2 i parking w samej Wenecji 30e za dobę warto ale jeden raz. Pozdrawiamy rodzinkę ze Szczecina;-). wsumie przejechałem 3500km spaliłem 190l ON. Urlop udany ale krótki. Pozdrawiamy też znajomych z pod Wawy. Pozdrawiam
agat166
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 15.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agat166 » 16.07.2013 16:05

Mam pytanie do was Panowie! Wybieramy się w sierpniu na ten kamp. Może coś więcej napisać o kosztach pobytu? Jedziemy w 4 osoby, planujemy zabrać 2 namioty, oczywiście opłata za samochód i elektryczność. Mamy także w planach jednodniową wycieczkę samochodową do Wenecji. Może coś podpowiecie o której wyjechać, żeby wystarczyło czasu na zwiedzanie.
damiano76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiano76 » 23.07.2013 12:46

jak pisałem opłaty za przejazd z parkingiem to 50E wyjazd 8.00 spokojnie my oblecieliśmy Wenecję w 5godz. jeśli chodzi o opłaty na campie to wejdz na ich stronę wpisując Mareda i wszystko jest wypisane. Zanim wjedziecie na camping i opłacicie weście mapkę z campingiem i wybierzcie sobie miejsce.Pozd
natash
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.05.2009
Novigrad - Kemping Mareda (restauracje, targ rybny, zakupy)

Nieprzeczytany postnapisał(a) natash » 18.08.2016 15:06

Witam,

Szukam pomocy gdzie w okolicach Kempingu Novigradu:
- kupić świeże ryby i owoce morza i czy w ogóle warto czy cena nie zabije :)
- jakaś ciekawa restauracja, ale żeby nie przepłacać za posiłki, zależy bardziej na jakości jedzenia niż na miejscówce :)
- zakupy spożywcze gdzie najlepiej robić oprócz Konzum, najbardziej zależy mi na warzywach i mięsie.
becia_128
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia_128 » 15.06.2018 14:41

Witam :D , w tym roku wybieramy się na kemping aminess park Mareda pod własny namiot. Czy ktoś był na tym kempingu we własnym namiocie i mógłby się podzielić wrażeniami? czytałam, że ludzie odradzaja pobyt tam pod namiotem ale nie piszą dlaczego. zastanawiam sie jak "ugryźć"kwestie jedzenia. bedziemy mieć lodówkę turystyczną na prąd ale czy taka wystarczy jak tam temperatury po 30 stopni?9 wiadomo, że takie lodówki chłodzą tylko do 18 stopni poniżej temperatury otoczenia) na poczatku planowaliśmy tylko śniadania i kolacje przygotowywać samemu a obiady jadać na kempingu i w miasteczku ale obawiam się że takie wyjście jest zbyt drogie.jak to cenowo wygląda? dlatego myśle o przygotowywaniu tez obiadów ale jak przechowywać mięsa? czy tam można wypożyczyć lodówkę?( wiem, że na niektórych kempingach jest taka możliwość)i jak to cenowo wygląda? ciekawi mnie też faktyczny stan tych parceli pod namiot. na stronie wygląda to pięknie, no ale wiadomo jak to bywa... zastanawia mnie tez kwestia besenów. na stronie jest ładny basen ze zjeżdżalniami ale oglądając filmiki z tego kempingu nigdzie takiej zjezdzalni nie widać( jade z dziećmi więc zależy nam na takich atrakcjach).będę wdzięczna za każdą odpowiedź. :papa:
durnylka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) durnylka » 09.07.2018 17:06

>zastanawia mnie tez kwestia besenów. na stronie jest ładny basen ze zjeżdżalniami ale oglądając filmiki z tego kempingu nigdzie takiej zjezdzalni nie widać( jade z dziećmi więc zależy nam na takich atrakcjach).

Basen ze zjeżdżalniami jest w części kempingu Mirami Family Village. Teoretycznie basen ten jest tylko dla gości mieszkających w domkach tej części kempingu. W praktyce nie ma jakiegoś strzeżonego przejścia, czy wejściówek, więc pewnie nic wielkiego się nie stanie, gdy 1-2 razy dzieci pójdą na ten basen. Chociaż byłoby nieuczciwe czuć się tam jak w domu, bo są ludzie, którzy płacą więcej za możliwość mieszkania w tej części kempingu i wypadałoby to przynajmniej uszanować.

W ogólnodostępnej części jest za to dobrze wyposażony plac zabaw.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.07.2018 10:09

Nie wiem dlaczego basen miałby być niedostępny dla wszystkich gości.

Ośrodek jest wprawdzie w pewien sposób rozbity na dwa:
Aminess Park Mareda Campsite 4 * oraz
Miramì Family Village Park Mareda Campsite

W opisie obydwu widnieje jednak ta sama informacja dotycząca basenów:
* tidal infinity pool with sea water
* two 100m² swimming pools in each zone of the campsite

i w obydwu jest informacja o dodatkowo płatnym krytym basenie w Aminess Maestral Hotel, który oddalony jest o 4km.


Na każdym kempingu, na którym byłem z ogólnodostępnych basenów mógł korzystać każdy, niezależnie od tego czy mieszkał namiocie, kamperze czy mobildomku.
durnylka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) durnylka » 11.07.2018 15:20

Być może jest tak jak piszesz. Ja uznałem, że skoro nie każdy może korzystać z pewnych atrakcji, np. zajęć dla dzieci, które odbywają się na terenie Mirami Family Village, to podobnie jest z basenem. Na niektórych kempingach, np. Park Umag, są mniejsze baseny przy części domków, które są przeznaczone dla ich mieszkańców. Nie ma oczywiście tabliczek z informacją, że reszta mieszkańców ma zakaz wstępu, ale jest to raczej oczywiste, że goście z namiotów nie są tam mile widziani. Myślałem, że podobnie jest na kempingu Mareda, ale może nie miałem racji.

Powrót do Kempingi



cron
Mareda Novigrad
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone