Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mala Paklenica -> Velika Paklenica -> Starigrad

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adik-chorzow
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.02.2014
Mala Paklenica -> Velika Paklenica -> Starigrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) adik-chorzow » 18.02.2014 10:56

Witam serdecznie,
Przygotowuję się do wyjazdu do Chorwacji w sierpniu tego roku. Będę tam dwa tygodnie w okolicach Zadaru. A, że lubię aktywnie spędzać wakacje chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy o mojej zaplanowanej wycieczce, a w przyszłości pewnie informacje tu zawarte będą pomocne innym osobom.

Jako jedną z wycieczek planuję górski treking z Malej Paklenicy przez Veliką do Starigradu. I tu moje pytania:
- wiem, że jest to możliwe, ale nie wiem jaka to jest trasa, czy jest ona dobrze oznaczona? jedna z możliwości mówi o przejściu przez wysokie szczyty co za bardzo nie dam rady, a druga bocznymi ścieżkami...
- ile mniej więcej czasu cała taka wycieczka? czy na trasie idzie się przez schronisko na Paklenicy?
- czy jest gdzieś może mapka takiej trasy, albo ktoś mógłby mniej więcej pokazać jak iść
- jakie inne rady do takowej wycieczki?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.02.2014 11:47

Na stronie parku są mapki...klik; tu zakładka o wędrówkach (schroniska, mapki, mapa rozminowanych szlaków)...

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Mala Paklenica -> Velika Paklenica -> Starigrad
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone