Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Makarska Riwiera w obiektywie gopro

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
natalia_tus
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.04.2016
Makarska Riwiera w obiektywie gopro

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia_tus » 04.10.2016 18:03

Cześć!
Chciałam się podzielić naszymi wspomnieniami z Chorwacji :wink: Dla mnie był to trzeci raz w cro i na pewno nie ostatni. Apartmany mieliśmy w Breli (Jakirusa), ale leżenie na plaży cały czas nie jest dla nas dlatego też ujęcia m.in. z Baskiej, Makarskiej, Dubrownika i parku Biokovo, w którym totalnie się zakochałam :!:
https://youtu.be/qmxwS-nHLdc

Ps: Mam świadomość pojawiających się na ujęciach pasków. Pojawiły się po dodaniu muzyki. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł czego to może być wina, będę wdzięczna za jakiegoś tipa :wink:

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywiecron
Makarska Riwiera w obiektywie gopro
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021