Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Makarska Riwiera w obiektywie gopro

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
natalia_tus
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.04.2016
Makarska Riwiera w obiektywie gopro

Nieprzeczytany postnapisał(a) natalia_tus » 04.10.2016 17:03

Cześć!
Chciałam się podzielić naszymi wspomnieniami z Chorwacji :wink: Dla mnie był to trzeci raz w cro i na pewno nie ostatni. Apartmany mieliśmy w Breli (Jakirusa), ale leżenie na plaży cały czas nie jest dla nas dlatego też ujęcia m.in. z Baskiej, Makarskiej, Dubrownika i parku Biokovo, w którym totalnie się zakochałam :!:
https://youtu.be/qmxwS-nHLdc

Ps: Mam świadomość pojawiających się na ujęciach pasków. Pojawiły się po dodaniu muzyki. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł czego to może być wina, będę wdzięczna za jakiegoś tipa :wink:

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Makarska Riwiera w obiektywie gopro
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone