Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Majówka 2013 Peljesac planowany, a wyszła Brela

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 06.05.2013 12:57

Pewnie, to było wiesz w formie żartu bo ja to taka zagorzała miłośniczka półwyspu :D

Wiem dobrze co to znaczy jazda z dzieckiem, też mam akurat 5 latkę. Póki mała była całą drogę spała. Teraz spanie w samochodzie też nie sprawia jej problemów, ale śpi już mniej. Kiedyś trasę na półwysep z Poznania robiliśmy na raz, teraz już śpimy po drodze, w Austrii. Zdecydowanie lepsza to dla nas alternatywa.

damianłódź napisał(a):W końcu Beata wzięła ją z fotelika i jakoś się z tyłu ułożyły.

O nie, nie, tego nawet nie chcę słyszeć. Toż to niebezpieczne jest.

Wrócicie jeszcze na Peljesac, mało kto nie wraca :D
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 06.05.2013 13:19

Dzięki szybkiej akcji niezwadnych Forumowiczów, udało się zgromadzić kilka "dowodów zbrodni" z kwietniowo/majowego pobytu w Chorwacji

Obrazek

Lecę do roboty, bo mnie pierwsza żona zabije 8)
badman
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 16.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) badman » 06.05.2013 13:44

Super relacja :) Damianie czy mógłbyś zdradzić jakiś namiar na Waszą kwaterę w Breli ? :) może być na PW
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 09.05.2013 00:17

Damiano...pięknie, my za dokładnie miesiąc lecimy do Breli, nie mogę się już doczekać ale obawiam się trochę samej podróży. Co prawda jedziemy na raty z noclegiem po drodze (wychodzi po ok. 700km na dzień) ale nasza mała (2.5roku) po w00km w samochodzie zaczyna marudzić że plecy ją bolą, że pupa boli, że wychodzi :lol: chyba że przyśnie na godzinkę, poogląda dvd....wtedy jest spokój.

Wcześniej bez małej jeździliśmy na raz, bez problemu...nie takie trasy strzelałem, dla mnie to przyjemność, tym razem jedzie z nami nasza "księżniczka" więc może być ciężko.

Pozachwalaj jeszcze, czy warto do Breli ;)

pzdr
lukas
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 09.05.2013 00:55

Jak tylko wróciłem do Łodzi, zaczęły się problemy... pani prezydent Miasta Łodzi, podjęła tak kontrowersyjną decyzję, że wybaczcie ale, nie ma mnie wśród żywych co najmniej do poniedziałku...
Przygotowujemy jako Kibice Najstarszego Łódzkiego Klubu, plan działania na najbliższe dni
A tak na marginesie, "nie wierzcie Danajom, nawet gdy przynoszą dary"
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 10.05.2013 21:28

jak miło zobaczyć pierwsze relacje z wyjazdu co Cro:). Piękne miejsca, nawet te tłumne w sezonie wyglądają teraz zachwycająco:). Korculę najchętniej oglądałam bo za ponad miesiąc (15 czerwca) ruszamy tam:)

łukasz22i
- a dlaczego tak się obawiacie skoro jedziecie na raty?. My jeździmy zawsze na noc, najpierw z 1 córką (zaczęła w wieku 11miesięcy)..teraz ma 4,5 roku, młodsza pojechała pierwszy raz jak miała 7m, teraz prawie 1,5 roczku i śpią całą noc, wazne też że mamy foteliki z regulowanym oparciem i można je odchylić a dziecko sobie śpi bardziej na wpółleżąco...jak dotąd dojechaliśmy z nimi najdalej na Hvar i podróże bez noclegów po drodze.
Teraz jedziemy na Korculę:)
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 11.05.2013 17:35

jeszcze 3 miechy i WITAJ BRELO
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 11.05.2013 19:42

Jeszcze 2 miechy 15 dni i też witam Brelę:)

ps. Bardzo fajne sprawozdanie. Dzięki :mrgreen: Porównać mozna w/w relację do Jacka który był w tym mieście rok temu. Polecam bo fajnie przedstawił cały pobyt. Pozdrawiam serdecznie
Despol
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Despol » 11.05.2013 20:18

damianołódź napisał(a):Ciąg dalszy wizyty i powrotu z półwyspu Peljesac i Korculi

Po powrocie do Orebica, poszliśmy na parking i nogi pod Nami się ugięły... Nie mamy tylnej prawej szyby, tej od strony pasażera, tam gdzie na zagłówku mam tablet. Ja pierdzielę, przecież spiesząc się na stateczek na Korculę, nie miałem czasu go zdemontować, więc pewnie komuś się spodobał... Biegnę do samochodu, patrzę szkieł niema, pewnie wpadły do środka, podchodzę bliżej - patrzę, tablet dumnie prezentuje się na zagłówku, szyby niet, ale szkieł też nie ma.... Ot stary Alzheimmer, po prostu nie zamknął szyby.... Auto stało 4 godziny na parkingu, gdzie kręciło się mnóstwo ludzi w większości turystów, wystarczyło podejść, wyjąć i szlus.
W Polsce nie do pomyślenia, w Chorwacji nikt nic nie zrobił


Parę lat temu byłem na wakacjach na Krymie i pewnego ranka zobaczyłem na ulicy mercedesa na polskich numerach z otwartymi oknami. Stał tak dwa dni i nikt tam nic nie ruszył, a po dwóch dniach ktoś zamknął szyby.
Wydaje mi się, że w miejscowościach letniskowych "Opatrzność" stara się dbać o to aby turystom się nic nie stało. :D
palenica
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 28.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) palenica » 30.05.2013 11:44

Fajna fotorelacja. Na zdjęciu z drvenika w kolejce do promu widzę swój samochód. Pamiętam, że z ułańską fantazją ustawiłeś się w kolejce do promu, ale nie będę cytowal mojego ośmiolatka, bo dzieci w tym wieku są mało tolerancyjne. W Breli byliśmy w czasie zeszłorocznych ME- było super. Mieliśmy rowery, które sobie stały oparte o mur nieogrodzonego pensjonatu i.... wyobraźcie sobie nikt się nie połasił. Wybraliśmy Hvar, bo przypuszczaliśmy, zę tak jak piszesz Brela w maju będzie na wpół wymarła. Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Majówka 2013 Peljesac planowany, a wyszła Brela - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone