Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Macedonia !??

Macedonia jest 12 razy mniejszy od Polski. Najwyższym szczytem w Macedonii jest Korab. Ma on wysokość 2753 m nad poziomem morza. Mieszkańcy Macedonii palą papierosy właściwie w każdym miejscu, robią to między innymi w restauracjach, autobusach, pociągach, czy nawet sklepach. W Macedonii jest bardzo niewiele lotnisk, bo aż zaledwie 10 lotnisk i tylko 8 z nich ma utwardzoną nawierzchnię.
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009
Macedonia !??

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 03.10.2009 13:22

Kto tam był?
Szukałem na forum raptem dwie większę relacje.
Może jednak ktoś tam był, może poleci jakieś noclegi?
Znajomi byli opowiadali, że jest cudnie nad jeziorwm Ochrydzkim, tylko, że oni byli w trójkę a nas jest piątka.

Proszę o informacje o tym kraju!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.10.2009 13:54

Poszukaj w dłuuuuuuuuugim wątku RobaCro.
Jest trochę o Macedonii.
W pierwszym poście masz spis treści ze stronami
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 03.10.2009 16:50

Noclegi znajdziesz bez problemu. Byłem tam w tym roku i jest to absolutnie rewelacyjne miejsce. Dodam że w moim odczuciu było to najfajniejsze miejsce w całej mojej wyprawie. Będę kończył moją relacje za jakiś czas to opisze i MK.
Pzdr
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 03.10.2009 20:31

Piotrek_B wielkie dzięki za wskazanie tej relacj faktycznie dllllllllllllllllluga ale ciekaw.

Wielkie dzięki. Twoją relację już czytam.
Wszyscy, którzy tam byli, a których znam twierdzą, że nocleg znajdę bez problemu jednak aby przekonac resztę towarzystwa koniecznym będzie cos wcześniej choć na start mieć zarezerwowane.
KOL
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 15.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) KOL » 04.10.2009 15:11

wojtap napisał(a):Kto tam był?
Szukałem na forum raptem dwie większę relacje.
Może jednak ktoś tam był, może poleci jakieś noclegi?
Znajomi byli opowiadali, że jest cudnie nad jeziorwm Ochrydzkim, tylko, że oni byli w trójkę a nas jest piątka.

Proszę o informacje o tym kraju!


Tu i tu też jest trochę o tym jeziorze. Dużo noclegów w Ohrid jest tutaj.
Pozdrawiam
wojtap
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 27.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtap » 05.10.2009 14:18

Wielkie dzięki za te informacje.
czytam twoją relację i TEŻ TAK CHCĘ!!!
Tam jest cudownie!

Powrót do Macedonia Północna - Северна Македонија



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone