Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

mac1 i Zbysiu Małecki

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002
mac1 i Zbysiu Małecki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.10.2002 09:24

Panowie nie zrozumieliście moich intencji pisałem nie o chamstwie lecz o statystyce.
Tak więc pozostaje Wam albo dokładnie wczytać się w mój post albo przeczytać i zrozumieć poniższe.
Z postu powinno wynikać, że nie ma reguły co do zachowań a chamstwo wynika ze statystyk przykład:
1 cham trafia się na 10000 osób (ogólnokrajowe)
Z woj. mazowieckiego wyjeżdza na HR np 30000 osób więc trafia się 3.
Z woj. Śląskiego wyjeżdża na HR np 40000 osób trafia się 4.
Z woj. Opolskiego wyjeżdża na HR np 5000 osób trafia się 0,5.
I właśnie to obrazuje ile osób zachowujących się inaczej można spotkać na trasach naszych wakacyjnych podróży i skąd będą pochodziły ich tablice rej.
mac1 moja mała wiocha leży właśnie w woj. śląskim tak więc wg Twojego zrozumienia mojego postu też jestem chamem a nie sądzę aby tak było jeśli źle to zrozumiałeś to serdecznie przepraszam :oops:
Zbysiu Małecki to że mieszkam na śląsku wcale nie powoduje, że mam o mieszkańcach Warszawy złe zdanie (no może oprócz tych kilkuset oszołomów którzy przyjechali do Warszawy z całej Polski i zasiadują teraz w sejmie i senacie i na innych stołkach ale rozumiem że to nie wina mieszkańców Warszawy że stolica jest właśnie tam i tam ściągnęli :wink: )
tak więc Ciebie również przepraszam jeśli poczułeś się urażony :oops:
ADMIN czemu zamknąłeś temat - teraz dla tych którzy nie znajdą tego tematu pozostanę zadumanym w siebie sk.......m bo rzeczywiście po reakcjach wniokuję że tak mogło tak zabrzmieć natomiast nie miałem okazji się wytłumaczyć, zaś temat brzmi Polacy także zamknąłeś go z powodu złej atmosfery nie zaś odejścia od tematu.
JEŚLI TO MOŻLIWE PRZENIEŚ TEM TEMAT JAKO POST KOŃCZĄCY TEMAT POLACY. :cry:
mac1
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 29.03.2002
Ok

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac1 » 03.10.2002 14:33

OKI, Rysiu :D
Powiedz mi, tak pytam z ciekawości, gdzie lezy Twoja wioska ?
A co do postów masz rację. Reasumując i w wszwie i u nas na Śląsku tak naprawdę jest tylko kilka % rdzennych Aborygenów. Pozostali to przyjezdni i to jest największy narodowościowy problem. Ale o tym już nie na tym forum. Pzdr.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.10.2002 14:50

Jadąc z Zabrza do Knurowa (kier Rybnik) przed samym Knurowem są Gierałtowice. Sąsiadują z Zabrzem (od strony Makoszów) Knurowem, Gliwicami (od strony Bojkowa).
ZAPRASZAM :!: :!: :!:
Ps. Jestem tubylcem od x pokoleń (co najmniej 5) :wink:
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 03.10.2002 15:49

Napisałem bardzo dużo, ale dziwnie wszystko wcięło, czyżby Admin? Chcę jedno tu powiedzieć do Pana mac1. Pisanie "wszawa" zamiast: Warszawa, W-wa lub jak to czasami się wśród przyjezdnych słysz "warszawka" nie jest fer. Pan Rysio napisał że, "jestem Ślązakiem od piątego pokolenia". W Warszawie rodowici mieszkańcy powiadają że, "frak dopiero w trzecim pokoleniu dobrze leży na delikwencie".A ponoć frak jest kojarzony z dżentelmeństwem. A jak to jest z Panem, Panie mac1? Pozdrawiam. I wyłączm się z tej dyskusji.
mac1
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 29.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac1 » 04.10.2002 08:46

Zbigniew Małecki napisał(a):Napisałem bardzo dużo, ale dziwnie wszystko wcięło, czyżby Admin? Chcę jedno tu powiedzieć do Pana mac1. Pisanie "wszawa" zamiast: Warszawa, W-wa lub jak to czasami się wśród przyjezdnych słysz "warszawka" nie jest fer. Pan Rysio napisał że, "jestem Ślązakiem od piątego pokolenia". W Warszawie rodowici mieszkańcy powiadają że, "frak dopiero w trzecim pokoleniu dobrze leży na delikwencie".A ponoć frak jest kojarzony z dżentelmeństwem. A jak to jest z Panem, Panie mac1? Pozdrawiam. I wyłączm się z tej dyskusji.


U nas na Śląsku (i nie tylko) właśnie tak mówimy na WARSZAWĘ. Sorki jesli uraziłem. Na tym kończę tą dyskusję, bo zaśmiecamy forum. Pzdr.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.10.2002 09:03

Święta racja - kończymy Panowie bo myślę że wszystko zostało wyjaśnione i będzie ok :lol: AMEN :!:
PS. ADMIN ZAMKNIJ TEMAT - Teraz ja chcę :wink:
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 05.10.2002 15:45

Zbigniew Małecki napisał(a):Napisałem bardzo dużo, ale dziwnie wszystko wcięło, czyżby Admin?


Otóż wyjaśniam sprawę, iż nie kasowałem żadnych postów ani nawet ich nie przenosiłem.
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 05.10.2002 20:09

Drogi Adminie dziękuję za wyjaśnienie i bardzo proszę o zamknięcie tematu.
daro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro » 05.10.2002 21:31

:D Witam :lol:
Nie ważne - czy Wa-wa czy też G-ce ; :evil: ważne jest , że lubimy czy też kochamy Croatię i zawsze tam wrócimy :evil: :D 8) :lol: /jak będziemy mieli kasę/ :lol:
Z pozdrowieniami :)
:D daro
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 06.10.2002 02:11

:mg: No - zajmijcie się już lepiej planowaniem przyszłorocznych urlopów, jeśli się nudzicie :devil: .

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone