Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lumbarda - inaczej niż zwykle

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 12.03.2011 22:08

eagler napisał(a): ...a ja smigam koniec lipca poczatek sierpnia tez juz nie moge sie doczekac


Więc jak ja wrócę i wszystko będzie już za mną, to Ty dopiero będziesz ruszał... :cry:
Szczęściarz z Ciebie.
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 14.03.2011 14:34

Pasjonat Chorwacji napisał(a):
eagler napisał(a): ...a ja smigam koniec lipca poczatek sierpnia tez juz nie moge sie doczekac


Więc jak ja wrócę i wszystko będzie już za mną, to Ty dopiero będziesz ruszał... :cry:
Szczęściarz z Ciebie.


Niby tak ale Ty na to szczescie bedziesz czekal krocej :D
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 14.03.2011 16:41

Cytując klasyka można powiedzieć, że "są plusy dodatnie i plusy ujemne" :lol:
Kasieńka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 19.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasieńka » 25.03.2011 11:20

Dopiero teraz wpadłam na twoją relacje i muszę przyznać, że od razu poczułam bratnią duszę, bo przeżyłam podobne perypetie z autem (też Fordzik, tylko że mondziu i też na Korculi) Współczuję niekończących się rozmów telefonicznych, "fachowców" w serwisie i postrzępionych nerwów :nice:
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Po zeszłorocznych przygodach Mondziem, które opisywałam w swojej relacji, odczułam jak bezradnym jest człowiek w obcym kraju zdany na łaskę i niełaskę obcych ludzi. Potwierdzam fakt, że ubezpieczenie w podroży to ważna rzecz i chociaż częściowo "łagodzi" finansowe skutki awarii.
Jednak nawet takie perypetie nie osłabiły mojej miłości do CRO i z pewnością wrócę tam jeszcze nie raz. Pozdrawiam!
:papa:
Pasjonat Chorwacji
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 894
Dołączył(a): 25.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pasjonat Chorwacji » 25.03.2011 13:09

Kasieńka napisał(a):Dopiero teraz wpadłam na twoją relacje i muszę przyznać, że od razu poczułam bratnią duszę, bo przeżyłam podobne perypetie z autem (też Fordzik, tylko że mondziu i też na Korculi) Współczuję niekończących się rozmów telefonicznych, "fachowców" w serwisie i postrzępionych nerwów :nice:
Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.
Po zeszłorocznych przygodach Mondziem, które opisywałam w swojej relacji, odczułam jak bezradnym jest człowiek w obcym kraju zdany na łaskę i niełaskę obcych ludzi. Potwierdzam fakt, że ubezpieczenie w podroży to ważna rzecz i chociaż częściowo "łagodzi" finansowe skutki awarii.
Jednak nawet takie perypetie nie osłabiły mojej miłości do CRO i z pewnością wrócę tam jeszcze nie raz. Pozdrawiam!
:papa:


Dzięki Kasieńko za Twoje słowa. U mnie najgorzej było wówczas, gdy auto już zostało zabrane, nie miałem informacji gdzie jest, kiedy będzie zrobione, a ja siedziałem bezczynnie i beznadziejnie z dziećmi na wyspie z dala od domu i wczasy nieubłaganie zbliżały się do końca :(

I podobnie jak u Ciebie - ta przygoda nie umniejszyła mojej miłości do tego kraju. Dobrze, że w ubiegłym roku nie miałem już takich przygód. Mam też nadzieję, że w tym roku też będzie ok.
Chcę wierzyć, że tamten pobyt wyczerpał cały zasób mojego pecha :D
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lumbarda - inaczej niż zwykle - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone