Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

[ANKIETA] --- Lipiec czy sierpień ??

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]

Lipiec czy sierpień?

wrzesień - po wakacyjnym szale, dzieciaki nie szaleją na plażach
39
14%
sierpień - jest w sam raz
106
38%
lipiec - jest w sam raz
92
33%
czerwiec - przed wakacyjnym szałem, dzieciaki nie szaleją na plażach
36
13%
zima - super okres do zwiedzania CRO
1
0%
inny termin - mam swoje ulubione poza sezonem
2
1%
 
Liczba głosów : 276

mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 17.12.2011 20:26

z racji tego, że żona jest nauczycielem pozostaje lipiec-sierpień ale my wybieramy lipiec, choć gdyby była możliwość to jeździlibyśmy czerwiec lub wrzesień
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.12.2011 22:19

weldon napisał(a):Wrzesień.

Dzieciarnia idzie do szkoły i następuje błoga cisza ... :lol:


ja tak jak Św.Mikołaj z Primośtenu ;) zawsze wrzesień i najlepiej od drugiego tygodnia, bo na przełomie sierpnia i września zawsze załamanie było na kilka dni.
MarekAqua
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 15.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarekAqua » 18.02.2012 18:22

Ja nie mam wyboru,muszę jechać pod koniec lipca,jest to środek sezonu ale apartament zaklepuje dużo wcześniej i staram się jechać z niedzieli na poniedziałek z racji tłoku na granicy przez wekend.
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 19.02.2012 09:11

mariusz_77 napisał(a):z racji tego, że żona jest nauczycielem pozostaje lipiec-sierpień ale my wybieramy lipiec, choć gdyby była możliwość to jeździlibyśmy czerwiec lub wrzesień

Nauczyciel,dobry zawód,dużo wolnego w porównaniu z innymi zawodami,co do kasy się nie wypowiadam.
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 03.04.2012 21:52

kasę muszę ja zarabiać... pracę nauczyciela trzeba traktować jako hobby :D :D
mirq
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 05.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirq » 05.04.2012 22:33

pierwszy mój post na forum :D jeżdżę od 12lat na cro, zawsze w ciemno, byłem w różnym okresie, ale od 4 lat jeżdżę zawsze pierwszy tydzień lipca na 14 dni, po pierwsze frytki jeszcze nie pachną kalmarami, po drugie jak wychodzę z morza to nie ślepi mnie blask odbitego słońca od piersi średnio uroczych turystek z bloku zachodniego po trzecie gospodarze się jeszcze starają, bo dopiero walczą o turystów... a pogoda? w tamtym roku w miejscowości Duće ( nie ten co go za nogi powiesili :roll: ) 42 stopnie i płonąca wyspa Brać, jak na Chorwację to ukrop, nawet tubylcy mówili, że takich upałów nie było od kilkunastu lat, więc co do pogody to lipiec lub sierpień w sumie to samo, jedynie to morze w sierpniu, o 1-2 stopnie jest cieplejsze :D
ja-rek
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 14.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja-rek » 21.04.2012 22:27

Wyjazd do Chorwacji (co prawda dopiero drugi ale będą i następne) to wydarzenie na które czekam/y cały rok. Wolę gdy jest takim, bardzo miłym akcentem na koniec wakacji. Gdy wkrótce przychodzi jesień, w pamięci jeszcze na świeżo mam piękną, słoneczną Chorwację. Dlatego wybieramy się na sam koniec wakacji.
Iggy
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iggy » 21.04.2012 23:37

Ja zaś krakowskim targiem jeżdżę na przełomie lipca i sierpnia: tydzień w lipcu i tydzień w sierpniu :-)
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 30.04.2012 02:20

Ponieważ Niemcy i nie tylko w drugiej połowie lipca mają ferie letnie /w 2012r. od 20 lipca/ i wtedy ponoć jest sporo ludzi w CRO, więc chyba najlepszym terminem jest koniec czerwca do połowy lipca albo od połowy sierpnia. My w tym roku jedziemy 9 - 19 lipca. do CRO wjeżdżamy w poniedziałek, wyjeżdżamy w czwartek, dodatkowo "znika" problem weekendowych korków :lol:
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 30.04.2012 11:31

Byłem w Cro w czerwcu ,lipcu,sierpniu i wrześniu wg. mnie najlepszy jest koniec czerwca - temperatury są już odpowiednie, właściciele apartamentów nie są jeszcze zmączeni, a i na plażach dużo luźniej. Lipiec i sierpnień -masa ludzi a i ceny wyższe .
Cmok_Wawelski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 19.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cmok_Wawelski » 03.05.2012 21:10

Tylko sierpień!
Szczyt sezonu to i ceny wyższe, ale i do konoby trudniej się dostać, więc oszczędność. A jak się z domu kartofli i smalcu nawiezie i szprotek w puszce to i tydzien dłużej zostać można a i przed sąsiadami w niedoli apartmanowej zabłysnąć kulinarną rozrzutnością da się.
Stendo
Croentuzjasta
Posty: 304
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stendo » 19.05.2013 14:27

Jak tam terminy wyjazdów w tym roku ?? Ja zazwyczaj jeździłem na przełomie lub początku sierpnia. W tym roku wypadło na początek lipca - zobaczymy i porównamy :lol:
Cesarok
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cesarok » 23.05.2013 00:53

Dotychczas dwa razy w pierwszej połowie sierpnia byłem, więc ciężko mi porównać, ale generalnie jestem zadowolony, idealne wypośrodkowanie to tydzień w lipcu i tydzień w sierpniu :) choć i na koniec sierpnia przed często chłodnym wrześniem w Pl dobrze jest wygrzać kości :)
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 23.05.2013 05:28

Jade poraz pierwszy więc porównania nie mam.Padło na początek sierpnia;zobaczymy jak to będzie
bieder1
Croentuzjasta
Posty: 173
Dołączył(a): 10.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bieder1 » 23.05.2013 08:13

wolę sierpień jadę w lipcu
ten co tworzył tą ankietę nie ma w swoim słowniku sierpnia????
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
[ANKIETA] --- Lipiec czy sierpień ?? - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone