Re: Liga Mistrzów 2012/2013- dyskusja
napisał(a) anakin » 17.04.2013 11:58
Janusz Bajcer napisał(a):To się zdecyduj, czy bez sensu ... czy z racją
Mówię o meczach Borussia- coś tam i Borussia- Real.
Są dwa mecze?

alessandro1977 napisał(a):ani...już trzeci raz zgodziłeś się ze mną

...niebywałe wręcz

Sam jestem zdziwiony.........

Janusz Bajcer napisał(a):Co do liczenia - spoko - sam sobie podliczę i sprawdzeę co Tobie wyszło

A zamiast liczenia, może byś choć raz normalnie wytypował, a nie patrzył na resztę, kalkulował i...typował jako ostatni?

Ostatnio edytowano 17.04.2013 12:00 przez
anakin, łącznie edytowano 1 raz