Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Leon w Bielinie

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002
Leon w Bielinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 29.10.2007 20:55

Witam was kochane Polki i Polaci,
Jako "primo" gratuluje wam nowego rzandu!
Nie pisale dlugo bo mnie nie bilo w kraju....
Bile w Polsce :lol: :lol: :lol:
Miale wykladi na uczelni, i w Szczecinie spendzile prawie 15 dni. Prawie poniewarz jeden wykend spendzile w superowim miejscu.
....Tak jak brzmi te wasze sline powiedzenie...tudze chwalicie swego nie znacie...to musze wam powiedziec ze spendzile przepiekne dwa dni zlotej polskej jeseni w Morinye na stadnini koni Bielin.
Bile zaproszoni przez pana Bogdana ktory prowadzi ten duzy osrodek a znamy sie z chorwacji....
Zostale zaproszoni na zawodi ogulno polske w powodzeniu wozow z zaprzegiem jedno, dwu i cztero konim. Widoki niesamowite, atmosfera tez a wszistko na tle przepieknego lasu w szacie zlotej polskej jeseni..
Szczeze powiem ze nigdi w zyciu na zywo nie widziale na jednim miejscu tyle koni i jezdcow. Oprucz tego zwiedzile wszistke stajnie i zobaczile naprawde szlachetne bestie. Proponowano my nauke jazdi konej, bile zachwiconi pierwszi dzien choc spodnie miale nie take jak trzeba (z szwem wewnecznim)......po czim wieczorem uda piekla jak bym sie przipalil na sloncu sierpniowim gdziesz na Bracu.....Wyczimac nie szlo to trzeba bilo sie znieczulic ..a swietna przijazna atmosfera i mily ludzie (gospodarze i liczni goscie) zameczku czy tam dworu-hotelu pomagali i .....potem bly spiewy i tanci....potem zurek, kielbaska i szaszwiki z ogniska...znow znieczulacz.....
....oj rano te take skromne sloneczko a tak mocno razilo ze miale swiatlowstrent...ale jako prawdziwy Splicanin wyciagnole swe okulari preciwsloneczne, a ktosz z pogotowia ratunkowego wydzonc mnie tak marnego podlecial pomuc my z medicina ktora cala miesci sie w takim tam przedmiociku co po polsku naziwa sie ...jak to bilo..a wiem !! piersiuweczka. Chodzile bardzo dziwnie, jak kawboj ...no to dawaj znowu na kon..i jusz tak bardziej odwarznie.
Ale ten dzien Matka Ziemia chiba bardziej mnie lubila nisz wczoraj i na mnie odzialiwala podwojonim czy nawet potrojnim przicioganiem...czily silom grawitacji. Kilka razi ja pocalowale i wogule sestem szczesliwi ze wasza gleba jest piaszczista a nie kamienista jak u nas. Po takich zblizeniach z ziemia u nas byl bym dalmatinczikem z 101 zlamaniem..a tak caly i nadal zachwiconi tym co sie nauczile i co zobaczyle.
Bardzo milo sobie wspominam wykend spendzoni w Bielinie. Nastepnim razem zabieram tam i dzieci. Niech naucza sie jezdic kono (...ale bendo spanowac w towarzistwie w Dalmacji) bo instruktorki sa swietne, konie tez cierpliwe i spokojne, wogule cala atmosfera spokojna i mila..tak jak Dalmatinczyci lubia.
...Jak jusz nie moglem paczec na swiat z siodla, i opuszcila mnie fantazja ulanska i wileczile sie z wirusu Filipinskiego....z gospodarzamy poslismi na grziby...dla mnie nastepna atrakcja. Nie wie czy niemam jakesz Rzimianske geni ale najczensciej odnajdowale i chciale zbierac take z krorimy bim zrobil krziwde ludzmi wienksze niz Radovan Karadzic....
W karzdim bandz razie serdecznie polecam wikend, zjazd czy nauke jazdi konej w Bielinie
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 29.10.2007 21:01

Świetnie się czyta Twoje chorwackie pisanie po polsku :lol:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 29.10.2007 21:11

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No bomba!!!!! Ale się ubawiłam!!! Leonie - ułanie filipiński! Przyjedź znowu i napisz koniecznie relację z pobytu w PL :D :D :D
chesjowisz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 656
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) chesjowisz » 29.10.2007 22:47

Leon w Berlinie.Koniec świata. :wink:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 29.10.2007 23:47

shtriga napisał(a)::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No bomba!!!!! Ale się ubawiłam!!! Leonie - ułanie filipiński! Przyjedź znowu i napisz koniecznie relację z pobytu w PL :D :D :D


Leonie piszesz przewspaniale :D Najblizsza okazja do przyjazdu to VIII Zlot crobraci w Niedzicy.Tylko,że tam gleba niestety kamienista jak nie przymierzając w okolicy Splitu :D Całe szczęście organizatorzy nic nie wspominają o koniach :D Za to myślę,że medycyny w postaci piersióweczek nie zabraknie :D
Pozdrav.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.10.2007 00:36

8O :lol: No i proszę, jaki TEN WIRUS FILIPIŃSKI zaraźliwy :wink: :lol:

A SANEPID wycofał się z zastosowania kwarantanny :wink: :lol:

:papa:
damiangres
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 14.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) damiangres » 30.10.2007 08:39

Byłeś w Szczecinie i nie dałeś znać?? Uuuuu, szkoda. Zabralibyśmy Cię na moto, na przejażdżkę po województwie - dopiero byś zobaczył widoczki i perełki :)
pozdrawiam
--
damian
GSX 750ES - stukonna Drynda z Cro.pl - na sprzedaż
już jest nowa GSX 1100F - pięćdziesiąt kuców więcej :)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 30.10.2007 08:44

Leonie :!: i dla mnie bomba :lol: setnie się uśmiałem :D

Pozdrav :papa:

P.S. Swego nie znacie piszesz ;), ale poznajemy, poznajemy Nasze rejony turystycznie... ;)
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 30.10.2007 09:11

chesjowisz napisał(a):Leon w Berlinie.Koniec świata. :wink:


w Bielinie, a nie w Berlinie :lol:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 30.10.2007 09:34

:lol: :lol: :lol: rewelacja - uśmiałam ja się... :lool: :lool: :lool:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.10.2007 09:46

Tu był Leon :lol:

Pomysł na prezent dla Leona :lol: (dla tych, którzy odwiedzą Go w Splicie) :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.10.2007 10:15

chesjowisz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 656
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) chesjowisz » 30.10.2007 22:03

witki napisał(a):
chesjowisz napisał(a):Leon w Berlinie.Koniec świata. :wink:


w Bielinie, a nie w Berlinie :lol:

Tą różnicę to tylko Janusz Bajcer zna. :D
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 30.10.2007 22:30

chesjowisz napisał(a):
witki napisał(a):
chesjowisz napisał(a):Leon w Berlinie.Koniec świata. :wink:


w Bielinie, a nie w Berlinie :lol:

Tą różnicę to tylko Janusz Bajcer zna. :D


no to sorry, że się wtrącam.....
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 31.10.2007 09:36

Leon świetny tekst :D Jak Ci Janusz piersióweczkę wręczy to bądź ostrożny, bo przyciąganie ziemskie przybiera wartości krytyczne :wink:
Następna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone