Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kurs nurkowania dla poczatkujacych w Chorwacji - POMOCY !!!

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Gosia i Radek
Kurs nurkowania dla poczatkujacych w Chorwacji - POMOCY !!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosia i Radek » 23.06.2002 22:16

Drodzy Forum-owicze,

na przelomie lipca i sierpnia mamy zamiar wybrac sie do Chorwacji, by rozkoszowac sie glebinami tamtejszego Morza, a w szczegolnosci wziac udzial w kursie nurkowania dla pocztakujacych.

Prosimy o wszystkie informacje dotyczace mozliwosci wziecia udzialu w takim kursie, w raz ze wszystkimi istotnymi informacjami .... Szukamy tanio i dobrze ...

Piszcie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Gosia i Radek :?:
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 24.06.2002 09:26

Sa ruzne kursi i centra nurkowe ale nie wie czy znajdziecie gdziesz w jeziku Polskim. Teras jest jedna grupa Polakow tutaj w Pakosztane.
Jedna przijezdzia w waszim terminie a czy u nich mozna zrobic kurs to sie muszicie sami zorientowac. Podaje numer telefonu goscia ktori to organizuje. Jest z Piotrkowa tryb. Darek Zaduminski0601517722 Pozdrawiam Leon
Powolaj sie na mnie
Piotr_K
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 10.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr_K » 14.07.2002 21:23

Z tego co wiem to raczej trzeba korzystać z ofert chorwackich centrów nurkowych. Przepisy nie pozwalają szkolić Polakom bez ich pośrednictwa. Ale jak trochę poszuka się w sieci to na pewno można trafić wiele ofert. Z tym że pewnie będą to szkolenia w systemie PADI. W każdym razie warto spróbować. Zabawa jest doskonała, a wody Adriatyku cudowne.
Pozdrawiam
Piotr
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 15.07.2002 10:09

Znam dwie fajne bazy nurkowe prowadzone przez Polaków. Na wyspach:
Pag (dla początkujących, bardzo dobre warunki, troche mniejsze życie nocne);
Hwar (perełka Adriatyku wśród wysp było już wiele na jej temat - trochę trudniejsze warunki)
W obu bazach możesz zrobić kurs, jak też ponurkować indywidualnie. Co do cen zasada jest taka, że za pieniądze które wydałbyś w kraju na wykupienie samego kursu robiąc to na miejscu w Chorwacji za te same pieniądze opłacisz również pobyt. Mogę wysłać Ci ( na maila) namiary kumpla, który prowadzi tam kursy ( w tym roku jedzie na Pag).
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 16.07.2002 07:43

Cześć,

Ja dzięki kontaktowi od Leona spełniłem swoje marzenia i w Pakosztane przy pomocy polskiej ekipy udało mi się spróbować nurkowania. REWELACJA !!!. Fantastyczni ludzie i atmosfera. Brak mi słów uznania. Generalnie Chorwaci organizują kursy według programu CMAS - koszt w Zadarze 250 EUR. Kurs w języku angielskim. Ja skorzystałem z okazji i wraz z przyjaciółmi nurkowałem z polakami - kurs PADI - cena ta sama + pozwolenie na nurkowanie w Chorwacji waże cały rok załatwiane przez organizatorów - równowartość 50 PLN. Życzę powodzenia.
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002
Nurkowanie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 16.07.2002 21:27

Sonti napisał(a):Ja dzięki kontaktowi od Leona spełniłem swoje marzenia i w Pakosztane przy pomocy polskiej ekipy udało mi się spróbować nurkowania.

Czy piszesz o kontakcie podanym 2 posty powyżej ?
Tomek
Sonti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 340
Dołączył(a): 18.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonti » 17.07.2002 06:09

Nie wiem czy to jest ten sam kontakt. Spytaj Leona. Ja otrzymałem od niego namiary na firmę z Leszna, (poprzez kontakt do Janka Liszkowskiego : e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - to jest namiar od Leona) która siedziała w Pakosztane (lub siedzi nadal). Szefem tej ekipy jest Adam Juzkowiak : e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - główny instruktor. Fantastyczni i niesamowicie życzliwi ludzie. Jeżeli to byliby oni, to w 100 % polecam - co ja mówię w 1000 %. Są po prostu extra.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Kurs nurkowania dla poczatkujacych w Chorwacji - POMOCY !!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone