Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kuny, czy Euro?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Witek1965
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 01.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witek1965 » 11.08.2013 21:18

witia napisał(a):Może być karta. A jeszcze lepiej euro w Polsce i zamiana w chorwackim banku na kuny. Pozdrawiam :)

a może dolary ?
Jadę już chyba 6 czy 7 raz. Kun w Polsce nie kupisz, Złotówki, ewentualnie karta i wszystko.P czorta w kraju biegać za euro, aczkolwiek trochę dobrze mieć, a potem przewalutowywać, skoro złotówki mamy, a ewentualna różnica w kursie jest rzędu 1 grosza. Zwracaj uwagę tylko na te kantory, które nie biorą prowizji. Płacąc kartą nie zauważyłem prowizji. Kurs był bardzo dobry. Autostrady, stacje paliwowe, wszędzie płaciłem kartą. Któryś z kolegów napisał żeby miec euro na kwatery. A po co ?
Nalesnick
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nalesnick » 13.08.2013 11:47

Kuny już kupisz, Po 60 groszy kupowałem.
Czyli za 100 Euro mam 700kun.
Zaraz popatrze jakie tam sa kursy ale chyba sporo gorsze.
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 13.08.2013 12:56

Ale o co chodzi?
Cezaryna
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 23.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cezaryna » 14.08.2013 21:08

Podobno najlepiej Funty Kujawskie !
Najlepszy przelicznik ! ;)
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 14.08.2013 21:30

No, ja pamiętam czasy (lata 70-te) jak wiozło się do Bułgarii czy Rumunii pół walizki kremu Nivea i to był dopiero przelicznik :)
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Kuny, czy Euro? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone