Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kto wybiera się autem do HR -środek sierpnia?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kamil
kto wybiera się autem do HR -środek sierpnia?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kamil » 04.07.2003 16:38

Chętnie sie podłączę autkiem do ludzi wyjeżdżających do Chorwacji - jadę z żonką z Warszawy-28lat-bez dzieci. Nigdy nie byłem w Chorwacji i mam nadzieję na miły wypoczynek.
Napiszcie ewentualnie jak najlepiej jechać, czy rozłożyć drogę na 2 dni (prowadzę sam) czy jechać non stop.?
Mój email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003
Wyjazd Do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 09.07.2003 11:43

CZESC NAPISALISMY DO CIEBIE EMAILA TYLKO NIE WIEM CZY DOTARL MY WYLATUJEMY 14 SIERPNIA JEDZIEM TERAZ JUZ WE CZTERY OSOBY ( 3 DZIEWCZYNY I JEDEN CHLOPAK) NA POCZATEK NA KILKA DNI NA WYSPE KRK A POTEM JAK ODOPCZNIEMY NA POLUDNIE W STRONE DUBROWNIKA JA BYLEM JUZ KILKA RAZY W CHORWACJI WIEC CHETNIE MOGE SLUZYC POMOCA I RADA POZDRAWIAM JACEK
siekierd
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 11.07.2003
Re: Wyjazd Do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierd » 14.07.2003 14:52

Witam
W związku z tym, że jak widzę jesteś weteranem chorwackim proszę Cię o pomoc.
Wybieramy się do Trogiru i mamy zamiar drogę zaliczyć w 2 dni. Jedziemy przez Austrię. W związku z tym planujemy nocleg tuż za granicą Słoweńsko-Chorwacką. Czy są gdzieś tam w pobliżu jakieś przystępne cenowo campingi lub ewentualnie moteliki co by można sie było tam przekimać i następnego dnia ruszyć dalej?
Słyszałem również, że na pewnych campingach możliwy jest darmowy pobyt do 24 godzin co by załatwiało całą sprawę - czy to prawda?
Z góry dziękuję i pozdrawiam Damian

jacek gryczewski napisał(a):CZESC NAPISALISMY DO CIEBIE EMAILA TYLKO NIE WIEM CZY DOTARL MY WYLATUJEMY 14 SIERPNIA JEDZIEM TERAZ JUZ WE CZTERY OSOBY ( 3 DZIEWCZYNY I JEDEN CHLOPAK) NA POCZATEK NA KILKA DNI NA WYSPE KRK A POTEM JAK ODOPCZNIEMY NA POLUDNIE W STRONE DUBROWNIKA JA BYLEM JUZ KILKA RAZY W CHORWACJI WIEC CHETNIE MOGE SLUZYC POMOCA I RADA POZDRAWIAM JACEK
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 15.07.2003 11:27

powiem ci ze ja zawsze jade przez słowacje, węgry,słowenje wiec w udzieleniu ci podpowiedzi w noclegach w austrii czy czechach nie moge ci pomóc .Natomiast jezeli jedziesz ze zmiennikiem to mogę ci popowiedziec byś próbowal przeleciec trase na raz , ale to oczywiscie zalezy tylko od tego czy czujesz sie na silach.My wyjezdzamy z Olsztyna i pirwszy przystanek robimy na wyspie Krk od Olsztyna to jest ok. 1490 km i zajmuje nam to okolo 26 godzin jazdy z kilkoma postojami na krótką drzemkę :) pozdrawiam życze bezpiecznej drogi jacek
siekierd
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 11.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierd » 15.07.2003 14:56

Mimo wszystko dzięki za odpowiedź. Nasz problem jednak jest w tym, że zabieramy 2 letnie dziecko dlatego nie chcemy na siłę pchać sie na jeden raz. Poza tym jedziemy w te strony pierwszy raz dlatego staram się dośc ostrożnie podchodzić do tej sprawy.
Pozdrowienia ( jak sie spotkamy w trasie to pamiętaj o sygnale światłami -:))
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 16.07.2003 10:43

chetni ci "pomacham"swiatlami tylko musze wiedziec komu jaie autko z jakimi numerami pozdrawiam jacek :papa:
siekierd
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 11.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) siekierd » 16.07.2003 12:47

My wyjeżdzamy 14 sierpnia do Trogiru tak więc będzie duża szansa na spotkanie. Zwracaj uwagę na czerwonego VW - białe blachy PPL.

Pozdrawiam :papa:

jacek gryczewski napisał(a):chetni ci "pomacham"swiatlami tylko musze wiedziec komu jaie autko z jakimi numerami pozdrawiam jacek :papa:
jakuza
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 02.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakuza » 16.07.2003 13:38

8) Wyjeżdżam też 14.08.2003r. w tą okolicę tz. planowałem Ciovo,Aktualnie Primośten, zresztą jak zobaczę to zadecyduję na miejscu.Jadę w tym roku z noclegiem,2 lata wstecz wracając już z Chorwacji zasnołem za kółkiem/niestety/.N,a moje szczęście nam nic się nie stało,ale samochód był rozbity. Dlatego wolę zapłacić za nocleg,niż potem tego żałować.Nocleg zaplanowałem w Chorwacji po przekroczeniu granicy,miejsce także wybiorę podczas drogi. Byłem w Chorwacji dwa razy,uważałem że drogę znam na pamięć, zgubila mnie rutyna.Jeżeli macie ochotę,proponuję wspólną podróż,będzie rażniej a może zakotwiczymy w Chorwacji razem? to moja propozycja.Jeżeli się zdecydujecie napiszcie na mail. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl lub na forum zostawcie info, PZDR. JAKUZA. JADĘ przez Czechy, Austrię,Słowenię.Według mnie to najszybsza i nie męcząca droga.
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003
Re: Wyjazd Do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 16.07.2003 13:44

[quote="siekierd"]Witam
W związku z tym, że jak widzę jesteś weteranem chorwackim proszę Cię o pomoc.
Wybieramy się do Trogiru i mamy zamiar drogę zaliczyć w 2 dni. Jedziemy przez Austrię. W związku z tym planujemy nocleg tuż za granicą Słoweńsko-Chorwacką. Czy są gdzieś tam w pobliżu jakieś przystępne cenowo campingi lub ewentualnie moteliki co by można sie było tam przekimać i następnego dnia ruszyć dalej?
Słyszałem również, że na pewnych campingach możliwy jest darmowy pobyt do 24 godzin co by załatwiało całą sprawę - czy to prawda?
Z góry dziękuję i pozdrawiam Damian

[quote="jacek gryczewski"]CZESC NAPISALISMY DO CIEBIE EMAILA TYLKO NIE WIEM CZY DOTARL MY WYLATUJEMY 14 SIERPNIA JEDZIEM TERAZ JUZ WE CZTERY OSOBY ( 3 DZIEWCZYNY I JEDEN CHLOPAK) NA POCZATEK NA KILKA DNI NA WYSPE KRK A POTEM JAK ODOPCZNIEMY NA POLUDNIE W STRONE DUBROWNIKA JA BYLEM JUZ KILKA RAZY W CHORWACJI WIEC CHETNIE MOGE SLUZYC POMOCA I RADA POZDRAWIAM JACEK[/quote][/quote]

Witam.
Myslę ,że nie głupie byłoby dojechać do okolc Plitvic,tam noclegi znajdziecie bez problemu.
:roll:
DominikL
dojazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) DominikL » 21.07.2003 18:21

Hej!

My rowniez wybieramy sie w okolicy 15/16 sierpnia do chorwacji (na okolo 3 tygodnie) - jedziemy Landroverem wiec jezeli ktos rowniez porusza sie w okolicy 90-100 km/h zapraszamy do kompletu:))

Pozdro

DominikL
DarekJ
Odkrywca
Posty: 110
Dołączył(a): 24.06.2003
Re: Wyjazd Do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekJ » 22.07.2003 09:59

siekierd napisał(a):Wybieramy się do Trogiru i mamy zamiar drogę zaliczyć w 2 dni. Jedziemy przez Austrię. W związku z tym planujemy nocleg tuż za granicą Słoweńsko-Chorwacką. Czy są gdzieś tam w pobliżu jakieś przystępne cenowo campingi lub ewentualnie moteliki co by można sie było tam przekimać i następnego dnia ruszyć dalej?
Słyszałem również, że na pewnych campingach możliwy jest darmowy pobyt do 24 godzin co by załatwiało całą sprawę - czy to prawda?
Z góry dziękuję i pozdrawiam Damian

Dla Ciebie i innych szukających kempingu po drodze może przydadzą się informacje:
Zupełnie niedrogie (12-16E za 2os/auto/namiot) i jest ich sporo są kempingi od Grazu do granicy SLO. Wykaz kempingów:
http://www.camping-steiermark.at/gb/Default.htm

lub przed Grazem zjechać z autostrady i wjechać do HU i w miejscowości Lenti jest znany kemping z basenami, ale niedrogi:
Wykaz kempingów w tym rejonie HU:
http://www.camping.hu/angol/angframes.htm
Dokładniej kemping w Lenti:
http://www.castrum-group.hu/

Na drugi dzień kawałek przez SLO w kierunku Varażdina i dalej autostradą do Zagrzebia. W ten sposób też jeszcze się oszczędza na czasie , bo trasa przez Maribor wiedzie przez wioski i taki ruch, że jedzie się w sznurku 40km/h.

Oczywiście są też b.tanie(60zl) eleganckie kwatery w CZ przed granicą z A, ale należy przed Mikulowem skręcić do miejscowości Dolni Dunajovice.

Niektórzy podają kemping w Ptuj koło Mariboru, ale jest cholernie drogi, bo trzeba płacić za termy i baseny i nie można z tego zrezygnować.

A z tymi darmowymi kempingami to jest ciekawa sprawa :?
jacek gryczewski
Cromaniak
Posty: 1053
Dołączył(a): 07.07.2003
Re: dojazd

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek gryczewski » 23.07.2003 10:15

DominikL napisał(a):Hej!

My rowniez wybieramy sie w okolicy 15/16 sierpnia do chorwacji (na okolo 3 tygodnie) - jedziemy Landroverem wiec jezeli ktos rowniez porusza sie w okolicy 90-100 km/h zapraszamy do kompletu:))

Pozdro

DominikL
jesli masz ochote na wspolny wyjazd to my moge ci podac swoj numer telefonu 503 555 277 to mozna obgadac szczególy pozdrawiam jacek :D

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
kto wybiera się autem do HR -środek sierpnia?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone