Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kto jechal na stopa do Chorwacji?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 29.06.2004 19:15

Iwona_PB napisał(a):Biedak nie bój żaby ;)
Kilka lat temu dojechałam z Cieszyna w Dolomity brdzo szybko. Wcale nie jest tak trudno, ale trzeba mieć dużo czasu (najlepiej być studentem ;) ) i być baaaardzo cierpliwym ;)
Moje rady dotyczące stopowania:
- ustawiać się w sensownych miejscach
- dobrze jest łapać stopa na stacjach benzynowych, zwłaszcza na autostradach, gdzie, jak widomo, zatrzymywać nie można :)
- dwie osoby to optimum (trzy- za dużo)
- zabrać mazak niezmywalny do robienia napisów typu SPLIT , brzmi dziwnie, ale przyda się, zwłaszcza w strugach deszczu... (razu pewnego we Włoszech napisaliśmy- Vienna POMÓŻCIE RODACY, ale żaden rodak sie nie zatrzymał... jeno przystojny Włoch w typie mafiozzo ;) )
Może mi się coś przypomni, to dopiszę. Te stopowe wakacje wspominam naprawdę super. Spotkaliśmy świetnych ludzi, jedną rodzinkę spod Wiednia, która udziliła nam schronienia w swoim domku na działce, nawet odwiedzilismy rok później, wtedy już samochodem :)
Życzę powodzenia- nie zrażaj się ;)
I

Iwa!
Post pbiedaka jest z ... 20.05.2003
Ale Twoje informacje - bardzo cenne! I na czasie!
Pozdrawiam
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 29.06.2004 20:28

...
Ostatnio edytowano 13.02.2011 23:28 przez Stela, łącznie edytowano 1 raz
furzyk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 27.07.2004
brudni autostopowicze

Nieprzeczytany postnapisał(a) furzyk » 14.09.2004 13:19

Ostatnio wracalem z Wolina w czasie jak sie skonczyl przystanek woodstok. Jak dla mnie jezeli autostopowicz przypomina frankensteina i ma gniazdo na glowie, kazdy but inny skore w 30 stopni ciepla i zapewne smierdzi jak miesieczna golona od niemycia sie to czy on nie wpadnie na to ze - za przeproszeniem - takiego swiniaka nikt nie zabierze chyba ze swoj swego :)
Poprzednia strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

cron
kto jechal na stopa do Chorwacji? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone