Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto był w miejscowosci Marina (zarezerwowałem ap)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 31.01.2017 18:34

Mnie Marina nie powaliła.
Ps. Jest tam ten statek leżący bokiem ? Tak coś kojarzę... parę lat temu.
przemas777
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas777 » 24.02.2017 21:57

Janusz Bajcer napisał(a):
przemas777 napisał(a):Witam
Byłem w Marinie dwukrotnie (w tym samym apartamencie), miałem apartament blisko plaży z super widokiem.

Witam.
Masz jakieś zdjęcie z tym super widokiem :?:
Załączniki:
Obraz 128.jpg
Pawelrally
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawelrally » 06.03.2017 16:02

Pojechaliśmy do Mariny w ub. roku, pierwszy wypad do Chorwacji, mega udane wakacje!! Obawiałem się nieco samej Mariny gdyż opinie były podzielone, jednak, zależy kto, czego szuka, do plaży codziennie dojeżdżaliśmy ok. 1 min. w jedna stronę przy głównej drodze zejśc jest kilka! Trafiliśmy na jakieś dni Lata w Marinie, lokalesi organizują ciekawe imprezy z wata cukrową :P i wystepami lokalnych zespołów, fajna sprawa, jedzenie smaczne w knajpach, acz nie koniecznie tanie, ceny w markecie który powstał całkiem niedawno bardzo porównywalne z cenami w Polsce. Świetna baza wypadowa na Szybenik, Split, Trogir itp, do wodospadó KRKA jakieś 50-60 min jazdy samochodem. Zdecydowanie polecam rejs na okrug, dobrze wydane pieniądze.
Spaliśmy w apartamentach TELBAN, sklep w tym samym budynku na dole, wbrew pozorom zero krzyków i imprez pod oknem, do marketu 2 min. spacerkiem.
marlena27
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 24.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marlena27 » 02.05.2017 19:52

Byłem w Marinie dwa razy i uważam że jest ok. Wszystko jest na miejscu: konoby, markety, kantor,i wspaniała baza wypadowa...Polecam rodzinom z dziećmi bo plaża szeroka i płytko a na plaży są drzewa oliwkowe więc jest gdzie się schować od słońca
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Kto był w miejscowosci Marina (zarezerwowałem ap) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone