Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kto był w miejscowosci Marina (zarezerwowałem ap)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fhuzbych
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 31.01.2017 17:34

Mnie Marina nie powaliła.
Ps. Jest tam ten statek leżący bokiem ? Tak coś kojarzę... parę lat temu.
przemas777
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas777 » 24.02.2017 20:57

Janusz Bajcer napisał(a):
przemas777 napisał(a):Witam
Byłem w Marinie dwukrotnie (w tym samym apartamencie), miałem apartament blisko plaży z super widokiem.

Witam.
Masz jakieś zdjęcie z tym super widokiem :?:
Załączniki:
Obraz 128.jpg
Pawelrally
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawelrally » 06.03.2017 15:02

Pojechaliśmy do Mariny w ub. roku, pierwszy wypad do Chorwacji, mega udane wakacje!! Obawiałem się nieco samej Mariny gdyż opinie były podzielone, jednak, zależy kto, czego szuka, do plaży codziennie dojeżdżaliśmy ok. 1 min. w jedna stronę przy głównej drodze zejśc jest kilka! Trafiliśmy na jakieś dni Lata w Marinie, lokalesi organizują ciekawe imprezy z wata cukrową :P i wystepami lokalnych zespołów, fajna sprawa, jedzenie smaczne w knajpach, acz nie koniecznie tanie, ceny w markecie który powstał całkiem niedawno bardzo porównywalne z cenami w Polsce. Świetna baza wypadowa na Szybenik, Split, Trogir itp, do wodospadó KRKA jakieś 50-60 min jazdy samochodem. Zdecydowanie polecam rejs na okrug, dobrze wydane pieniądze.
Spaliśmy w apartamentach TELBAN, sklep w tym samym budynku na dole, wbrew pozorom zero krzyków i imprez pod oknem, do marketu 2 min. spacerkiem.
marlena27
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) marlena27 » 02.05.2017 18:52

Byłem w Marinie dwa razy i uważam że jest ok. Wszystko jest na miejscu: konoby, markety, kantor,i wspaniała baza wypadowa...Polecam rodzinom z dziećmi bo plaża szeroka i płytko a na plaży są drzewa oliwkowe więc jest gdzie się schować od słońca
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Kto był w miejscowosci Marina (zarezerwowałem ap) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019