Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Krka

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kobieta
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 368
Dołączył(a): 03.07.2007
Krka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobieta » 03.07.2007 10:53

Będąc na Pagu zahaczyliśmy o Narodowy Park KRKA. Również polecam :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
pjasm
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pjasm » 03.07.2007 23:53

Witam.
Mam pytanka związane z Krka.
Ile czasu zajmuje zjazd z autostrady i odwiedzenie wodospadów? Jak dostać się tam najszybciej? Samochodem a może szybciej statkiem? Informacji tej potrzebuję bo nie wiem czy zajechać na wodospady w drodze do Breli (będę tam około 12.00) czy w drodze powrotnej. Jeśli około 2 -3 godzin to dam radę w drodze do Breli.
Z góry dzięki za info.
Pozdrowienia.
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 04.07.2007 00:04

pjasm
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pjasm » 04.07.2007 00:15

Witam. Dzięki za podpowiedz, ale ten temat przeczytałem przed zadaniem pytania. To, że wypad na Krka może mi zająć cały dzień to mogłem się domyślać. W moim pytaniu chodziło mi raczej o konkretną odpowiedź, czy jeśli zjadę na wodospady w drodze na wakacje (jadę z Olsztyna) i tylko na 2 -3 godzinki, to czy dam radę w tym czasie coś zobaczyć. Jeśli tak to jak szybciej – samochodem czy statkiem. Odpowiedź, że w 2 – 3 godziny nic nie zobaczę też mnie satysfakcjonuje, bo po prostu podjadę tam w drodze powrotnej. Więc ….
Pozdr.
Tomek
Cromaniak
Posty: 558
Dołączył(a): 04.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek » 04.07.2007 10:30

pjasm napisał(a):...czy jeśli zjadę na wodospady w drodze na wakacje (jadę z Olsztyna) i tylko na 2 -3 godzinki, to czy dam radę w tym czasie coś zobaczyć...

Oczywiście że zdążysz :)
Jeśli odliczysz czas rzędu godziny na czynności typu zaparkowanie auta, zakupienie biletów, przejazd autobusem lub statkiem (kolejna godzina przy powrocie...) to zostanie Ci godzina aby w szybkim tempie obejść fragment parku.
pjasm napisał(a):Jeśli tak to jak szybciej – samochodem czy statkiem.

Najszybciej chyba będzie podjechać samochodem na górny parking i zjechać busem.

Zastanów się jednak czy przy takim założeniu nie darować sobie tej wycieczki i wrócić do Parku Krk'a kiedy będziesz w stanie zwiedzić go na spokojnie...

Pzdr
Tomek
pjasm
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pjasm » 04.07.2007 10:36

Witam.
Dzięki za precyzyjną odpowiedź.
Teraz już wiem co mogę zrobić i jak.
Pozdr

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone