Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kraljevica

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michalinaS
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.04.2007
Kraljevica

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalinaS » 21.04.2007 20:32

hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 21.04.2007 20:40

8O skąd jesteś biały bracie bo chyba nie z Polski. :D :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 21.04.2007 21:21

michalinaS napisał(a):hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d


maisto Kraljevica jset an płóncoy klo Rjeiki. mprezy newiem :wink:
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 21.04.2007 21:22

michalinaS napisał(a):hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d

Wczoraj byłem ale w stoczny, ile wiem Kraljevica nie jest turystycznim miastem.
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 21.04.2007 21:44

[quote="michalinaS"]hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d[/quote

Pewnie to ostatni post Michaliny :wink: :D :D :D :D
michalinaS
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalinaS » 21.04.2007 22:19

krzysio21 napisał(a):
michalinaS napisał(a):hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d[/quote

Pewnie to ostatni post Michaliny :wink: :D :D :D :D


dlaczxego myslisz ze to moj ostatnio post;/pf.
pozdrawiam.
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 21.04.2007 22:50

michalinaS napisał(a):hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d

Hej Michalina!
Faktycznie piszesz "ciekawie". Kiedyś syn zalał mi wodą klawiaturę i pisałam jeszcze ciekawiej. :lol: Z tym, że natychmiast wymieniłam ją na nową. :)

Ale do rzeczy. Kraljevica mieścinką turystyczną raczej nie jest. Może ewentualnie jako miejsce wypadowe. Na przykład wyspa Krk jest o rzut beretem... Zależy czego się szuka...
TU i TU o tym miejscu wspominałam. Może to Ci coś pomoże. :)

Przy okazji będzie "Chorwacja w obiektywie", jak nazwa tego działu wskazuje. :wink:

Pozdrav
Jola
artur 29
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 22.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur 29 » 21.04.2007 22:51

"hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d"

"dlaczxego myslisz ze to moj ostatnio post;/pf.
pozdrawiam."

Kurde podoba mi się, muszę nauczyć się tak pisać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.04.2007 02:07

michalinaS napisał(a):hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d


ydeik zseizdej :?: ymakezc an ejcaler sulp otof. :wink: :lol: :papa:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.04.2007 09:03

Janusz Bajcer napisał(a):
michalinaS napisał(a):hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d


ydeik zseizdej :?: ymakezc an ejcaler sulp otof. :wink: :lol: :papa:

:lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
zsunaJ... :lool: enteiwś :lool: meimu kat żeT :lool:
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 21.01.2009 17:02

Mam pytanie do michaliny. Czy byłaś w tej miejscowości Kraljevice ?
Jeśli tak to napisz coś bliższego.
Pozdrawiam
Sławek
asikx
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 22.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) asikx » 21.01.2009 20:12

Leszek Skupin napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
michalinaS napisał(a):hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d


ydeik zseizdej :?: ymakezc an ejcaler sulp otof. :wink: :lol: :papa:

:lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
zsunaJ... :lool: enteiwś :lool: meimu kat żeT :lool:


Świetnie się bawicie chłopaki?
Bo jak dla mnie, to bezsensowne wachlowanie powietrza.
I to jeszcze kto: moderatorzy.
I jak tu brać przykład i pouczać nowych użytkowników forum, skoro połowa "nieskazitelnych" zajmuje się jedynie nabijaniem licznika.
Kicha.

Pozdrawiam
Rafał
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.01.2009 20:19

kawa napisał(a):..... Czy byłaś w tej miejscowości Kraljevice ?

Kawa - widzę, że coś nie możesz się zdecydowac na miejsce pobytu :lol:
Dobra rada - zapomnij o Kraljevicy.
Zwróć uwagę na mapie jak ona jest położona - jak będziesz miał dużo szczęścia to dostaniesz apartament z widokiem na rafinerię w Rijece :lol:
Możesz mieć też lekkiego pecha jak prąd morski przywieje Ci na plażę coś fajnego z położonego niedaleko porty w Rijece :wink:
Ogólnie - odpuść to miejsce i przerzuć się, choćby na leżący vis a vis Kraljevicy, Krk

Oczywiście to tylko moja skromna opinia :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.01.2009 21:45

asikx napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
michalinaS napisał(a):hej jade do maista Kraljevica, jelsi wiecie cos ( byliscie tam ) to prosze wa anpsize co warto ziwedziec ( gdzie pojsc an impreze iczy wogole jest tam fajnai ;d


ydeik zseizdej :?: ymakezc an ejcaler sulp otof. :wink: :lol: :papa:

:lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
zsunaJ... :lool: enteiwś :lool: meimu kat żeT :lool:


Świetnie się bawicie chłopaki?
Bo jak dla mnie, to bezsensowne wachlowanie powietrza.
I to jeszcze kto: moderatorzy.
I jak tu brać przykład i pouczać nowych użytkowników forum, skoro połowa "nieskazitelnych" zajmuje się jedynie nabijaniem licznika.
Kicha.

Pozdrawiam
Rafał


Rafale popatrz na datę postów , one są z przed prawie dwóch lat , wtedy jeszcze nie bawiliśmy się w moderatorów :lol:
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 21.01.2009 22:37

Rzeczywiście nie mogę się zdecydować, ale jak nie wiadomo o co chodzi to przeważnie chodzi o pieniądze. Jak mi proponują 80 albo 150 euro za bungalov czy apartament, to człowiek zastanawia się czy nie poświęcić wygody za cenę właśnie ceny.
A może ty Piotrek możesz mi coś zaproponować, dobrego i niedrogiego, na wschodniej stronie Istri, Krku lub Kvarnerze.
Najlepiej bungalov przy ośrodku hotelowym lub kempingu.
Następna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone