Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kraków - Makarska - Gliwice autostopem. 2800 km, 48 aut :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2010 19:17

Piśka napisał(a):Powiem wam, że nie ma nic lepszego jak kawa o poranku na plaży przy kempingu :)

Z tym się zgodzę. :oczko_usmiech:

Jako że przeważnie rano wcześnie wstaję , tak też i było podczas
pobycie na campie.
Lubiłem rano wstać skoro świt , gdzie wszyscy jeszcze śpią i zrobić sobie poranną kawkę , do tego (niestety nałóg tytoniowy :oops: ) i móc spokojnie sobie poczytać.
Potem poranna kąpiel w Adriatyku i albo zwiedzanie , albo leżakowanie.

Ehhhhhhhh jeszcze 2 tygodnie z hakiem i znów takowy relaks. :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2010 19:48

Piśka napisał(a): pawilonem ogrodowym były dla nas drzewka oliwne i a krzesłami i stolikiem zwykły kocyk rozłożony przy namiocie,


Pełna zgoda jak ma się lat kilkanaście :wink: a nie kilkadziesiąt :wink: :D
Piśka
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 01.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piśka » 17.08.2010 19:57

Janusz Bajcer napisał(a):
Piśka napisał(a): pawilonem ogrodowym były dla nas drzewka oliwne i a krzesłami i stolikiem zwykły kocyk rozłożony przy namiocie,


Pełna zgoda jak ma się lat kilkanaście :wink: a nie kilkadziesiąt :wink: :D

:D:D
I nie ma się małych dzieci :wink:
Dlatego w tym roku apartament, ale na kempingu! :D Już za 3 tygodnie!
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 19.08.2010 08:29

Ale czad ! Taka adrenalina że hej, szkoda że już jestem taka "stara" bo następnym razem zabrałabym się chętnie z Wami :)
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 19.08.2010 14:37

Wspaniała relacja z humorem :lol:
Melka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 19.08.2010 15:05

Jednym tchem sie czyta-nic tylko gratulowac samozaparcia i udanej wycieczki :D
Masz sie czym chłopie chwalic :P
nemesis5
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 11.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) nemesis5 » 19.08.2010 15:43

Jestem pod wrażeniem. Serdecznie gratuluję. Czytałam z zapartym tchem :)
Wiśnia2499
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wiśnia2499 » 19.08.2010 21:37

Genialna relacja, ge-nial-na !

Co studiujesz, jeżeli mogę zapytać?

PS. Myślałeś, żeby wydać jakąś książkę podróżniczą, czy coś ? Bestseller gwarantowany :)
hydraulik_
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) hydraulik_ » 19.08.2010 23:00

Janusz Bajcer napisał(a):Jako długoletni kempingowiec (z 20 letnim stażem) z tą opinia się nie zgodzę,
na dobrych kempingach też jest minimum wygód, oczywiście pod pewnymi warunkami: stacjonarny wysoki namiot, wygodny materac, pawilon ogrodowy, krzesełka, stolik, prąd na parceli ...... i kilka innych drobiazgów.

Tylko wtedy trzeba jechać swoim transportem, bo w podróż autostopem wszystkich potrzebnych rzeczy na kempingu na plecy się nie zabierze.

właśnie zauważyłem że na forum jest duże lobby campingowe i spodziewałem się takiej odpowiedzi :) Dla mnie spanie pod namiotem nie jest straszne, ale jednak różnica w pewnych udogodnieniach jest; no i po tych urozmaiconych nocach pod namiotem w czasie podróży na kemping bym już chyba dziewczyny nie namówił nawet ;-)
Ja w Chorwacji spałem na kempingu tylko raz i moje wrażenia były nieciekawe, ale potem się dowiedziałem że trafiłem na średni kemping. To było rok temu przyjechaliśmy na rowerach na wyspę Krk i spaliśmy w pierwszej miejscowości na prawo po wjeździe na wyspę (Omisajl?). Niewiele taniej niż kwatera, warunki średnie i widoki industrialne :) Ale z tego co potem słyszałem to raczej trudno to przebić na minus. Rano nam Czesi zaczęli trząść namiotem bo się nieświadomie rozbiliśmy tam gdzie oni parkowali swoją skodę ... :?


Piśka napisał(a):Wygodny materac zawsze można zmieścić do plecaka, wypróbowane :D

Może kiedyś ... :)


aga_manka napisał(a):Ale czad ! Taka adrenalina że hej, szkoda że już jestem taka "stara" bo następnym razem zabrałabym się chętnie z Wami :)

monia85 napisał(a):Wspaniała relacja z humorem :lol:

Melka napisał(a):Jednym tchem sie czyta-nic tylko gratulowac samozaparcia i udanej wycieczki :D
Masz sie czym chłopie chwalic :P

nemesis5 napisał(a):Jestem pod wrażeniem. Serdecznie gratuluję. Czytałam z zapartym tchem :)


Dzięki :!: :D
Za to mogę powiedzieć że ostatni odcinek już się w połowie napisał, jak znajdę jeszcze czas to w weekend będzie.

Wiśnia2499 napisał(a):Co studiujesz, jeżeli mogę zapytać?
PS. Myślałeś, żeby wydać jakąś książkę podróżniczą, czy coś ? Bestseller gwarantowany :)


Studiuję typowy dla autorów książek podróżniczych kierunek czyli informatykę 8)
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 19.08.2010 23:40

Przeczytałam całość!! Wspaniała relacja! Gratuluję odwagi, ja bym się teraz nie zdecydowała... za wygodna chyba jestem :/

Ale Wy podróżujcie więcej, a Ty wszystko opisuj bo masz super styl, który wciąga...

Czekam (niestety) na końcówkę :?
Melka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 20.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melka » 20.08.2010 07:55


To było rok temu przyjechaliśmy na rowerach na wyspę Krk i spaliśmy w pierwszej miejscowości na prawo po wjeździe na wyspę (Omisajl?).



ja...nie dość,że na stopa to jeszcze rowerem niezły z Ciebie kozak :D
Slick
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 28.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 20.08.2010 09:41

raczej rzadko udzielam sie na forum ale po przeczytaniu tej relacji musze oddac poklon autorowi :D rewela !!

pozdrav
matti_wse
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) matti_wse » 20.08.2010 11:57

Relacja pierwsza klasa. Hydraulik zapraszamy do napisania relacji z wypadu na rowerach :D
Polinna
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Polinna » 20.08.2010 14:09

Może być ciekawie...
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 21.08.2010 11:45

hydraulik_ napisał(a):
Studiuję typowy dla autorów książek podróżniczych kierunek czyli informatykę 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: Dobre. 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kraków - Makarska - Gliwice autostopem. 2800 km, 48 aut :) - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone