Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koszulki

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 27.07.2016 21:44

NorPaw napisał(a):jestem. juz jestem. przepraszam sprawy zawodowe. Mam ogromną prosbę o wszystkich zainteresowanych koszulkami. Zeby wszystko miało ręce i nogi, i żeby wykluczyc pomylki przy zamowieniu, prosze o ponowne wysłanie mi maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dokladny opis zamowienia. Chodzi mi o dokładny opis koszulek np: 1 szt. męska, czerwona, rozmiar XL, wzór "auto cromaniacy" lub "cro.pl" itd.
Koszt koszulki to 49 zł + koszt wysyłki 11 zł(koszt wysyłki dla np 4 koszulek jest jednorazowy)
Czas realizacji od momentu otrzymania wpłaty to ok 7 dni. (wiem ze niezbyt szybko ale nie zajmuje sie tym zawodowo :))


Dzięki za info :D
Przelew już wysłany 8)
Pozdrawiam
Monika
NorPaw
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorPaw » 31.07.2016 20:11

Zupełnie nowe produktymin. koszulki. Link wkrótce nowe-koszulki-torby-otwieracze-itd-t50981.html
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 31.07.2016 22:02

NorPaw napisał(a):Zupełnie nowe produktymin. koszulki. Link wkrótce nowe-koszulki-torby-otwieracze-itd-t50981.html


Na koszulki była zgoda, na robienie targowiska z forum nie, wiec proszę nie umieszczać ponownie, bo będzie to ostatni raz.
NorPaw
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorPaw » 31.07.2016 22:16

Nie rozumiem dlaczego mogą być koszulki a kubki i emblematy już nie. To forum skupia głównie osoby podróżujące do Chorwacji i może ktoś byłby zainteresowany takimi akcesoriami. Jaka jest różnica pomiędzy zbieraniem zamówień indywidualnych a umieszczeniem linku do strony gdzie każdy może wybrać to co go interesuje? Nie umieszczę ponownie linku ale uważam że nie ma w tym nic złego.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 31.07.2016 22:24

NorPaw napisał(a):Nie rozumiem dlaczego mogą być koszulki a kubki i emblematy już nie. To forum skupia głównie osoby podróżujące do Chorwacji i może ktoś byłby zainteresowany takimi akcesoriami. Jaka jest różnica pomiędzy zbieraniem zamówień indywidualnych a umieszczeniem linku do strony gdzie każdy może wybrać to co go interesuje? Nie umieszczę ponownie linku ale uważam że nie ma w tym nic złego.


Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.


Tak jest napisane.

Ja to się dziwię, że wątek koszulkowy przeszedł, więc ciesz się, że aż tyle dostałeś.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2016 22:25

NorPaw napisał(a):Nie rozumiem dlaczego mogą być koszulki a kubki i emblematy już nie. To forum skupia głównie osoby podróżujące do Chorwacji i może ktoś byłby zainteresowany takimi akcesoriami. Jaka jest różnica pomiędzy zbieraniem zamówień indywidualnych a umieszczeniem linku do strony gdzie każdy może wybrać to co go interesuje? Nie umieszczę ponownie linku ale uważam że nie ma w tym nic złego.


Wyślij mi link na PW. Popatrzę. Regulaminu zapewne nie czytałeś ?
NorPaw
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorPaw » 31.07.2016 22:31

Czytałem regulamin dlatego napisałem do administracji. jak ktos bedzie chciał to wysle na priv
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 11.08.2016 21:17

Koszulki doszły :D

1-DSC_0003.JPG
1-DSC_0002-001.JPG


Prawda, że OK ! aż się prosi wyskoczyć gdzieś w Chorwackie klimaty 8)

Dzięki.
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 01.08.2018 10:21

temat nadal aktualny?
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 01.08.2018 10:41

Fela napisał(a):temat nadal aktualny?

Chyba nie, chciałam zamówić koszulki w 2016r. - wtedy wątek był aktualny - i kontakt ze sprzedającym się urwał :papa:
Fela
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 20.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fela » 01.08.2018 10:52

napisał(a) figusek » 01.08.2018 09:41

Fela napisał(a):
temat nadal aktualny?

Chyba nie, chciałam zamówić koszulki w 2016r. - wtedy wątek był aktualny - i kontakt ze sprzedającym się urwał :papa:


Szkoda trochę, dzięki za info
bmxmen
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 10.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bmxmen » 06.05.2019 08:02

Koszulki świetne, sam sobie ostatnio taką projektowałem. Sa strony, na których można taką koszulkę samodzielnie zaprojektować i powinni wysłac. Na stronie znajduje sie edytor graficzny, za pomoca którego można samodzielnie stworzyć wzór, ale można również wysłać im zdjęcie tego co chcemy mieć na koszulce i grafik powinien samodzielnie to umieścić. Sam zresztą w ostatnim czasie praktycznie wszystko zamawiam przez internet. Zarówno ubrania jak i buty. Kupowałem tutaj https://www.dobiegania.pl
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone