Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koszulki

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2016 19:41

A półprodukt w postaci koszulki z jakiej firmy pochodzi ? Bo cena 60-65 zł nieco wygórowana wydaje się być.
NorPaw
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorPaw » 18.07.2016 19:55

bigredone napisał(a):A półprodukt w postaci koszulki z jakiej firmy pochodzi ? Bo cena 60-65 zł nieco wygórowana wydaje się być.

koszulki "Fruit of the loom" o wysokiej gramaturze co sprawia że koszulki są naprawde mocne i nie tracą koloru. Cena 60zł obejmuje wysyłkę (10zł). Gumowy nadruk nie traci swojej elastyczności po kilku praniach więc nie będzie sie wykruszał itd.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2016 19:57

NorPaw napisał(a):
bigredone napisał(a):A półprodukt w postaci koszulki z jakiej firmy pochodzi ? Bo cena 60-65 zł nieco wygórowana wydaje się być.

koszulki "Fruit of the loom" o wysokiej gramaturze co sprawia że koszulki są naprawde mocne i nie tracą koloru. Cena 60zł obejmuje wysyłkę (10zł). Gumowy nadruk nie traci swojej elastyczności po kilku praniach więc nie będzie sie wykruszał itd.


Ok, podobają mi się. Jak cena spadnie do 40 zł to się zastanowię.
NorPaw
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorPaw » 18.07.2016 20:16

Przy cenie 40zł za koszulke pracowalibyśmy społecznie ... za darmo. Ja naprawdę nikogo nie zmuszam do kupna tych koszulek. widziałem na forum naklejki cro.pl na auta więc pomyślałem "dlaczego nie koszulki?".Projekt jest mój a wykonaniem zajmuje się mój znajomy i tyle.
NorPaw
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorPaw » 18.07.2016 20:17

NorPaw napisał(a):
Ok, podobają mi się. Jak cena spadnie do 40 zł to się zastanowię.[/quote]
Wyobraź sobie minę rodaków gdy zobaczą cie w takiej koszulce w Chorwacji :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.07.2016 20:22

NorPaw napisał(a):Wyobraź sobie minę rodaków gdy zobaczą cie w takiej koszulce w Chorwacji :)

A kapelusz byś zrobił?
Bo ja bym chciał kapelusz.
Takie wiesz...........sombrero. :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.07.2016 20:27

NorPaw napisał(a):Przy cenie 40zł za koszulke pracowalibyśmy społecznie ... za darmo. Ja naprawdę nikogo nie zmuszam do kupna tych koszulek. widziałem na forum naklejki cro.pl na auta więc pomyślałem "dlaczego nie koszulki?".Projekt jest mój a wykonaniem zajmuje się mój znajomy i tyle.

Temat koszulek nie jest nowy.
Były takie z logo CRO.PL

koszulki-cro-pl-edycja-2014-t45118.html

zapisy-na-koszulki-cro-pl-koszt-17-zl-wysylka-7-zl-t31002.html#p666302

I jeszcze takie z logo MPT :wink:

koszulka.jpg


koszulki-thompsona-zapisy-t31719.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2016 20:33

anakin napisał(a):
NorPaw napisał(a):Wyobraź sobie minę rodaków gdy zobaczą cie w takiej koszulce w Chorwacji :)

A kapelusz byś zrobił?
Bo ja bym chciał kapelusz.
Takie wiesz...........sombrero. :mrgreen:


Mnie to się marzą takie białe skarpety do półłydki z fajnym CRO-napisem...
NorPaw
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorPaw » 18.07.2016 20:34

Zgodzę sie z tym że można zrobic to tanio tylko jakość pozostawi wiele do życzenia a i kolorowe logo umieszczone na takiej koszulce jest tzw. prasowanką i po kilku praniach zacznie sie odrywać a koszulka zmieni rozmiar. Niestety cena=jakość .
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.07.2016 20:34

bigredone napisał(a):Mnie to się marzą takie białe skarpety do półłydki z fajny CRO-napisem...

i zeby kompresyjne były ... ale to aż pod kolanka muszą być - przydadzą się na wyjście na jakieś szczyty

a tak na marginesie - to masz pozwolenie od pana admina na taką działalność handlowo-zarobkową na tymże forum??
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.07.2016 20:35

Bea.ta napisał(a):
bigredone napisał(a):Mnie to się marzą takie białe skarpety do półłydki z fajny CRO-napisem...

i zeby kompresyjne były ... ale to aż pod kolanka muszą być - przydadzą się na wyjście na jakieś szczyty

a tak na marginesie - to masz pozwolenie od pana admina na taką działalność handlowo-zarobkową na tymże forum??

Że ja ?
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 18.07.2016 20:36

NorPaw napisał(a):Zgodzę sie z tym że można zrobic to tanio tylko jakość pozostawi wiele do życzenia a i kolorowe logo umieszczone na takiej koszulce jest tzw. prasowanką i po kilku praniach zacznie sie odrywać a koszulka zmieni rozmiar. Niestety cena=jakość .

Koszulki od tajemniczego mimo upływu wielu lat i wielu prań są jak nowe ....
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 18.07.2016 20:37

bigredone napisał(a):
Bea.ta napisał(a):
bigredone napisał(a):Mnie to się marzą takie białe skarpety do półłydki z fajny CRO-napisem...

i zeby kompresyjne były ... ale to aż pod kolanka muszą być - przydadzą się na wyjście na jakieś szczyty

a tak na marginesie - to masz pozwolenie od pana admina na taką działalność handlowo-zarobkową na tymże forum??

Że ja ?


nie Ty :)
spoko :)
koszulkowiec :)
źle zacytowałam- ale wiesz - uczę się :)
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 18.07.2016 20:38

Przepraszam, że się w trące, ale sugerowała bym, by kontur Polski był na lewej piersi, a Chorwacji na dole po prawej stronie. Odzwierciedlało by to rzeczywiste położenie obu krajów na mapie, a przy okazji, Polska ,była by na sercu każdego Polaka.
NorPaw
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 11.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NorPaw » 18.07.2016 20:39

Bea.ta napisał(a):
bigredone napisał(a):
Bea.ta napisał(a):
bigredone napisał(a):Mnie to się marzą takie białe skarpety do półłydki z fajny CRO-napisem...

i zeby kompresyjne były ... ale to aż pod kolanka muszą być - przydadzą się na wyjście na jakieś szczyty

a tak na marginesie - to masz pozwolenie od pana admina na taką działalność handlowo-zarobkową na tymże forum??

Że ja ?


nie Ty :)
spoko :)
koszulkowiec :)

Nie chodzi o zarobek. podrzuciłem pomysł na koszulkę dla wszystkich wyjeżdzających do Chorwacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone