Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

koszty porady Chorwacja własnie wróciłem

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Romano300
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romano300 » 06.08.2013 10:26

Rysio napisał(a):Spokojnie Kajka, czuwam :smo:


Nie widać tego było !!!!!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.08.2013 10:35

Romano300 napisał(a):
Rysio napisał(a):Spokojnie Kajka, czuwam :smo:


Nie widać tego było !!!!!

Rzeczywiście, potwierdzam, też to zauważyłem. Mógł wcześniej dać ci ostrzeżenie.
AniaOP
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 17
Dołączył(a): 02.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaOP » 06.08.2013 11:15

Czy wątku nie da się wyczyścić z postów niezwiązanych z tematem? Bardzo ciężko odnaleźć informacje w takim bałaganie...

Pytanie do kogoś kto jest/właśnie wrócił z Dalmacji Środkowej i wybrał się "w ciemno" - jakie są w tym roku ceny noclegów? Interesują mnie szczególnie małe miejscowości, wybieramy się w 4 osoby dorosłe, nie proszę o konkretne namiary tylko informację ile ktoś płacił? Nie szukam luksusów.
Romano300
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romano300 » 06.08.2013 16:04

I przy okazji dla tych co twierdzą, że nic nie napisałem o piciu wody z osmozy.

[quote="Romano300 quote]
Wody surowej z kranu nie pijam nigdzie choć dostawcy twierdzą, że jest zdatna do picia, w domu mam z studni głębinowej i odwróconą osmozę ale raczej tez nie pije surowej. [/quote]
Ostatnio edytowano 06.08.2013 16:52 przez Romano300, łącznie edytowano 1 raz
Romano300
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romano300 » 06.08.2013 16:46

Nastał czas cenzury na forum jedne informacje niewygodne się wywala inne zostawia !!!
Cały spektakl Sebbecka i jego prowokacja ubarwia to forum, gratulacje dla moderatorów i admina !!!!!!!!!!!!
Romano300
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 11.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Romano300 » 06.08.2013 16:47

Bocian napisał(a):
Romano300 napisał(a):
Rysio napisał(a):Spokojnie Kajka, czuwam :smo:


Nie widać tego było !!!!!

Rzeczywiście, potwierdzam, też to zauważyłem. Mógł wcześniej dać ci ostrzeżenie.



Za wiejską filozofię ?

Mosqito napisał(a):
Lubuję się w demaskowaniu robienia ludziom wody :D z mózgu i głoszeniu prawd objawionych
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.08.2013 17:05

Romano300 napisał(a):Za wiejską filozofię ?


Jeśli to nazywasz wiejską filozofia to tak.
Romano300 napisał(a):Jesteś wielkomiastowy więc żyj w swoim śmierdzidełku stosuj filozofię miastową i popijaj wodę z skalnymi minerałami.

Romano300 napisał(a): prymitywne posty Sebbecka

Romano300 napisał(a): jak byś miał 1% inteligencji to byś znalazł amen
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2013 18:25

KajkaSamograjka napisał(a):Sorka Bocian- ja z moimi sąsiedzkimi kurami nie gadam od czasu jak się objadły winogron wywalonych na kompostownik po odcedzeniu i przedestylowaniu z alkoholu. Kogut piał trzy doby bez przerwy aż ochrypł... Nie sądzę, żeby ktokolwiek poczuł się uspokojony- jednakowoż melduję, że od tego czasu patrzę też czy kury nie są pijane, zanim kupię jajka...



:lol: :lol: :lol: Kajka, ale Ty brednie piszesz i najgorsze jest to, że wielkomiastowe Ci wierzą :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.08.2013 18:33

Kenik napisał(a):
:lol: :lol: :lol: Kajka, ale Ty brednie piszesz i najgorsze jest to, że wielkomiastowe Ci wierzą :mrgreen:

Znudziło ci się u koleżków? Natura zwyciężyła?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2013 18:49

Bocian napisał(a):Znudziło ci się u koleżków? Natura zwyciężyła?


A to Ty jesteś Bociek Kajka :?: Gdzie mi się tam równać do Twojej natury :lol:
KajkaSamograjka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 02.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KajkaSamograjka » 06.08.2013 19:02

Majko moja! Nie wiedziałam, że kilka kur takie poruszenie może na forum wywołać...
Pojutrze mogę zacząć pisać relację z ich życia (przyznam, że niestety niezbyt szczegółową, gdyż nie jestem "Wajrakiem od kur"). No chyba, że jakoś połączę prowadzenie bloga o chorwacki kurach z suszeniem pomidorów na balkonie... Wiem, wiem- powinnam rzucić suszenie pomidorów, na rzecz destylowania wody (<- tak, w tym ostatnim słowie jest "o" a nie "ó").
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2013 19:10

Kajka przekonaj mnie jak poznasz, że jajko jest od pijanej kury. Tylko nie mów mi, że podbierasz prosto z gniazda, bo tego nie pisałaś ;)
Wracając jeszcze do mazurskiego mleka. Najpierw piszesz, że lubisz takie prosto od krowy a potem nagle, że po kwaśnym mazurskim nic Ci nie jest. To które w końcu piłaś ?
Smród gołębi Ci przeszkadza a kurzy nie ?
Bloga sobie daruj i suszenie pomidorów też. Wystarczy to co napisałaś o kabanosach i kiełbasie. :)
KajkaSamograjka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 35
Dołączył(a): 02.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KajkaSamograjka » 06.08.2013 19:57

@Kenik:
Ja tu nie przyszłam po to, żeby brać udział w awanturach, więc sparingpartnera we mnie nie znajdziesz.

Wszystkich pozostałych przepraszam, że dałam się podpuścić- wydawało mi się, że poprzedni post był dla rozluźnienia i oczyszczenia atmosfery. Dałam się wpuścić w maliny :D
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 06.08.2013 20:09

KajkaSamograjka napisał(a):@Kenik:
Ja tu nie przyszłam po to, żeby brać udział w awanturach, więc sparingpartnera we mnie nie znajdziesz.

Wszystkich pozostałych przepraszam, że dałam się podpuścić- wydawało mi się, że poprzedni post był dla rozluźnienia i oczyszczenia atmosfery. Dałam się wpuścić w maliny :D

Kajka, wyluzuj :) Ja na początku wątku próbowałam dyskutować o globalizacji z takim jednym ale po dwóch postach zrozumiałam, że nie ma to znaczenia co ja napiszę i jakie mam zdanie, jak się chcę odżywiać...
Apropos kurek, gdzie kupujesz jaja w Katowicach od szczęśliwej kurki?
Ciovo-Lublin
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ciovo-Lublin » 06.08.2013 20:14

lekarza....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
koszty porady Chorwacja własnie wróciłem - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone