Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korzystaliście z usług Adriatic.hr?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AgaAga
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 04.07.2007
Korzystaliście z usług Adriatic.hr?

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaAga » 04.02.2009 11:47

Czy ktoś z Was rezerwował poprzez to biuro?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 04.02.2009 12:22

Tu było coś o tym i jeszcze jakieś starocia tu do poczytania.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 04.02.2009 12:43

Ja jeden tydzień rezerwowałem z tego biura , wszystko było w absolutnym porządku , trzeba przyznac że prezentacja apartamentów jest dośc dokładna , szczegółowa i z reguły odpowiada rzeczywistości ,obsługa miła :) Jedyny minus to oczywiście fakt że biuro pobiera marże , w przypadku mojego apartamentu było to ok. 14Eu przy cenie 67Eu więc nie tak mało .
Do wakacji jeszcze sporo czasu i wydaje mi sie ze warto pobuszowac po necie i znależc fajne lokale z bezpośrednim kontaktem do właścicela . 8)
Ja ten tydzien rezerwowałem przez Adriatic w sezonie i zdecydowałem się na to bo miałem już mało czasu ....
kris_bydzia
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 31.01.2009
Aga nie przepłacaj - wynajmij samodzielnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) kris_bydzia » 04.02.2009 22:30

Hej !

My wybieramy się po raz pierwszy. Również planowaliśmy jechać przez biuro o którym piszesz. jednak jak poczytaliśmy forum (ale tak przez około tydzień :) ) i pogadaliśmy ze znajomymi, którzy byli 3 razy na cudownych wakacjach to zmieniliśmy zdanie :)
Znajomi polecili nam miejscowość ale polecili poszukać kwatery w innej dzielnicy nić oni byli. Zrobiliśmy tak. Odszukaliśmy mapę Vodic i po adresach szukaliśmy odpowiadających nam kwater. Wysłaliśmy chyba z 10 @. Od wszystkich !! otrzymaliśmy odpowiedzi. Wybraliśmy ten który podobał nam się najbardziej. Byliśmy w stałym kontakcie - gratulowaliśmy sobie medali MŚ. W poniedziałek wysłaliśmy zaliczkę i ... czekamy do wakacji.
Wydaje nam się iż korzystanie z biura jest ZBĘDNE.

Pozdrawiam
Krzysztof
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008
Adriatyk . pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 05.02.2009 00:37

Korzystałem z polskiego odpowiednika .Uważam Adriatyk.pl za wiarygodne biuro , apartament w Omiśu był super . W tym roku jeżeli kurs euro pozwoli mi na wyjazd do Croatii napewno będę poszukiwał sam na własną rękę apartamentu ponieważ wychodzi to taniej około 30=50%.Z agencji płaciłem 72 euro za apartament w Omiśu , a w Celinie prywatnie 50 euro.
AgaAga
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 04.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaAga » 05.02.2009 10:27

Niestety zgadzam się z Wami i zdaję sobię sprawę z korzyści rezerwacji bezpośredniej ale.....strach ma wielkie oczy :)
Jednak obawiamy się iż w tyle osób nie znajdziemy czegoś co spełni nasze oczekiwania przy samym morzu. Gdybyśmy jechali bez maluszków z pewnością byłby to wyjazd bez pośredników :(....
kris_bydzia
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 31.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kris_bydzia » 05.02.2009 10:40

Agieszko !

My jedziemy w 6-ścio osobowym składzie i na pokładzie mamy małego "szkodnika" w wieku 2,5 roku.
Aga przełam strach i obawy :) a zaoszczędzone kuny wydasz na atrakcje.
Nie obawiaj się napisać do Chorwatów łamanym angielskim :)
Oni komunikują się tak samo :)

Więcej wiary !! :]
Dasz radę !! Bo naprawdę warto !
My jeszcze nie byliśmy w Chorwacji - także też mieliśmy obawy.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2009 10:52

Poczucie bezpieczeństwa kosztuje i trudno dyskutowac z czyimś strachem,zwłaszcza kiedy jedzie pierwszy raz i z małymi dziećmi...

Z trzeciej strony...jeśłi w poprzednich latach (a zwłaszcza ubiegłym)wolne apartamenty nawet w środku sezonu nie były czymś egzotycznym to teraz ,kiedy kryzys przestaje być faktem medialnym a euro za blisko 5 zł faktem namacalnym,cudów nie ma-pustych apartamentów będzie drugie tyle co zajętych.
Inne nacje ,które jeżdżą do CRO-Niemcy,Czesi,Węgrzy,Rosjanie też są w coraz bardziej kiepskiej sytuacji choć kiepskość oczywiście na różnych poziomach...

Tak prawdę mówiąc,troche podziwiam ludzi ,którzy z takim wyprzedzeniem dokonują rezerwacji wpłacając zaliczki...
hubabuba
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 31.01.2009
Re: Adriatyk . pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubabuba » 05.02.2009 12:08

waldi-ia napisał(a):Korzystałem z polskiego odpowiednika .Uważam Adriatyk.pl za wiarygodne biuro , apartament w Omiśu był super . W tym roku jeżeli kurs euro pozwoli mi na wyjazd do Croatii napewno będę poszukiwał sam na własną rękę apartamentu ponieważ wychodzi to taniej około 30=50%.Z agencji płaciłem 72 euro za apartament w Omiśu , a w Celinie prywatnie 50 euro.


mam prosbe czy moglbys cos wiecej powiedziec o tych apartamentach z biura adriatyk w omis :wink:
AgaAga
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 04.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaAga » 05.02.2009 18:31

Nie jedziemy pierwszy raz i wiem jak to jest.
Oszczędność swoją drogą a komfort urlopu to zupełnie inna sprawa.
Po tak długiej podróży wszyscy byliśmy jednogłośni iz nie chcemy zmęczeni szukać lokum i jeszcze wściekać się iż nie ma tego wymarzonego tak więc decyzja zapadła,rezerwacja w toku i teraz tylko czekamy do wakacji :) Pozdrawiam wszystkich
waldi-ia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 26.03.2008
Omiś dla hubabuby

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldi-ia » 05.02.2009 21:33

Cześc hubabuba.
Trafiliśmy do apartamentu usytuowanego w Omiśu w linii prostej 100m od Adriatyku , ale na piechote to znacznie dalej bo dochodzi zejście w dół i przekroczenie głównej jezdni .Miałem pisac tylko o apartamencie ale wydaje mi się że muszę opisac wszystko.Zaczynam od apartamentu .
Domek parter i piętro , na dole my , do dyspozycji :korytarz w którym znajdują się szafy (super),wc oddzielnie , prysznic oddzielnie ,na wprost wejścia pierwszy pokój 2 oddzielne łóżka z piękną pościelą , szafkami nocnymi , balkonem , przepięknym widokiem na Adriatyk , stolikem , krzesłami i suszarką (sznurkami),na wprost prysznica znajduje sie wejście do kuchni (wyposażonej we wszystko co Polakowi jest potrzebne do gotowania włącznie z cukrem , solą , oliwą ,garnki lśnią czystością mają nawet wskażnik temperatury gotowania , lodówka czyściutka),przez którą jest wejście do sypialni małżeńskiej (duże małżeńskie wygodne łóżko,piękna pościel,szafa) z której jest wyjście na balkon połączony z pokojem opisanym wcześniej.Na piętrze gospodarze którzy nie apsorbowali nas niczym wogóle jakby ich nie było.Gorąco polecam ten apartament mam nawet gdzieś dane tych państwa. Miasto b.ładne , sklepów (marketów pełno,najbliższy pod apartmentem 50 schodków w dół),starówka przepiękna , 5 kościołów(najbliższy schodząc w dół po schodkach na wyskości marketu ),plaża publiczna piaszczysto-gliniasta(dobra infrastruktura:bary,prysznice,boisko do piłki wodnej,sprzęt pływający),plaża którą my preferowaliśmy była " dzika",żwirowa,typowe zatoczki,skałki a znajdowała się po lewo patrząc przez okno apartamentu(gospodarz ją państwu pokarze).Był na niej barek (lody , piwo,przekąski),miejsce na niej trzeba było sobie zarezerwowac poprzez położenie ręczników w miarę wcześniej bo jest to ulubione miejsce miejscowych,którzy są sympatyczni i nie wyrzucają ręczników do wody jak mi zrobił to wieśniak z Polski w Tunezji. Omiś jest miastem głośnym , mnie przeszkadzało to nocą , niekończące się rajdy motocyklowe i samochodowe na które wogóle nie zwracała uwagi Policja(tolerancyjna dla swoich ostra dla obcych,nie stawiajcie auta na zakazie bo zaraz będzie odcholowane za 100 euro na parking).Mając karty płatnicze lub kredytowe trzeba je wykorzystywac maksymalnie bo kurs wychodzi wtedy najlepiej.Z Omiśu można popłynąc statkiem na Hvar , Brac jest dużo atrakcji w sezonie,pokazy regionalne,historyczne.Jeżeli byście chcieli pojechac do Dubrownika to kursuje autobus ze Splitu przez Omiś(wyprawa własnym autem w sezonie to ryzyko nieznalezienia parkingu w Dubrowniku).Omiś to również dobra baza wypadowa do Splitu,na Makarską. Mile wspominam chwile spędzone w Chorwacji zastanawiam się tylko czy będzie mnie stac pojechac tam w tym roku.
Pozdrawiam,życzę udanych wakacji.
mariusz 69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 05.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz 69 » 05.02.2009 21:37

A jak z jazdą bez rezerwacji w czerwcu?
Dzwoniłem w kilka miejsc (okolice Trogiru) i już mają miejsca zajęte.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 05.02.2009 21:53

mariusz 69 napisał(a):A jak z jazdą bez rezerwacji w czerwcu?
Dzwoniłem w kilka miejsc (okolice Trogiru) i już mają miejsca zajęte.


W czerwcu jechał bym bez żadnej rezerwacji :wink: w dziale FAQ jest założony specjalny wątek na temat jazdy "w ciemno" :D , może on rozwieje Twoje watpliwości...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2009 22:02

mariusz 69 napisał(a):A jak z jazdą bez rezerwacji w czerwcu?
Dzwoniłem w kilka miejsc (okolice Trogiru) i już mają miejsca zajęte.


Witaj na forum Mariuszu, dzwoniłeś tam, gdzie zdobyłeś telefon, ale są kwatery których właściciele nie ogłaszają się w necie, na pewno w czerwcu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie :lol:
Ostatnio edytowano 06.02.2009 21:21 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
Lupus37
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 24.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lupus37 » 06.02.2009 19:34

Pytanko do - kris_bydzia - :D
Kiedy i gdzie jedziecie, bo My też śmigamy z Bydzi... Ruszamy 17 lipca.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Korzystaliście z usług Adriatic.hr?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone