Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Korzystaliście z usług Adriatic.hr?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kris_bydzia
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kris_bydzia » 07.02.2009 01:13

Witaj Lupus

Właśnie otrzymaliśmy od Drago Antic potwierdzenie otrzymania przelewu wraz z al'a vouczerem.

Jedziemy po raz pierwszy :) więc jesteśmy lekko dzicy i przejęci (heheh). Mamy zamiar wystartować około 22 dnia 03.07.09 - Jezuuuuu jeszcze tyle czasu do tego lipca !!!!

AAA jedziemy do Vodic. Ale poszukaliśmy apartamentu na Blata także powinno być spokojniej i nieco luźniej na plaży (na to liczymy) :)

Pozdrowionka dla "Bydzian"
mariusz 69
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz 69 » 07.02.2009 12:23

Janusz Bajcer napisał(a):
mariusz 69 napisał(a):A jak z jazdą bez rezerwacji w czerwcu?
Dzwoniłem w kilka miejsc (okolice Trogiru) i już mają miejsca zajęte.

Witaj na forum Mariuszu, dzwoniłeś tam, gdzie zdobyłeś telefon, ale są kwatery których właściciele nie ogłaszają się w necie, na pewno w czerwcu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie :lol:

Witam wszystkich forumowiczów! Telefony do kwater mam ze stronek osób,które tam były i dzielą się swoimi wrażeniami!
Po długiej lekturze forum cro.pl zdecydowałem-jadę w ciemno!
Rodzina ma obawy,ale myślę, że dadzą się przekonać.
mariusz 69
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz 69 » 07.02.2009 12:28

jorgus111 napisał(a):

W czerwcu jechał bym bez żadnej rezerwacji :wink: w dziale FAQ jest założony specjalny wątek na temat jazdy "w ciemno" :D , może on rozwieje Twoje watpliwości...

Faktycznie materiał jest obszerny na temat "jazdy w ciemno", a "niezawodny" rozwiał moje wątpliwości...
hassanbey
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) hassanbey » 09.02.2009 12:07

Z Adriatic.hr korzystam już 3 rok i jak najbardziej polecam.
Czas od rezerwacji do otrzymania vouchera max.7 dni.
Obsługa w języku Polskim.
Mam wypracowany już rabat i nadal będę jeździł z tej agencji.
Opis kwater wyczerpujący i nawet po przyjeździe okazuje się że na zdjęciach nie jest tak atrakcyjnie jak na miejscu.
W październiku już zrobiłem rezerwację .....ehhh jakie wtedy tanie euro było....

Pozdrawiam wszystkich i życzę szybkiego odliczania do wakacji
AgaAga
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaAga » 09.02.2009 14:00

Ja w tym roku także korzystam z tego biura szkoda tylko iz nie znałam osoby która wraz z kodem może polecać- przy takim kursie euro każda zniżka byłaby fajna:(
mariusz 69
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz 69 » 10.02.2009 01:20

AgaAga napisał(a):Ja w tym roku także korzystam z tego biura szkoda tylko iz nie znałam osoby która wraz z kodem może polecać- przy takim kursie euro każda zniżka byłaby fajna:(

O co chodzi z tym kodem i zniżką?! Może napiszesz coś wiecej,temat warty opublikowania w czasach kryzysu! :!:
AgaAga
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgaAga » 10.02.2009 10:06

Na stronach Adriatic.hr jest informacja o możliwości 3% zniżki jeśli posiadamy kod osoby która nam poleca. W naszym przypadku wynajmu prawie całego domu na kilkanaście osób dałoby to oszczędność ok 300 zł.
Ja już taki kod posiadam - na przyszłość , może się nam jeszcze przyda np za rok o ile będziemy zadowoleni :) Mój kod to : eta2i1 Podobno osoba polecająca także ma 3 %, ale nie pytajcie bo nie wiem jak to dokładnie wszystko działa.
mireks
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 11.02.2009 18:04

mariusz 69 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):

Witaj na forum Mariuszu, dzwoniłeś tam, gdzie zdobyłeś telefon, ale są kwatery których właściciele nie ogłaszają się w necie, na pewno w czerwcu znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie :lol:

Witam wszystkich forumowiczów! Telefony do kwater mam ze stronek osób,które tam były i dzielą się swoimi wrażeniami!
Po długiej lekturze forum cro.pl zdecydowałem-jadę w ciemno!
Rodzina ma obawy,ale myślę, że dadzą się przekonać.

W czerwcu to w ciemno,bez obaw,wybierasz gdzie ci pasuje,tylko dobrze być wcześniej w dzień,łatwiej szukać,i na miejscu cena inna a z biura ustalona z góry.Głowa do góry.
kosa180
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kosa180 » 16.02.2009 20:41

kris_bydgoszcz

Tak się akurat składa że wybieramy sie w 4 osoby w tym terminie do chorwacji i czy mozesz mi przybliżyc gdzie sie wybieracie i czy moze bysmy sie jakos zgadali i razem wypuscili do chr
piotraku
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotraku » 28.05.2014 14:28

Tak, korzystałem w tym roku. Wygląda sensownie, voucher przeszedł po 3 dniach od wpłaty. Dodatkowo wygrzebałem gdzieś kod promocyjny na 5% zniżki, a jakby ktoś chciał to udostępniam swój: "peefmedia@gmail.com" Trzeba to wpisać, w miejscu na kod promocyjny i cena zjeżdża o 5 % :)
Marcin333
Turysta
Rezerwacja na stronie adriatic.hr ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin333 » 04.07.2016 14:30

Witajcie,

Wraz ze znajomymi znaleźliśmy na stronie adritic.hr interesujący nas apartament. Mam do Was pytanie. Czy ktoś korzystał z tej strony uprzednio wpłacając zaliczkę przez stronę ? Jak wygląda procedura przelewu ?

Z góry dziękuje za odpowiedz :)
Inga_w
Podróżnik
Re: Rezerwacja na stronie adriatic.hr ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inga_w » 04.07.2016 14:57

Ja od kilku lat rezerwuję kwatery z tym biurem. Po sprawdzeniu dostępności kwater, biuro wysyła wszystkie potrzebne dane do wpłaty zaliczki. Ja mam konto walutowe i na to konto wpłaciłam euro (kupione w kantorze, bank przelicza sporo drożej). Trzeba wysłać potwierdzenie przelewu i poczekać na voucher. W tym roku jadę z nimi 5 raz.
Marcin333
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin333 » 04.07.2016 15:27

Czy ewentualnie jest możliwość wpłaty w złotówkach ? Grupa przelewa mi pieniądze na konto w złotówkach. Czy to nie będzie problem ?
Inga_w
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inga_w » 04.07.2016 15:47

Raczej nie, kwotę zaliczki podają w euro. Ja też jadąc ze znajomymi dostaję od nich złotówki na zaliczkę, kupuję euro a potem się ewentualnie rozliczamy, jeśli kurs się różnił od tego według, którego liczyliśmy.
Marcin333
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin333 » 04.07.2016 17:10

Czyli mam zrobić tak, zebrać kwotę id całej grupy. Wypłacić pieniądze, w kantorze PLN'y zamienić na EURO, potem euro znowu wpłacić na konto i wysłać przelew ? Jeśli coś źle mówie, to proszę wyjaśnij mi to lepiej :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje