Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KORĆULA... nasze bajeczne wspomnienia

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 25.03.2010 15:02

Mam pytanko, w ubiegłym roku byłam na Makarskiej - Tucepi. Bardzo długo się zastanawiałam czy tam nie wrócić ale jestem z tych osób, które lubią szukać czegos nowego, po tej relacji pomyslałam o Korculi.

Podpowiedzcie jak w czerwcu (i nie tylko) ze znalezieniem kwatery/apartamentu dla nas i 2 dzieci

Z góry dzieki i pozdrawiam
JJMS
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 20.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JJMS » 25.03.2010 15:52

I słuszna decyzja - trzeba zmieniać. Chorwacja jest tak piękna, że szkoda lokować się dwa razy w to samo miejsce. My w tym roku po raz pierwszy na Korculę, ale wypad jednodniowy z Peljesaca.
Pozdrawiam :roll: 8)
Olisia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 134
Dołączył(a): 18.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olisia » 26.03.2010 09:32

Wspaniała relacja Ognioszki - dobrze, że trafiłam na nią teraz bo czekanie na kolejne odcinki by mnie wykończyło :wink:
Wstyd sie przyznać, ale od tylu lat jeżdżę do Cro i jeszcze został mi Peljesac i Korcula do zobaczenia :oops:
mam nadzieję, że w tym roku zobaczę może chociaż Peljesac.
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 03.04.2010 20:31

Super relacja, dziekuję, w zeszłym roku byłem wraz z rodziną na Hvarze mieliśmy zamiar odwiedzic Korcule, ale sie nie udało, w tym roku wyjazd na Pag, ale mam jeszcze kilka dni urlopu w zanadrzu i chyba sie skuszę, a celem będzie Korcula
Cezaryna
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 23.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cezaryna » 12.04.2010 20:35

Dziękuję.
To właśnie po przeczytaniu Twojej relacji, dziś rozpocząłem korespondencję mailową z Susie.
Mają jeszcze wolne miejsca w terminie, który mnie interesuje !!! Hurrrrraaaaa !!!
Moje grzeczne i delikatne pytanie brzmi :
"Czy mógłbym popytać Cię o parę szczegółów poprzez mail ? Jadę grupą 10-osobową i jako organizator nie chcę zostać zlinczowany ! PW na tym forum niestety nie działa. Nie chcę być natrętny i zrozumiem, jeśli odpowiesz : NIE"
Mój mail jest w profilu.
Pozdrawiam.
oginioszki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) oginioszki » 12.05.2010 17:29

Aż się boję wejść i coś napisać po takiej długiej przerwie ...
Dziękuje za zainteresowanie i przepraszam za brak odpowiedzi :D

Kasieńka bardzo się cieszę że wybrałaś Zavalatice i jestem pewna że się nie zawiedziecie bo to super miejsce na zwiedzanie wyspy.Mam nadzieję że pochwalisz się swoją relacją z pobytu.

Cezaryna zadawaj pytania tutaj a ja postaram się odpowiedzieć,a i inni skorzystają :D

WIOLAB niestety nie jestem wstanie odpowiedzieć Tobie jak wyglada sprawa dostępności zakwaterowania w czerwcu :(

Kaja 45 dziekuje i napewno nie będziesz żałowała
Olisa cudownie podsumowałaś moje żałosne próby dokończenia relacji :D
szindlerki
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szindlerki » 12.05.2010 19:32

Nam się już udało załatwić kwaterę w Zavalaticy, już nie mogę się doczekać terminu wyjazdu 11.06 i zobaczenia na własne oczy tej pięknej wyspy.
:D
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 13.05.2010 23:01

Relacja REWELACJA !!!

My w tym roku w planach Orebic - już za miesiąc :D , ale po twojej relacji, kto wie...

Wielkie dzięki za wspaniałą wycieczkę po Korculi, którą odbyłem dzięki twojej relacji.

Pozdrawiam
oginioszki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) oginioszki » 14.05.2010 09:14

Szindlerki strasznie Wam zazdroszczę bo ja jeszcze nie mam 100% pewności co do wyjazdu i obiecajcie że pochwalicie się relacją z pobytu :D
WojteC5 miło mi że Wam się spodobała moja relacja :) i jestem pewna że skusicie się na wypad na Korcule ,zwłaszcza wieczorem (Maslinka wie o tym najlepiej)
pozdrawiamy
misia53
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) misia53 » 14.05.2010 09:30

Ja tez zostałam zarazona przez znajomych - jak pokazali zdjecia Zitnej;-)
Zostałam wchłonieta totalnie! Totalny spokój tej miesciny robi swoje, jedynie czego mi brakowało to swiezych owoców, niby krazył jakis samochodzik z owocami po wiosce ale wiecznie miał nie dojrzałe;-( Ale za to wyprawy do miasteczka Korczuli na lody i po świeże owoce miały swoje uroki...
szindlerki
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 08.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szindlerki » 14.05.2010 18:13

Na pewno jak wrócimy to będzie relacja z naszej wyprawy. Pozdrawiamy
Południowiec
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Południowiec » 21.05.2010 10:36

Relacja fantastyczna, mimo iż wcześniej nie pisałem czytałem na bieżąco.

Wyjeżdżamy do Pridgaricy 10.07 ja, żona córka (33,30,8) i mój brat z dziewczyną (28,23).
Zaczynam się zastanawiać czy to aby nie za spokojne miejsce, nie wiem czy tam byliście, ale jeśli tak to napisz czy jest tam jakieś centrum, jakaś restauracja, czy będziemy musieli jeździć do Blato czy Vela Luki.

Ja zdecydowanie jestem bardzo zadowolony mamy aprtament nad samym morzem, cisza spokój piękne widoki, mała miejscowość.
Jak dotąd jeździliśmy ze znajomymi min. Vodice - centrum miasta, bogate życie nocne, no i to cholerne "pakowanie się na plażę" gdzie trzeba przejść 300-400m, od tego czasu wybieram spokojne miejscowości z appartmani nad samą plażą (Drasnice, Vrsar) jednak nie wiem jak im się będzie podobać, czy aby nie za spokojnie??
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 21.05.2010 10:55

Południowiec napisał(a):Wyjeżdżamy do Pridgaricy 10.07 ja, żona córka (33,30,8) i mój brat z dziewczyną (28,23).

A w kalendarzu wyjazdowym jest inaczej :lol: :lol:

10.07-24.07 Południowiec ok.Jastrzębia - Drašnice [apartm] (Insignia czarna)
Południowiec
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Południowiec » 21.05.2010 11:00

Brawo za spostrzegawczość!!
Niestety albo na szczęście plany się nam zmieniły i nie jedziemy drugi raz w to samo miejsce czyli do Drasnic, mimo, że jest tam pięknie i na pewno kiedyś tam wrócimy.
Już uzupełniam kalendarz wyjazdowy.
Południowiec
Croentuzjasta
Posty: 131
Dołączył(a): 31.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Południowiec » 21.05.2010 11:03

dasuch napisał(a):
Południowiec napisał(a):Wyjeżdżamy do Pridgaricy 10.07 ja, żona córka (33,30,8) i mój brat z dziewczyną (28,23).

A w kalendarzu wyjazdowym jest inaczej :lol: :lol:

10.07-24.07 Południowiec ok.Jastrzębia - Drašnice [apartm] (Insignia czarna)



... reszta bez zmian
w końcu Korcula
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KORĆULA... nasze bajeczne wspomnienia - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone