Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koko, koko, Hvar jest spoko. Snoorkowania sezon III

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 26.11.2012 19:04

Świetna ta wycieczka kajakiem. Pokazałeś dzięki temu wszystko z zupełnie innej strony :)
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 26.11.2012 20:01

Ledwo Was dogoniłam :roll: Teraz już jestem na bieżąco, chociaż łatwo nie było.... Pot ściekał ze mnie strumieniami, kiedy wspinałam się razem z Wami na Św. Nicolę (nie jestem przyzwyczajona- ale dałam radę :wink: ). Na szczęście na kajaku było już troszkę łatwiej, w wodzie zdecydowanie mniej się męczę - szczególnie w Jadranie :lol:

longtom napisał(a):
Bez zdjęcia Spanjola z Hvaru, mostków we Vrbosce, Vrisnika z kościołem na szczycie wzgórza pobyt na Hvarze się nie liczy.



Dobrze, że za rok zaplanowany, po raz czwarty Hvar.... :wink: Został nam jeszcze tylko Vrisnik. Musi się udać.

Świetna relacja, rewelacyjne zdjęcia :lol: . Prawdziwy szacunek za niezmordowanie :coool:
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 26.11.2012 20:08

Z tego wysiłku, to już nawet liczyć nie potrafię :oops: Hvar będzie po raz trzeci, Chorwacja po raz czwarty. Pozdrawiam :papa:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 26.11.2012 20:43

Chciałem sobie jeszcze raz pooglądać wcześniejsze fotki, ale fmix chyba coś psuje Twoje zdjęcia ... czy tylko ja je w części widzę ? :?
Szkoda by było ...
U mnie też się tak zdarzyło ... musiałem poprawiać i wgrać raz jeszcze ! :?

Obrazek


Ostatni post już Ok. 8)

pozdrawiam.
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 26.11.2012 22:17

longtom napisał(a):
Skałami z bliska szczęśliwie nikt się nie interesował......


Szczęśliwie że byliśmy w innym terminie, bo......weszlibyśmy na kurs kolizyjny...... :devil: :wink:

Południe-południowy zachód = pływadłostrada do nieba..... 8)

Pozdrawiam kajakarza i fociarza :papa:
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 26.11.2012 22:19

Świetna wycieczka... miło też zobaczyć i powspominać zabudowania sv.Njedjeli...

a na następny wyjazd koniecznie kupić kajak :D :D

Pozdrawiam :papa:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.11.2012 08:34

longtom napisał(a):W dalszą drogę ruszyliśmy my i motorówka, która chwilę wcześniej nadpłynęła od strony Sv. Nedjeli.

Od razu widać, że kajak lepszy, bo i wcześniej przypłynęliście i później odpływacie ;)

longtom napisał(a):Solidna konstrukcja;
Beton wzmacniany drewnem. :)


W Gierłoży nie takie betony na solidnej, polskiej rózdze się opierają.
:)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.11.2012 13:05

EithelAmarth napisał(a):Świetna ta wycieczka kajakiem. Pokazałeś dzięki temu wszystko z zupełnie innej strony :)

Kiedyś czytałem książkę, wspomnienia rodzinnego opłynięcia świata na katamaranie. 8O
Ich dzieci rysując obrazek pt "plaża" rysowały dużo, dużo niebieskiego i na końcu wąski, żółty pasek. :D

Poza tym kłóciły się na środku oceanu;
-mamo a on dostał 3 robaki w zupie, a ja tylko 2 :x 8O :D


Mdziumka napisał(a):
Dobrze, że za rok zaplanowany, po raz czwarty (trzeci) Hvar.... :wink: Został nam jeszcze tylko Vrisnik. Musi się udać.


Hej Mdziumka
Jeśli znów będziecie spać na campie Lili w Jagodnej 8O :D , to nawet będziecie mieli blisko :!:

mariusz-w napisał(a):Chciałem sobie jeszcze raz pooglądać wcześniejsze fotki, ale fmix chyba coś psuje Twoje zdjęcia ... czy tylko ja je w części widzę ? :?
Szkoda by było ...
U mnie też się tak zdarzyło ... musiałem poprawiać i wgrać raz jeszcze ! :?


Ja u Weldona coś takiego też zauważyłem, a po jakimś czasie było już OK.
U siebie 1 zdjęcie na str 145 znalazłem przycięte i też po jakimś czasie się "naprawiło" :?:

Dzięki za "monitoring" :!:

pzdr :wink: :wink: :wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 27.11.2012 13:13

CROberto napisał(a):
Szczęśliwie że byliśmy w innym terminie, bo......weszlibyśmy na kurs kolizyjny...... :devil: :wink:


A co tam, najwyżej byśmy się puknęli. :D

mariusz_77 napisał(a):...a na następny wyjazd koniecznie kupić kajak :D :D


Dla Waszej rodzinki najlepiej Hudsona, takiego jak ma Interseal. :)

weldon napisał(a):Od razu widać, że kajak lepszy,


Nigdy nie mieliśmy co do tego wątpliwości. :idea:

weldon napisał(a):
W Gierłoży nie takie betony na solidnej, polskiej rózdze się opierają.
:)


W Gierłoży po prostu niemieckie brakoróbstwo musieliśmy naprawić. :D

pzdr :wink: :wink: :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 27.11.2012 19:25

longtom napisał(a):To może się przekonasz do kajaków :?: :)

Dawno temu myślałem o kajakach, aczkolwiek słodkowodnych. ;)
Teraz jestem już za stary na na nowości.

longtom napisał(a):Tyle, że Wojtek jakiś kolejny hicior szykuje, a o nas to już raczej lajtowo będzie. :)

U mnie przecież zwykle jest lajtowo lub prawie. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 27.11.2012 20:28

Franz napisał(a):Dawno temu myślałem o kajakach, aczkolwiek słodkowodnych. ;)
Teraz jestem już za stary na na nowości.

Ostatnio popularne jest pływanie kajaczkiem po górskich rzekach.

Ba, niektórzy to, w ogóle, bez kajaczka takie rzeczy robią ;)
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 27.11.2012 20:39

kajaczek to jest to :D :D słodkowodny jak najbardziej...

co roku spływam Drawą od jakichś 8 lat... szlakiem Papieskim przez Drawieński Park Narodowy ...

i co roku jest inaczej...

ale morskich kajaków jeszcze nie próbowałem... choć po tej relacji na pewno to nadrobię :papa: :papa:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 28.11.2012 09:38

Nadrobiłem kilkutygodniowe zaległości.

Wow, ta konoba w Humacu genialna – takie miejsca uwielbiam, nawet jak – jakimś cudem – nakarmią mnie tam średnio smacznie. KLIMAAAAT!

Impreza w Starigradzie, Svirce i zdobywanie Sv. Nikoli...właśnie, zastanowiła mnie Korćula na drugim (trzecim?) planie widoczna ze szczytu. Te zabudowania to niby co? Czyżby Prigradica? W ogóle to wielkie dzięki za panoramy ze szczytu. Lubię tak popatrzeć na znane (i nieznane też) miejsca z nieznanej perspektywy :)

Wycieczka kajakiem - hmm, za paręnaście lat, jak będziemy jeździć pewnie już bez dzieci, tak właśnie chciałbym spędzać sporą część crowakacji - wspinaczka tu, przebieżka tam, przepłynięcie siam, a w miedzyczasie sporo bezludnych okolic.

P.S. Sv. Nedelja - unaoczniłeś mi winorośla, które dały przepyszne wino, które piliśmy we wrześniu w Splitskiej - thx :D

P.S.2 Myślałeś kiedyś o wydaniu albumu ze swoimi zdjęciami? (Chyba, że masz już na koncie pokaźną bibliografię, to sorry :oops: )
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 28.11.2012 11:06

Wspaniałe widoki pokazujesz Tomku :D
Strzelałeś wyśmienicie i w prawo , i w lewo - rewolwerowiec byłby z Ciebie też chyba niezły . . .
( kilka strzałów w górę i w dół też było :) ) . . . a wszystkie piękne i takie rozgrzewające , co przy obecnej pogodzie przydaje się wielce :D

Nie obawiasz się , że Twoja relacja wywoła falę zakupów kajaków wszelkiej maści i kolejny spacer wzdłuż skalnych urwisk będziesz pokonywał slalomem , obijając wiosłem o wiosła innych amatorów takich spacerów :?: :wink:


Pozdrawiam
Piotr
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 28.11.2012 14:10

Franz napisał(a):U mnie przecież zwykle jest lajtowo lub prawie. 8)

Pewnie, same spacery nad jeziorem. :D

weldon napisał(a):Ostatnio popularne jest pływanie kajaczkiem po górskich rzekach.


Lub, w ostateczności, spływ Dunajcem. :oczko_usmiech:

mariusz_77 napisał(a):co roku spływam Drawą od jakichś 8 lat... szlakiem Papieskim przez Drawieński Park Narodowy ...
i co roku jest inaczej...


A, to dla Ciebie Drawa jesienią.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pzdr :wink: :wink: :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Koko, koko, Hvar jest spoko. Snoorkowania sezon III - strona 151
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone