Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koko, koko, Hvar jest spoko. Snoorkowania sezon III

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 21.11.2012 20:08

I znowu będziemy trzymani w niepewności. Wstydź się! :P


W oczekiwaniu na ciąg dalszy pragnę zaproponować arbuza z procentem :D

Obrazek
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 21.11.2012 20:30

Gdybym nie miał pontonu .......i będąc w Sv.N przepuścił takie widoczki ,to teraz oglądając Wasze fotki "umarłbym z zazdrości........" Obrazek
Wspaniałe są te voyage wzdłuż skalnych ścian 8) i żeby się nimi zachwycić w 100% po prostu trzeba je opłynąć......
Obrazek
P.S.
Haniu :papa: świetne fotki (nie dopłynąłem tak daleko jak Wy,ale dzięki Tobie i pracy ramion Tomka mam "zaliczony"cały rejs :lol: :oczko_usmiech: )
Z niecierpliwością oczekuję na to co się wyłoni zza skalnej zasłony.....Obrazek

Pozdrowionka
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 21.11.2012 22:55

longtom napisał(a):chciałbym wszystkich ostrzec :!: Wracaliśmy tą samą drogą, mijając te same skały a do tego słońce świeciło nam w plecy.

Już myślałem że to o krem do opalania chodzi ... żebyśmy w pięknych okolicznościach przyrody o nim nie zapominali :wink: :lol:
Bo skały rzeczywiście są imponujące :idea:

Zatoczka Pišćena także wygląda wspaniale, aż dziwne że taka pusta. Właśnie o takie miejsca nam chodzi, takich zawsze szukamy :) :cool:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 21.11.2012 23:34

Pytanie, czy do tej zatoczki można tylko drogą morską dotrzeć czy też z lądu? :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 22.11.2012 09:37

longtom napisał(a):Tym bardziej, że pół arbuza to akurat porcja dla dwóch osób. :P


Pół arbuza, to porcja w sam raz dla mnie... chociaż trochę późnej w brzuchu chlupocze :lol:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 22.11.2012 12:00

EithelAmarth napisał(a):W oczekiwaniu na ciąg dalszy pragnę zaproponować arbuza z procentem :D


W sam raz na szarobury poranek :!:
Od razu humor mi się poprawił. :D

CROberto napisał(a):Wspaniałe są te voyage wzdłuż skalnych ścian 8) i żeby się nimi zachwycić w 100% po prostu trzeba je opłynąć......


Jak bym miał wybierać klify Długiego Otoku oglądane z góry, czy drugi raz rejs kajakiem do Czerwonych Ścian to wybrałbym kajaczek. :D

A najchętniej to Długi Otok kajakiem :!:

kulka53 napisał(a):... aż dziwne że taka pusta. Właśnie o takie miejsca nam chodzi, takich zawsze szukamy :) :cool:


To było fantastyczne. Ta pusta plaża na pełnym turystów Hvarze i to samo przy Czerwonych Ścianach. Już po ilości zdjęć :D widać, że długo się tam kręciliśmy i w tym czasie jedna motorówka przypłynęła, mruknęła motorem i zniknęła. Byliśmy tam sami. 8O :)

pzdr :wink: :wink: :wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 22.11.2012 12:13

EithelAmarth napisał(a):Pytanie, czy do tej zatoczki można tylko drogą morską dotrzeć czy też z lądu? :)


I do jednej i do drugiej z szutrówki Sv. Nedjela-Dubovica można zejść. Ponoć jest stromo, ale osobistych doświadczeń nie mam. O zejściu do Lučište pisało w tym roku kilka osób np Mariusz 77. Do Pišćeny jest chyba ścieżka wzdłuż wody od strony Dubovicy. W każdym razie widzieliśmy początek ścieżki i że ktoś tam szedł.

A najlepiej oczywiście kajakiem :D

Roxi napisał(a):
longtom napisał(a):Tym bardziej, że pół arbuza to akurat porcja dla dwóch osób. :P


Pół arbuza, to porcja w sam raz dla mnie... chociaż trochę późnej w brzuchu chlupocze :lol:


Teraz już rozumiem dlaczego tak łatwo wychodzi Ci to nurkowanie :!: :oczko_usmiech:

pzdr :wink: :wink:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 22.11.2012 21:21

Cóż... ja wolę popatrzeć na to, co pokazujecie, do kajaka na morzu nie wsiądę :oops:. Ale do arbuza chętnie się podłączę :) , obojetnie czy z procentami, czy bez :P .
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 23.11.2012 00:48

Oooo, dotarłeś do zatoczki Pišćena. Bardzo ładna! Ja widziałem ją tylko z góry.

Obrazek

Pozdrawiam
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 23.11.2012 11:24

I do jednej i do drugiej z szutrówki Sv. Nedjela-Dubovica można zejść. Ponoć jest stromo, ale osobistych doświadczeń nie mam. O zejściu do Lučište pisało w tym roku kilka osób np Mariusz 77. Do Pišćeny jest chyba ścieżka wzdłuż wody od strony Dubovicy. W każdym razie widzieliśmy początek ścieżki i że ktoś tam szedł.

A najlepiej oczywiście kajakiem :D





Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Mam nadzieję, że będę miała okazję sprawdzić, jak bardzo zejście jest strome :)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 23.11.2012 12:23

dangol napisał(a):Cóż... ja wolę popatrzeć na to, co pokazujecie, do kajaka na morzu nie wsiądę :oops:. Ale do arbuza chętnie się podłączę :) , obojetnie czy z procentami, czy bez :P .


Taka doświadczona wilczyca morska :D może jednak wzdłuż brzegu dała by się namówić :?: :D

A co do arbuzów, to pamiętam Twój arbuzowy avatarek. Fajny był. :oczko_usmiech:

Krzychooo napisał(a):Oooo, dotarłeś do zatoczki Pišćena. Bardzo ładna! Ja widziałem ją tylko z góry.


Oj :!: Widzę, że od szutrówki jest co schodzić. 8O
I co gorsza podchodzić też. :D

EithelAmarth napisał(a):Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Mam nadzieję, że będę miała okazję sprawdzić, jak bardzo zejście jest strome :)

Serdecznie Ci tego życzę. :)

pzdr :wink: :wink: :wink:
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 23.11.2012 13:38

longtom napisał(a):A to jak wiadomo sprzyja robieniu fotografii.

Baaaajka ! 8)

pozdrawiam.
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 23.11.2012 16:39

mariusz-w napisał(a):Baaaajka


Toteż staram się pisać w odpowiedniej konwencji;

longtom napisał(a):Za górami, za dziesięcioma zatoczkami, ...

pzdr :wink:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 23.11.2012 19:01

longtom napisał(a):Obrazek

Droga powrotna, niby taka sama, a jeszcze piękniejsza.

Pozdrawiam,
Wojtek
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 23.11.2012 19:41

-Longton-cudowne są te zdjęcia, z tym kolorowym klifem :wink:
Załączniki:
bcf8c811002bb9bf50aa6442[1].jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Koko, koko, Hvar jest spoko. Snoorkowania sezon III - strona 149
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone