Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 25.08.2017 11:13

boboo napisał(a):
travel napisał(a):A gdzie jest ta plaża na zdjęciu ?
Wygląda mi na Borovici.
https://goo.gl/maps/cQMPj82CmkF2


Masz rację to Borovici :D
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 25.08.2017 16:38

travel napisał(a):
Masz rację to Borovici :D


Dokładny opis jak trafić jest na stronie 292.
Plaża super dla dzieci ale dla nas nie do końca. Wszystko w drobnym piasku. Trzepania i czyszczenia sporo. Ale jest bonus dosyć ładne dno sporo rybek można też spotkać kilka rozgwiazd. W tamtym roku było więcej.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 25.08.2017 17:27

My dzis zaliczylismy plaze PRNJICA - fajnie dlugo płytko, drobny zwirek do zabawy dla dzieci, malo ludzi, bardzo przyjemna plaza :) parking 15 kun, ale przy cenach tutaj to nic :p

Najbardziej tu w Vidalici irytuje mnie muzyka z ZRCE - lubie techno, ale jak zaczynaja larmo o 18 tak koncza nad ranem :evil: a do tego trafili nam sie glosni goscie z Niemiec w apartamencie nad nami, wiec wieczory sa dosyc... nieoczekiwane w formie odpoczywania :p mialy być cykady i cisza a nie żegotanie po niemiecku z technem w tle :lol: :lol: :lol: ale moglo byc gorzej :mrgreen: :lol:
Ostatnio edytowano 27.08.2017 07:32 przez Alka84, łącznie edytowano 1 raz
marzyciel
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzyciel » 25.08.2017 20:51

Przyznawać się :-) kto dziś z naszych parkował obok kapliczki na Lun? Niestety wiadoma plaża była dziś pełna ( kilka łodzi) więc zeszliśmy w innym miejscu, pięknie wszędzie...
marc1nn
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marc1nn » 25.08.2017 21:42

Witajcie,

Proszę Was o poradę dotycząca miejsca tegorocznego wyjazdu. Była już Istria, KRK, Makarska, w tym roku wypadło na Pag, ale kompletnie nie wiem gdzie :) Jedziemy w połowie września, ale wyjazd w ciemno odpada, ponieważ jedzie z nami półroczna córeczka i raczej nie będzie mi się chciało szukać miejscówki po nocnej trasie. Jeśli chodzi o miejsce to nie lubimy tłumów, ale we wrześniu pewnie i tak nie ma z tym problemu. Fajnie, jakby w mieścinie była promenada, albo przynajmniej jakieś kawiarenki z dobrymi lodami blisko plaży. Co do plaż to wolimy raczej zatoczki, gdzieś na uboczu, gdzie można bez skrępowania się poopalać, ale ze względu na córeczkę z dość łatwym dostępem i niedalekiej odległości, żeby nie trzeba było za każdym razem pakować się do auta :)

Czy możecie polecić jakieś fajne miejsce? Myślałem o Mandre lub Simuni, czy to byłby dobry wybór?
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 25.08.2017 22:43

Alka84 napisał(a):My dzis zaliczylismy plaze PRJENICA - fajnie dlugo płytko, drobny zwirek do zabawy dla dzieci, malo ludzi, bardzo przyjemna plaza :) parking 15 kun, ale przy cenach tutaj to nic :p

Najbardziej tu w Vidalici irytuje mnie muzyka z ZRCE - lubie techno, ale jak zaczynaja larmo o 18 tak koncza nad ranem :evil: a do tego trafili nam sie glosni goscie z Niemiec w apartamencie nad nami, wiec wieczory sa dosyc... nieoczekiwane w formie odpoczywania :p mialy być cykady i cisza a nie żegotanie po niemiecku z technem w tle :lol: :lol: :lol: ale moglo byc gorzej :mrgreen: :lol:


Muza łupie okropnie a Wy jesteście prawie na przeciwko. Do nas też dociera ale nie tak bardzo. Obok jest willa gdzie mieszkają prawie sami Niemcy też dają czadu gdzieś do 19-20-ej potem idą pobalować na Zrce i jest spokój.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 27.08.2017 07:36

marosmaro napisał(a):
Alka84 napisał(a):My dzis zaliczylismy plaze PRJENICA - fajnie dlugo płytko, drobny zwirek do zabawy dla dzieci, malo ludzi, bardzo przyjemna plaza :) parking 15 kun, ale przy cenach tutaj to nic :p

Najbardziej tu w Vidalici irytuje mnie muzyka z ZRCE - lubie techno, ale jak zaczynaja larmo o 18 tak koncza nad ranem :evil: a do tego trafili nam sie glosni goscie z Niemiec w apartamencie nad nami, wiec wieczory sa dosyc... nieoczekiwane w formie odpoczywania :p mialy być cykady i cisza a nie żegotanie po niemiecku z technem w tle :lol: :lol: :lol: ale moglo byc gorzej :mrgreen: :lol:


Muza łupie okropnie a Wy jesteście prawie na przeciwko. Do nas też dociera ale nie tak bardzo. Obok jest willa gdzie mieszkają prawie sami Niemcy też dają czadu gdzieś do 19-20-ej potem idą pobalować na Zrce i jest spokój.


Nasi niestety dawali czadu w pokojach do poznych godzin nocnych (interwencja wlascicielki pomogla), czyli w lewej Barbati, z prawej ZRCE a u góry głośni sąsiedzi :lol: prawie jak w Mielnie :lol:

poslij mi prosze namiar na Wasz nocleg na PW to obadamy po drodze :)

A my dzis RUCICA w Metajnie (przy okazji o co chodzi na forum z jakąś klątwą Metajny?) choc bardziej mnie Drazica kusi :hut:
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 28.08.2017 18:36

Witaj "mervik " po Twoim poście zostałem zdopingowany do przejechania się na podane lokalizacje. Miejsca są piękne oczywiście aparat tego nie oddaje. Niestety pod wodą strasznie szaro buro przy tej skale prawie nic nie widać nie wiem czy akurat tylko w tym dniu tak było. Widoczność tylko do 6-ciu metrów głębokości to pomiar zegara nie wizualny. Na Sv Marko sporo lepiej byłem na 11-stu metrach i jeszcze mnie było widać. Dno ładniejsze sporo muszelek. Ale nie polecam jak ktoś lubi ponurkować i zobaczyć coś fajnego. Od Novalji do Lun jest sporo zatoczek i plaż na których widoczność i dno jest świetne.
Załączniki:
P1160769.JPG
P1160786.JPG
P1160787.JPG
P1160790.JPG
marzyciel
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzyciel » 28.08.2017 21:43

My dziś między innymi Beritnica Beach, bardzo fajne widoki na podejściu skałami. A teraz wiatr niesamowity..
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 29.08.2017 09:45

Wieje dzis niemozliwie, ale na szczescie wszystkie burze grzecznie minely dzis w nocy nasza wyspe :wink:

Dzieci kazaly spytac gdzie te owieczki na wyspie znajdziemy, bo jak im opowiadalam to mowilam o barankach (czesto wspominane na forum) i tak jak jezdzimy tak ich tu za bardzo nie widac :|
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.08.2017 14:09

Alka84 napisał(a):Wieje dzis niemozliwie, ale na szczescie wszystkie burze grzecznie minely dzis w nocy nasza wyspe :wink:

Dzieci kazaly spytac gdzie te owieczki na wyspie znajdziemy, bo jak im opowiadalam to mowilam o barankach (czesto wspominane na forum) i tak jak jezdzimy tak ich tu za bardzo nie widac :|

Ja łowieczki mijałam w drodze na Beritnice ale też na wzgórzach nad Metajną oraz w gaju oliwnym w Lun. Słychać je było również w okolicy Sv. Duha.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 29.08.2017 15:25

W drodze do Tovernelle (Lun własnie) to wypadały nam te boroki pod kółka auta, w samym gaju pare sztuk tez widzialam :) a tak poza tym nie widac ich za bardzo :(
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 29.08.2017 17:09

Jedź do Vlasici ok 19, całe tabuny na drodze :)
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 29.08.2017 21:29

Alka84 napisał(a):
Dzieci kazaly spytac gdzie te owieczki na wyspie znajdziemy, bo jak im opowiadalam to mowilam o barankach (czesto wspominane na forum) i tak jak jezdzimy tak ich tu za bardzo nie widac :|


Polecam wycieczkę na Sv Vid tam jest ich dosyć sporo w zagrodach i po drodze się wypasają. Jest po drodze w tej chwili malutki stawek i w jego okolicach było ze 100 szt. Byłem tam sześć razy i zawsze widziałem spore grupki owieczek.
Przemo1984
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemo1984 » 29.08.2017 22:50

A tutaj moja relacja byłe na przełomie czerwiec/lipiec
https://drive.google.com/open?id=0B_ddk ... FhaQWZYaGM
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 303
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone