Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 05.03.2018 15:16

Hrast akurat jest najbardziej znaną knajpą w Breli.
Mnie się udało zjeść tam 2 razy i zawsze byłem zadowolony z ceny i z porcji.
Smakowo też było OK. No i zawsze miła obsługa - tam jest taki jeden znany kelner. Od lat ten sam.
fammoni
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 06.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) fammoni » 06.03.2018 11:37

zapisuje się do klubu :)
byliśmy w Breli w 2014 r., nie pamiętam nazwy ap. ale był w Stomaricy, wysoko bo widoki przepiękne

teraz mamy rezerwację ap. Milenko na ul. Bartola Kasica 12
żadnych opinii w necie, więc, że pytanie to zapewne musztarda po obiedzie bo zaliczka zapłacona
ktoś wie cokolwiek o tej lokalizacji ?

że wysoko widzę (ale zapewne niżej niż w Stomaricy), że w centrum też wiem i przyjmuję na klatę tłumy na plaży
cieszyłoby mnie gdyby tam było cicho i spokojnie ...
i daleko od cywilizacji
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.03.2018 13:27

fammoni napisał(a):teraz mamy rezerwację ap. Milenko na ul. Bartola Kasica 12
żadnych opinii w necie, więc, że pytanie to zapewne musztarda po obiedzie bo zaliczka zapłacona
ktoś wie cokolwiek o tej lokalizacji ?

Skoro znasz Brelę, to mapa mówi (prawie ) wszystko.

https://www.google.pl/maps/place/Fra+Ba ... 16.9328407
fammoni
Globtroter
Posty: 39
Dołączył(a): 06.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) fammoni » 07.03.2018 08:22

no właśnie
prawie robi różnicę

mieszkając w Stomaricy w "centrum" Breli była może 2 razy nie zwracając zupełnie uwagi na ukształtowanie terenu i wysokości
że jest gwarno i ciasno na plaży wiem ale jak ruchliwa jest ulica Kasica nie wiem i może ktoś mieszkał w pobliżu a najlepiej na tej kwaterze :D i mnie oświeci
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 07.03.2018 20:23

fammoni napisał(a):zapisuje się do klubu :)

witaj, rozgość się, zapodaj jakieś fotopamiątki

fammoni napisał(a):teraz mamy rezerwację ap. Milenko na ul. Bartola Kasica 12
żadnych opinii w necie, więc, że pytanie to zapewne musztarda po obiedzie bo zaliczka zapłacona
ktoś wie cokolwiek o tej lokalizacji ?

że wysoko widzę (ale zapewne niżej niż w Stomaricy), że w centrum też wiem i przyjmuję na klatę tłumy na plaży
cieszyłoby mnie gdyby tam było cicho i spokojnie ...
i daleko od cywilizacji

ścisłe centrum, może być ciężko, ale jedź, przekonaj się i opisz wrażenia dla potomnych
pitpawel
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) pitpawel » 08.03.2018 20:15

Zapisuje się 4 x Brela :) - 2012,2013,2015,2017. Zawsze w dzielnicy Podrace. Spokój, a do centrum gdzie gwar spacerkiem 20 minut. Jedzenie zawsze na "mieście". Ulubiona knajpka to Nautica i dopiero jak tam nie było miejsc to Hrast lub Palma. W tym roku chyba jakaś wyspa lecz wszystkim polecam Brelę!:)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 08.03.2018 21:36

pitpawel napisał(a):Zapisuje się 4 x Brela :) - 2012,2013,2015,2017.

witaj, to o 1 więcej pobytów niż u nas, nie liczę oczywiście sentymentalnych odwiedzin po drodze choćby na godzinkę
pitpawel napisał(a):Zawsze w dzielnicy Podrace. Spokój, a do centrum gdzie gwar spacerkiem 20 minut.

to jest również nasz przepis na pobyt w Breli :)

A to nasze klubowe motto:
pitpawel napisał(a):wszystkim polecam Brelę!:)
donia2222
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) donia2222 » 08.03.2018 22:38

Witam :D , jestem również zauroczona Brelą byliśmy tam z rodziną dwa lata temu, coś mnie do niej ciągnie :)i w tym roku postanowiliśmy z męzem że pojedziemy właśnie do Breli, jednak trochę za późno wziełam się za szukanie noclegu w tym cudownym miasteczku;( ale znalazłam ogłoszenie apartamentu na pograniczu Breli i Baska Voda, moze ktoś z Was był w tym miejscu bo mam wpłacic zaliczkę i się obawiam czy napewno jest dostępny i czy nie pocałuję klamki jak zajadę na miejsce 8O nazywa się APARTMENT ROGAC 12, BASKA VODA a Pan z którym koresponduję mailowo to Tomislaw Tiric . Bardzo proszę o waszą opinię. dodam ze na innej stronie internetowej znalazłam ten sam apartament i ten termin który mnie interesuje jest już zajęty, nie wiem co robić. Jak wyglądają wasze doświadczenia jesli chodzi o zaliczki, mieliscie jakies przykre sytuacje? Pozdrawiam :papa:
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 09.03.2018 09:19

Jeżeli macie Państwo kontakt mailowy z tym Chorwatem to zapytajcie go o ten ;zajęty; termin. Jak dotąd mnie osobiście nie zdarzyło się aby po wpłaconej zaliczce i otrzymaniu od właścicieli potwierdzenia nie czekał na nas wolny apartament-sam byłem świadkiem jak nasi rodacy pytali kiedyś moją gospodynię o apartament na tydzień a ona powiedziała im ,że ma tylko na 3 dni bo potem przyjeżdżają goście-nota bene też z Polski przyjechali. Warto jednak wszelkie wątpliwości wyjaśnić.
donia2222
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) donia2222 » 09.03.2018 13:31

Dzięki, za pomysł :D
Sofii
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sofii » 01.04.2018 21:29

Miłosnicy Breli polecicie mi jakieś kwatery, w których akceptują psiaki?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.04.2018 21:50

Sofii napisał(a):Miłosnicy Breli polecicie mi jakieś kwatery, w których akceptują psiaki?

http://www.brela.com/accommodation/private/apartments

Gdzie akceptują psiaki za dodatkową opłatą - nie wiem.
Kiedy chcesz jechać i kiedy są wolne terminy - nie wiem.

Kontakty do apartamentów są - pytaj bezpośrednio właścicieli.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.04.2018 08:24

Sofii napisał(a):Miłosnicy Breli polecicie mi jakieś kwatery, w których akceptują psiaki?


wysłałem priva,
ogólnie proponuję poszukać w Stomaricy, tamtejsza plaża jest przyjazna i akceptowalna dla zwierząt
Sofii
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sofii » 02.04.2018 09:55

super :) dziękuję ! ☺
burbeta
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 11.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) burbeta » 14.04.2018 13:11

Witam, miło powspominać. Byłam z rodzinką 2 razy w Breli : w 2014 na Podraciu, a w 2017 w Jakirusie. Lubimy spokój ale też i bliskość do promenady gdzie można skosztować pysznych lodów czy naleśników :) Bardziej przypadła nam do gustu jednak druga wersja Breli, choć z Podraca było bliżej do centrum. Polecam Jakirusę, gdyż jest też znacznie tańsza niż Podrace i ma więcej kameralnych plażyczek.W Plimie był kelner,który bardzo dobrze mówił po polsku. W drodze na plażę Vruja widziałam ludzi z pieskami - tam jest dużo małych zakamarków ( czyt. zatoczek) gdzie można się ulokować. Wkleję może kiedyś parę fotek , bo jestem nowa i na razie nie mogę , no i nie wiem jeszcze jak to się do końca robi . Pozdrawiam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone