Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klimatyzacja w apartmanie

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kamba2000
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 29.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamba2000 » 29.08.2022 19:10

Znam temat z innej strony.
Tu gdzie mieszkam zimą są mrozy -15 i w więcej.
Co robią Goście?
Kaloryfery na maxa, do tego kominek, a później co?
Pootwierane wszystkie okna i.......
Ale to zależy od człowieka. jedni racjonalnie podchodzą do sprawy
inni nie. Wydaje mi się, że osoby mieszkające w blokach tego
nie zrozumieją. Natomiast ludzie, którzy sami sobie grzeją ( chłodzą )
wiedzą w czym rzecz, i szanują to u innych.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 29.08.2022 21:28

kamba2000 napisał(a):Znam temat z innej strony.
Tu gdzie mieszkam zimą są mrozy -15 i w więcej.
Co robią Goście?
Kaloryfery na maxa, do tego kominek, a później co?
Pootwierane wszystkie okna i.......
Ale to zależy od człowieka. jedni racjonalnie podchodzą do sprawy
inni nie. Wydaje mi się, że osoby mieszkające w blokach tego
nie zrozumieją. Natomiast ludzie, którzy sami sobie grzeją ( chłodzą )
wiedzą w czym rzecz, i szanują to u innych.


Mieszkam w bloku 43 lata. W Chorwacji z klimy korzystamy sporadycznie a nawet były takie apartmany w których nie wlaczylismy ani razu przez cały pobyt . Jeśli już włączamy to max na godzinkę, nie na 16 stopni plus wentylator na pełne obroty.... Z tego urządzenia trzeba umieć korzystać :wink:

W domu w którym niebawem zamieszkamy będzie klima i podobnie jak w Cro będzie w lato używana sporadycznie....

Za to będzie więcej chodziła w zimie.... Dziwne ale prawdziwe
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 29.08.2022 21:59

A my z kolei bardzo często korzystaliśmy z klimy w Chorwacji. Ustawiałem na 24st. Paktycznie od rana, na czas posiłków i wieczorem.
Na noc wyłączaliśmy.

Na przyszły rok chce założyć w mieszkaniu. Mam duże okna od sufitu do podłogi we wszystkich pomieszczeniach. W upały jest ponad 30st. Męczarnia.
I będę jej używał bardzo często.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 29.08.2022 22:16

wikol napisał(a):A my z kolei bardzo często korzystaliśmy z klimy w Chorwacji. Ustawiałem na 24st. Paktycznie od rana, na czas posiłków i wieczorem.
Na noc wyłączaliśmy.

Na przyszły rok chce założyć w mieszkaniu. Mam duże okna od sufitu do podłogi we wszystkich pomieszczeniach. W upały jest ponad 30st. Męczarnia.
I będę jej używał bardzo często.


Nie zapominaj tylko o tej czynności :wink:

stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 30.08.2022 06:05

sito_zabrze napisał(a):Nie zapominaj tylko o tej czynności :wink:


To chyba w jakimś warsztacie czyszczą... Może w kotłowni? Bo nie wyobrażam sobie, że ktoś ją tak zapuścił w domu :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
Klimatyzacja w apartmanie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone