napisał(a) gaga01 » 03.02.2010 21:17
Witajcie
My u Ante Klarić byliśmy w sierpniu 2008. Wyjazd i kwaterę wspominamy suuuper. Mieliśmy ten na piętrze (4+1) Choć jak weszliśmy, to byliśmy troszkę zdziwieni umeblowaniem (jakoś tak peerelowsko się wydawało;)
Przyzwyczailiśmy się jednak bardzo szybko - zaletą tego apartamentu jest to, że po południu jest cień na balkonie, więc wcale nie było aż tak gorąco wieczorami. Dodatkowo pomagało zamykanie okiennic przed wyjściem na plażę.
Właściciele super, nie rzucają się w oczy, lecz są pomocni w każdej sytuacji - nam pomogli uruchomić auto, wzywając specjalnie swojego brata-mechanika.
Schody - jest ich około 150 - nie ma tragedii, jest tak blisko plaży, że aż chce się po nich zbiegać
Plaże - w Stomaricy do wyboru, do koloru. Jedne dzikie do nurkowania, inne cywilizowane

... do leżenia. Och, aż chcę już tam być!
Winko po sąsiedzku też nienajgorsze, ale lepsze mają mocniejsze trunki:) Najlepsze wino kupowaliśmy "u dziadka" w Omisu - winiarni na starym mieście - polecam.
W tym roku też zamierzamy jechać do Breli, jednak potrzebujemy apartamentu na większą ekipę - gdyby nie to, na pewno pojechalibyśmy do Klarić.
A tak na marginesie - czy ktoś ma sprawdzony czterorodzinny apartament w Breli?
