Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które należy omijać z daleka

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Seget
zbanowany
Posty: 3
Dołączył(a): 28.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Seget » 28.05.2014 09:39

kamp Seget, Trogir
Ślązak
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ślązak » 25.07.2014 16:04

Biograd na moru -Kamp Ljutić koszmar :-(( Typowy przykład kampingu opanowanego przez Chorwatów i Słoweńców którym pozwala się robić z pól kempingowych slamsy!! Przyczepy zamieniane w rudery, otaczane płotami, murami! Jakieś budy dobudowywane do przyczep. Do tego smród jak z rynsztoków, wiecznie ktoś coś budował, naprawiał! Morza nie zobaczy się nawet gdy się jest 10m od plaży!
Nie był to pierwszy kamping zamieniony w takie chorwacko-słoweńskie slamsy jaki widziałem, ale jeśli Chorwaci chcą iść w tym kierunku to w niedługim czasie zabudują nam takim syfem większość pięknego wybrzeża :-(
jakubah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 07.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakubah » 10.08.2014 17:13

kto ci kozoł tam siedzieć
demostenesss
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) demostenesss » 06.10.2014 23:31

Człowieku jeżeli temat jest "kempingi które należy omijać"
To ludzie piszą jak mozna sie spodziewać o kempingach które
Wg nich należy omijać.Jezeli jeszcze do tego dodają
Dlaczego, to myśle ze wszyscy normalni ludzie są im
Wdzięczni,wsród nich ja.
Jesteś ciekaw powodów dlaczego to napisz
Prywatna wiadomość.Jednak cos mi sie zdaje ze
To nie ciekawość kazała napisać Ci ten
Tekst....ŻENADA
rudzik3636
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudzik3636 » 06.08.2015 19:14

[quote="Rysio"]Ja tu wpisów raczej nie porobię, bo preferuję kwaterki, ale zapraszam do wpisywania:

- Nazwa kempingu,
- Adres,
- Kiedy przez nas został odwiedzony,
- Dlaczego zasłużył na negatywną opinię.

Zbiorę w 1 poście te, które Wy wskażecie.

Zezwalam na dyskusję typu - "Ja byłem i mi się na nim podobało bo ... ", "Nie podzielam negatywnej opinii, bo byłem i się z tym nie spotkałem ...". Zaznaczam jednak, że ze względów porządkowych, aby temat z czasem nie urósł do 100000 postów, że dyskusje powyższe będą na bieżąco (oczywiście z czasowym opóźnieniem zależnym od tego jak temat się rozwinie) moderowane (usuwane) po dodaniu bądź



Zdecydowanie odradzam Camping Danijel .


Autocamp Danijel
Ruskamen bb,
21 317 Lokva Rogoznica,
Hrvatska

Przy rezerwcji w 2015 roku w emailu wskazałem parcele ze zdjęciem .(byłem na tym campingu w 2012 roku i chceiliśmy miec taką samą parcele)
Własciciel potwierdził w emailu po otrzymaniu zaliczki ze parcela jest dla mnie zarezerwowanana na 12 dni
Po przyjezdzie okazało się że nowy pracownik "omyłkowo " oddał nasze miesjce innym turystom .

Dostalismy miejsce na samej górze z informacją max 2 dni parcela się zwolni .Własciciel przyznał się do błedu nowego pracownika .
Po czterech dniach stwierdziliśmy że jednak przenosimy się na inny Camping bo siedzenie na samej górze campingu bez widoku na morze to bez sensu , dopiero wtedy zaczeły się wymówki gospodarza że zaliczka przepada i że to ja muszę udowodnic ze chciałem parecele ze zdjęcia .Miałęm przy sobie tylko wydruk treści z meila gdzie wyło wskazane parcela w pierszej strefie prz morzu .
Gospodarz zarzadał zapłaty za cały czas pobytu pomimo że na początku przyznał się do błędu pracownika

Nie miałem ze sobą laptopa firmowego z którego wysyłałem email ze zdjęciami .
W telefonie mam jedynie mozliwośc odczytania emaili z max 2 tygodni(rezerwcje robiłem ponad 1,5 m-c) .gospodarz powiedział że to mój problem .
Jak poprosiłem aby pokazał swoją skrzynkę odbiorczą to powiedział że jego laptop teraz nie działa:)

-Pod prysnicami kopie prąd , czystośc tez daje wiele do mówienia .
-bar został zamknięty , wczeniej w 2012 można było iść na lody czy piwko.
najblizszy sklep za 0,5 km .(w upał to nikomu nie chce się chodzić)
-standard w przeciągu 2 lat spadł bardzo dużo .
-zasięg wi-fi kótrego praktycznie nie ma :(
-ogólnodostępne zamrażarki wyglądały jakby ktoś w nich umarł kilka lat temu .(jedna Pani do sprzątania nie da rady wszytkiego posprzątać )
- ostatnim problemem jest też parking na "zasadzie kto pierwszy ten lepszy "
camping dobry na max dwie noce a by odpocząc i jechać dalej .

Bedąc 7 raz w Chorwacji pierwszy raz spotkaliśmy się z takim potraktowaniem .
Chorwacji to mili ludzie ,nie zmiani się moje podejscie do tych ludzi po takim incydencie .
Zmieniła się obsługa i atmosfera ,ogólnie panuje duży nieporządek .
ODRADZAM ,I PRZESTRZEGAM TYCH CO ROBIĄ WCZESNIEJ REZERWCJĘ .OMIJAJCIE TEN CAMPINGSZEROKIM ŁUKIEM .

Po tym niemiłym pobycie przejechaliśmy do Camp Seget reszta urlopu przebiegła wyśmienicie .
rudzik3636
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudzik3636 » 06.08.2015 19:25

We strongly advise against Camping Danijel.


Autocamp Danijel
Ruskamen bb,
21 317 Lokva Rogoznica,
Hrvatska

When rezerwcji in 2015 in the email indicated parcels with a photo. (I've been at this campground in 2012 and chceiliśmy have the same parcels)
The owner of confirmed in an email after receiving advance payments from plot is for me booked 12 days
Upon arrival it turned out that the new employee "mistakenly" gave our metered other tourists.

We got a place at the top of the information up to two days a plot to release .Własciciel admitted its mistake new employee.
After four days, however, we found that moving to another camping because sitting on the top of the campground without sea view it makes no sense, only then began to host the excuse that the deposit is forfeited and that I must prove that I wanted to parecele from a photo with him only .Miałęm print content from meile where howling plot indicated in Tables of spinning zone of the sea.
The host zarzadał payment for the entire stay despite the fact that at the beginning confessed to employee error

I did not have a laptop with a company with which I sent an email with photographs.
The phone I have only the ability to read e-mails with up to two weeks (reservation of doing more than 1.5 month) .gospodarz said that it was my problem.
I asked how to beat your inbox is said that his laptop does not work now :)

-POD Prysnicami copies of current, purity also gives a lot to talk.
-bar was closed earlier in 2012, you could go for an ice cream or beer.
Stores are for 0.5 km. (in the heat, nobody seems to want to walk)
-standard within two years fell very much.
-range wi-fi kótrego virtually no :(
-ogólnodostępne freezers looked like someone had died in them a few years ago. (one lady for cleaning wszytkiego council can not clean up)
- The last problem is also parking on the "principle of first come first served"
Good camping for two nights and max to rest and go on.

Being 7 time in Croatia for the first time we met with such treatment.
Croatia is nice people, do not change my approach to these people after such an incident.
Changed the service and atmosphere, generally there is a big mess.
Discouraged, and observes EARLIER THIS WHAT DO THIS CAMPINGSZEROKIM .OMIJAJCIE reservation of ARC.

After this unpleasant stay we traveled to Camp Seget rest of
anila44
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) anila44 » 07.08.2015 19:31

Wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, piszcie więcej, żeby nikt się więcej nie naciął na nich!
sailor_man
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sailor_man » 10.08.2015 11:45

autocamp-more.eu (auto camp more Zaboric)

Zdecydowanie nie polecam tego campingu.
Właściciel to dyktator, który może Cie wyrzucić z campingu w każdej chwili tylko dlatego, że Twoje dziecko zapłakało (nieważne że się uderzyło, czy jest chore).
Nastawiony tylko na chęć zysku (upycha turystów jak mrówki). Nie masz możliwości ustawienia namiotu/auta jak chcesz, tylko jak właściciel Ci karze.
W mojej ocenie to psychopata, który rządzi turystami, zasiada za ich stołami bez zaproszenia (tylko Niemcom próbował się przypodobać).
Nie polecam!!!!
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.08.2015 11:50

sailor_man napisał(a):autocamp-more.eu (auto camp more Zaboric)

Zdecydowanie nie polecam tego campingu.
Właściciel to dyktator, który może Cie wyrzucić z campingu w każdej chwili tylko dlatego, że Twoje dziecko zapłakało (nieważne że się uderzyło, czy jest chore).
Nastawiony tylko na chęć zysku (upycha turystów jak mrówki). Nie masz możliwości ustawienia namiotu/auta jak chcesz, tylko jak właściciel Ci karze.
W mojej ocenie to psychopata, który rządzi turystami, zasiada za ich stołami bez zaproszenia (tylko Niemcom próbował się przypodobać).
Nie polecam!!!!

wszystko pięknie, ale to się zaczyna o spam ocierać ..
trzeci post i w trzecim to samo, może już wystarczy?
maliksa
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 24.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maliksa » 14.08.2016 21:54

Na świeżo dodam Camp Medulin
miejscowość: Medulin

powody: z Chorwacją to mamy tu mało wspólnego - brudno, głośno, bardzo słaba infrastruktura (toalety - lata 80-te nad Bałtykiem); plaże - w sumie to brak; woda w promieniu 5km dramat - glony, muł, itd.

radzę omijać szerokim łukiem - z planowanych 7 nocy uciekliśmy po pierwszej.

ktoś powie, że jak kamping ma 2 gwiazdki to czego się spodziewałem, ale takiego dramatu to naprawdę dawno nie widziałem. po tej jednej nocy znaleźliśmy inny 2 gwiazdowy kamping (3 * i więcej miały komplet) - i po prostu przepaść - Campin Medulin to katastrofa.
Ślązak
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ślązak » 05.07.2017 16:57

Kamp Park Soline, Biograd n/moru
Do ubiegłego roku w miarę OK, porównując z innymi kampami w okolicy. W tym roku niestety przybyło kilkadziesiąt nowych mobil'homów co wpłynęło bezpośrednio na czystość na kampie. Panie zatrudnione do sprzątania całego terenu, musiały się skupić na sprzątanie mobili ;-( notoryczny brak papieru w toaletach, syf przy zlewozmywakach. Żeby było jeszcze śmieszniej przy najlepszych parcelach blisko plaży została zlikwidowana większa część sanitarna. Ostała się jedna, mniejsza z 2 ubikacjami dla każdej płci i dwoma prysznicami. Masakra w czasie wieczornych myć :-( Do tego należy dołożyć prysznice na plaży płatne2kn za 30 sekund wody :D
Podsumowując, kolejny stracony KAMP na rzecz domków, które okupują w większości rodziny wieeeellllooosobowe. Płacz dzieci to dźwięk dominujący zarówno nad szumem morza jak i cykadami :-) Kto ceni spokój i dawny nastrój kampingów nie polecam.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 06.07.2017 09:28

Trudno mieć pretensje do ośrodka czy samych rodzin z dziećmi, że przyjeżdżają na kemping, który reklamowany jest jako rodzinny. Natomiast zwiększanie liczby mobildomków (choć sam korzystam) kosztem parceli pod namiot czy kamper również uważam za wadę, podobnie jak likwidację toalet.
mirtomir
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 07.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirtomir » 26.07.2017 00:56

Z żalem odpisuję SLADENOVICI . Camping niedaleko Slano ( po drodze do Dubrovnika ).
Jeszcze kilka lat temu niezwykle urokliwy ( mimo dośç bliskiego sąsiedztwa głównej drogi ). Tam zaczęliśmy naszą przygodę z namiotem i Chorwacją.
Wczoraj byliśmy zobaczyć jak Ivo ( szef tego interesu) rządzi....
Nie moja sprawa czy tak musiało być, czy tak chciał, ale piękne wybrzeże zostało przeorane podczas zakładania instalacji kanalizacyjnej. Dokładnie wzdłuż :( . I wszystko czeka.. być może na asfalt i deptak od samego Slano?
Zawsze było tam dużo " stacjonarnych" przyczep. Wkopanych i ogrodzonych niczym działki pracownicze, ale teraz przypomina to jakieś slamsy.
Namioty były jako dodatek i dalej Ivo wciska gości na mały ,teren przy kapliczce .
Przykro mi tak pisać, bo nadal widziałem tam Polaków. Może im to odpowiada, że łazienek jest tyle co przedtem ( fakt że odnowione, ale tak skromnie...)
Słynna kapliczka teraz odgrodzona płotkiem.... z ławeczki pozostały nędzne szczątki, a usychająca i fotogeniczna ( za mojego pobytu) oliwka, teraz przypomina obłupany kikut...
Może to wszystko jeszcze kogoś kusi? Może cena i wieczne " nama problema" od szefa? Może to już nie jest camping? Ja odpadam.
str3
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) str3 » 06.06.2018 20:22

Camping Baldo w Slano - to nie camping tylko ogrodek kolo domu, nawet nieogrodzony..
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które należy omijać z daleka - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone