Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Solaris

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
koogar
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 03.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) koogar » 11.03.2014 22:33

Ale najlepsze ( bo własne ) jedzonko było na grillu przy domku. Najpierw wizyta na targu rybnym( i warzywnym) w Szybeniku, potem wizyta u wytwórcy trunków wszelakiego rodzaju w Brodaricy + wypożyczenie grilla (5euro/doba) i tak to wyszło:
Załączniki:
zDSC_6022.jpg
ciepła zakąska
zDSC_6016.jpg
danie główne - dorada i Brancin
zDSC_6001.jpg
i zimna zakąska :)
Rosmary
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rosmary » 12.03.2014 10:22

Dziękujemy za zdjęcia menu, na pewno się przydadzą. Równiez mamy zamiar w tym roku pogrillować :roll: Rybka wygląda smakowicie...
Mam pytanie odnośnie tego basenu przy barze. Na zdjęciach widać, że jest płytki, ale czy można w nim posiedzieć bez zamawiania czegoś do picia???
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 12.03.2014 11:24

Rosmary napisał(a):. Na zdjęciach widać, że jest płytki, ale czy można w nim posiedzieć bez zamawiania czegoś do picia???

Niestety, w basenie można posiedzieć tylko wtedy , kiedy zamówi się coś z menu.
Pozdrawiam :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 12.03.2014 15:26

Iwona Baśka napisał(a):Niestety, w basenie można posiedzieć tylko wtedy , kiedy zamówi się coś z menu.
Pozdrawiam :papa:


To jest nie do końca prawdą. Owszem, na leżakach w tym płyciutkim basenie nie można leżeć nie zamawiając niczego, ale obok jest basen z wodą sięgającą do pasa, w którym na środku ustawiony jest bar. W tym basenie bez problemu można posiedzieć nie zamawiając niczego.
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 12.03.2014 15:41

agata26061 napisał(a):
Iwona Baśka napisał(a):Niestety, w basenie można posiedzieć tylko wtedy , kiedy zamówi się coś z menu.
Pozdrawiam :papa:


To jest nie do końca prawdą. Owszem, na leżakach w tym płyciutkim basenie nie można leżeć nie zamawiając niczego, ale obok jest basen z wodą sięgającą do pasa, w którym na środku ustawiony jest bar. W tym basenie bez problemu można posiedzieć nie zamawiając niczego.

Agatko, pytanie było o płytki basen i tak też odpowiedziałam więc nie możesz mi zarzucać ,że nie jest to prawdą. Rozumiem ,że Ty uzupełniłaś moją odpowiedź. I teraz jest OK.
Pozdrawiam :papa:
Rosmary
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rosmary » 12.03.2014 18:38

Dziewczyny, dziekuję za tak szybkie odpowiedzi :D Właściwie, to miałam na myśli ten, o którym pisze Agata, bo to do kostek nie uznałam za basen. Zauważyłam na zdjęciach, że są tam miejsca do siedzenia- takie koła. Pytam dlatego, bo bedzie blisko naszego domku. Czyli to trzeci bezplatny basen. Pozdrawiam.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.03.2014 18:38

Iwona Baśka napisał(a):Agatko, pytanie było o płytki basen i tak też odpowiedziałam więc nie możesz mi zarzucać ,że nie jest to prawdą. Rozumiem ,że Ty uzupełniłaś moją odpowiedź. I teraz jest OK.
Pozdrawiam :papa:


Tak jak napisałaś nie zarzucam Ci, że to nie prawda, bo napisałam, że to jest NIE DO KOŃCA prawda... więc uzupełniłam Twoją wypowiedź. Dla mnie basen po pas też jest płytki. Pozdrawiam :D

Rosmary napisał(a):Dziewczyny, dziekuję za tak szybkie odpowiedzi :D Właściwie, to miałam na myśli ten, o którym pisze Agata, bo to do kostek nie uznałam za basen. Zauważyłam na zdjęciach, że są tam miejsca do siedzenia- takie koła. Pytam dlatego, bo bedzie blisko naszego domku. Czyli to trzeci bezplatny basen. Pozdrawiam.


W tych kołach dodatkowo są jakieś "bulgotki", czyli można powiedzieć takie mini jacuzzi :D I o ile się nie mylę, nie wiem czy można tam przychodzić z dziećmi. Coś mi się kojarzy, że gdzieś jest tam wstawiony jakiś znak z zakazem wstępu dla maluchów, ale sporadycznie jakieś dziecko można tam było spotkać z rodzicami, więc chyba jakoś bardzo rygorystycznie to nie jest przestrzegane.
Iwona Baśka
Cromaniak
Posty: 1096
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona Baśka » 13.03.2014 19:22

agata26061 napisał(a):
Coś mi się kojarzy, że gdzieś jest tam wstawiony jakiś znak z zakazem wstępu dla maluchów, ale sporadycznie jakieś dziecko można tam było spotkać z rodzicami, więc chyba jakoś bardzo rygorystycznie to nie jest przestrzegane.

Dobrze kojarzysz, jest rzeczywiście zakaz wstępu dzieci. A to jak jest przestrzegany, to według moich "obserwacji" wynika, zależy od "kierownika zmiany".
Serdecznie pozdrawiam :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.03.2014 21:37

Iwona Baśka napisał(a):Dobrze kojarzysz, jest rzeczywiście zakaz wstępu dzieci. A to jak jest przestrzegany, to według moich "obserwacji" wynika, zależy od "kierownika zmiany".
Serdecznie pozdrawiam :papa:


Też tak myślę, że to zależy od obsługi całego Beach Bar Palma. Czasem jakieś dzieciaki tam widywaliśmy.
Ale wydaję mi się, że takie miejsce "dla dorosłych" też jest potrzebne na takim dużym kompleksie hotelowo-campingowym jak Solaris. W końcu nie wszyscy mają dzieci, a nie oszukujmy się, maluchy potrafią narobić dużo hałasu. Sama mam dwuletniego synka, więc wiem czym jest dla dziecka dobra zabawa. Nie było go w zeszłym roku z nami na wakacjach, ale w tym roku już go zabieramy.
W tym barze, to był jedyny darmowy basen, gdzie było w miarę cicho i spokojnie. Na campingowym basenie było dość tłoczno i głośno. Już pisałam w swojej relacji, że dzieciaki nacji niemieckiej bardzo rozrabiały. Np. skakały po naszych ręcznikach, bez pozwolenia brały nasze rzeczy itp. Rodzice im uwagi w ogóle nie zwracali, a wręcz przeciwnie, osoba opiekująca się nimi śmiała się z tego w najlepsze. Dla mnie trochę dziwne zachowanie. Dzieciaki były w wieku około 10-ciu, może 11-stu lat, więc takie dziecko chyba rozumie co wolno, a czego nie. Rozumiem zabawy dzieciaków, ale bez przesady, jakieś granice powinny istnieć. Było też tam mnóstwo innych maluchów, które się bardzo ładnie bawiły nie przeszkadzając innym, ale widać nie wszyscy są tacy sami.
Piszę to dlatego, bo w sumie myślę, że jak jest gdzieś miejsce wytyczone tylko "dla dorosłych", to powinno się tego przestrzegać, bo też musi być taki kąt dla osób bezdzietnych.
Pozdrawiam :D
Rosmary
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rosmary » 15.03.2014 15:13

Hmm, tak podejrzewałam, że będzie zakaz dla dzieci. Jak już wcześniej pisałam jedziemy z dzieckiem, które będzie miało 10 miesięcy. Miałam nadzieję, że będę mogła się z nim troszkę pomoczyć. Ale oczywiście również rozumiem, że powinny być takie miejsca tylko dla dorosłych. Trudno. Jeśli mogę jeszcze zapytać, gdzie najlepiej korzystać z basenu z tak małym dzieckiem? Pozdrawiam :roll:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 15.03.2014 23:28

Myślę, że najlepiej w tym głównym campingowym basenie. Jest tam bardzo płytki brodzik, ale uważam, że z takim maluchem raczej nie powinni się czepiać w tym Beach Bar Palma z basenem. Zawsze możecie spróbować, to nic nie kosztuje. Taki maluch raczej nikomu nie powinien przeszkadzać :D
adresik84
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adresik84 » 18.03.2014 20:37

moze mi ktos powiedziec czy na campie sa drogi asfaltowe ? :) bo nie wiem czy zabrac rolki ? Jest gdzie poszalec ? :)
koogar
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 03.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) koogar » 18.03.2014 22:07

adresik84 napisał(a):moze mi ktos powiedziec czy na campie sa drogi asfaltowe ? :) bo nie wiem czy zabrac rolki ? Jest gdzie poszalec ? :)


Głównie jest asfalt. Jest też trochę betonu i kamienia. Widziałem grupę rolkarzy regularnie trenujących na drogach w okolicach kampingu.
Rosmary
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rosmary » 04.04.2014 19:25

Witam, będę na campingu Solaris w ostatnim tygodniu maja, czyli przed sezonem. Jeśli chcecie, bym coś sprawdziła lub zrobiła jakieś zdjęcie, to piszcie, chętnie pomogę.
adresik84
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adresik84 » 23.04.2014 22:32

agata26061 mogla bys cos wiecej napisac o plazy. Z Twoich zdjec widze ze jest piaszczysta tylko czesciowo czy jest to jakis wiekszy obszar piasku ?? Jak wyglada z glebokoscia wody ? od brzegu od razu glebiny czy schodzi to lagodnie ? Napisalas ze dno nieciekawe tzn ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Solaris - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone