Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Sirena Lokva Rogoznica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
edzesiek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.01.2006
Kemping Sirena Lokva Rogoznica

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzesiek » 23.05.2007 12:51

Witam serdecznie. W tym roku chcemy wybrac sie na kemping Sirena. Niby decyzja juz podjeta ale mam pare obaw. Jedna z nich jest bliskosc Jadranki. Czy rzeczywiscie jest blisko i ja slychac? Prosze takze moze o jakies zdjecia z kempingu. edzesiek@o2.l Pozdrawiam Grzesiek
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 23.05.2007 12:57

Rzeczywi scie jest blisko, kemp przylega do jardanki z tym że jest od niej niżej co trochę zmniejsza hałas. W zasadzie na niższych tarasach nie zwraca się uwagi na hałasy, gorzej na górze, ale my spaliśmy bez problemu.
Kemp czysty, w lasku , do plazy schodzi się długimi schodami. Na kempie bar, jak my sie stołowaliśmy to było tanio ale jak jest teraz to nie wiem
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 23.05.2007 13:01

Zajrzelismy na ten camp z zamiarem zatrzymania: tak jak pisze Kir jest nizej i jadranka nie jest na nim bardzo slyszalna.
Niestety, miejsc tych "nizej" nie bylo (a tam cien, drzewa, morze blisko...), tylko patelnia kolo sklepu i sanitariatow byla wolna. Zrezygnowalismy i pojechalismy dalej, wiec doswiadczen nocnych nie posiadam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.05.2007 15:01

Żadne odgłosy nie docierają,więc śpisz spokojnie.Byłem na tym kampie 2x (2005,2006) i wspominam go bardzo ciepło.Postaram się coś wrzucić na priv.
edzesiek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzesiek » 24.05.2007 20:23

Dziekuje Wszystkim za info. Probowalem wyslac do nich maila ale caly czas dostaje zwroty telefon tez milczy????
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2007 20:34

na stronie kempingu masz zdjęcia
http://autocamp-sirena.com/fotografije.htm
edzesiek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzesiek » 24.05.2007 20:38

Dzięki ale może ktoś ma jeszcze fajniejsze i więcej?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.05.2007 20:57

Ostatnio edytowano 09.06.2008 17:33 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
roksana_l
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) roksana_l » 09.06.2008 15:58

Odświeżam :)
W tym roku zamierzamy spędzić na tym kempingu parę dni. W związku z tym mam jedno pytanie- jak z życiem podwodnym? Jest co oglądać?
Kir
Cromaniak
Posty: 1012
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kir » 09.06.2008 16:38

Na samej wielkiej plazy na południe od campu nie za bardzo ale już na skałkach w prawo od wejścia na plaże z kempu widziałem małe slimaki nagoskrzelne. Ogólnie wybrzeże w stronę splitu jest mało eksplorowane i zaskakuje okazami, choć znam lepsze miejsca
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 09.06.2008 16:50

hej!
zdecydowanie polecam ten camping, bylem tam 3 razy z rzedu, odglosow z jadranki nie slychac praktycznie wogole, poniewaz na wysokosci kampu jadranka biegnie w tunelu, za kazdym razem mielismy namiot na jednym z wyzej polozonych tarasow i naprawde nigdy chalas nie doskwieral, bardzo sympatycznie (koniecznie pozdrow wlasciciela Milana!), czysto i rewelacyjna plaza pod nosem, jeszcze raz polecam
ardionitas
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ardionitas » 04.10.2009 17:59

Polecam! Byłem na tym kampingu w tym roku w drugiej połowie września. Na najniższym tarasie 'zacumowaliśmy" naszego kampera. Pogoda nam dopisała.
Milan - właściciel jest bardzo sympatyczny. Toalety i prysznice zadbane i czyste. W ciągu dnia często monitorowane przez obsługę. To duży plus. Jedzenie również bez zastrzeżeń. Jeśli uda mi się ponownie odwiedzić Dalmację to napewno będę chciał się zatrzymać 'na Syrence".
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2298
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 04.10.2009 20:13

ardionitas napisał(a):Polecam! Byłem na tym kampingu w tym roku w drugiej połowie września. Na najniższym tarasie 'zacumowaliśmy" naszego kampera. Pogoda nam dopisała.
Milan - właściciel jest bardzo sympatyczny. Toalety i prysznice zadbane i czyste. W ciągu dnia często monitorowane przez obsługę. To duży plus. Jedzenie również bez zastrzeżeń. Jeśli uda mi się ponownie odwiedzić Dalmację to napewno będę chciał się zatrzymać 'na Syrence".

Czy w tym czasie jak Byłeś wiały wiatry bo w sierpniu wieczorami wiatr wieczorem był nie do zniesienia.
ardionitas
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ardionitas » 05.10.2009 10:42

Wiatrów nie było, niebo bezchmurne a temperatura w ciągu dnia między 25-30 stopni,
Jak na druga połowę września to nieźle.
m_cowboy
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) m_cowboy » 07.05.2010 20:32

Odświeżmy po raz kolejny ten temat. Czy może ktoś ma zdjęcia z tego campu, plaży, okolicy itp?
Następna strona

Powrót do Kempingi



cron
Kemping Sirena Lokva Rogoznica
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone