Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Sirena Lokva Rogoznica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 27.05.2010 13:19

Witam:)
To ja może dodam coś od siebie:)
W Lokvie Rogoznicy Camp Sirena nie jest jedynym kempingiem.

Ja w ubiegłym roku byłam na prywatnym kempingu właśnie w Lokvie.
Niestety nie mam adresu. Postaram się może wytłumaczyć :P
Kemping Sirena znajduje się mniej więcej na wysokości tunelu (jak się nie mylę:))
Jadąc dalej, za tunelem w stronę Dubrownika Kemping, na którym byłam znajduje się po lewej stronie. Dom jest przy samej Jadrance, trochę wyżej - na skale, zaraz za nim jest brama suwana i mały parking na kilka aut. Na sam kemping wchodzi się po sporych schodkach.
Zejście na plażę z tego kempingu to schody w małym tunelu pod Jadranką - to prywatne zejście tylko z tego kempingu. Schody są dość spore a w tuneliku nie ma światła, także wchodzenie czy schodzenie odbywa się w ciemnościach:)
Jak zejdzie się tymi tunelowymi schodkami na plażę, to kierując się w prawą stronę jest Beach Bar Artina.

W Lokvie Rogoznicy jest piękna plaża :D

Znalazłam w necie coś takiego, ale nie przeglądałam jeszcze tych zdjęć..
http://barendmaaskant.spaces.live.com/

Pozdrawiam!
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 27.05.2010 13:24

P.S. zdjęcie, które mam ustawione w mojej wizytówce to jest właśnie Lokva Rogoznica, zejście schodkami z jakiejś restauracyjki powyżej tunelu 8)
Pozdrawiam :P
WRC
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) WRC » 23.06.2010 12:31

fakt jest tam camp, widziałem go kilka razy ale nie miałem okazji sprawdzić cen, czy jest taniej niż w sirenie ?
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 23.06.2010 14:51

Hmm.. powiem szczerze, że nie pamiętam jakie były dokładnie ceny, ale z pewnością były niskie :D
Myślę, że ceny były konkurencyjne w stosunku do Sireny, bo Sirena jest większym kempingiem, a ten, na którym byliśmy to nieduży przydomowy kemping, którego zresztą nie widać zbyt dobrze jadąc Jadranką, bo jest w górze, za domem wiszącym nad drogą :wink:
Właściciel miły, a że byliśmy większą ekipą - 8 osób, dwóm kolegom było wiecznie gorąco i spali na materacach przed namiotem, to właściciel nie policzył im w ogóle za noclegi :D
Byliśmy tam niestety tylko 4 dni, ale mam nadzieję, że wrócimy tam i w tym roku, bo plaża jest piękna! :P
Pozdrawiam!
WRC
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) WRC » 23.06.2010 15:00

chyba kojarze to miejsce, pytałem właśnie o ceny bo w sirenie jednak wydawało się zawsze drogo, może zajrzę tam w tym roku, wyjazd już pojutrze
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107650
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2010 15:12

Cennik Sirena

Ten drugi kemping to Daniel - na stronce brak cennika
WRC
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) WRC » 23.06.2010 15:17

sirene i daniela znam ale my rozmawiamy o innym, proszę nie wprowadzać w błąd
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 23.06.2010 15:18

Jeju... ale Ci zazdroszczę, że jedziesz już pojutrze!!! :D Ja niestety dopiero na początku sierpnia :?

Tylko.. jak zobaczysz w jednej z toalet coś w tym guście, to się nie przerażaj :P
http://zlodziejswiatla.files.wordpress. ... 050022.jpg

Jest tylko jedna taka toaleta, druga jest normalna, prysznice ok, dodatkowo jest prysznic na dworze :D
Kuchnia z lodówką także w oddzielnym budynku, wszystko jest blisko także polecam!!

Udanego wypoczynku, po powrocie koniecznie napisz parę zdań gdzie się zatrzymałeś (kempingi) :wink:

Pozdrawiam!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107650
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2010 15:19

WRC napisał(a):sirene i daniela znam ale my rozmawiamy o innym, proszę nie wprowadzać w błąd


No to widocznie jest trzeci :D
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 23.06.2010 15:20

To niestety nie jest kemping Daniel :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107650
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2010 15:22

Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107650
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2010 15:28

monia85 napisał(a):To niestety nie jest kemping Daniel :wink:


A może to Linda cennik

Obrazek
Ostatnio edytowano 23.06.2010 15:36 przez Janusz Bajcer, łącznie edytowano 1 raz
WRC
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 08.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) WRC » 23.06.2010 15:33

Miejscówek będzie dużo, ale ze względu na ograniczone środki będą to te z niższej półki i najlepiej przy samym morzu.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 23.06.2010 15:34

Janusz Bajcer napisał(a):
monia85 napisał(a):To niestety nie jest kemping Daniel :wink:


A może to Linda cennik


Niestety, to także nie jest Linda.. :wink:

Jak będę już w domku, to postaram się wkleić jakieś foto, ale nie obiecuję, że dzisiaj :D
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 23.06.2010 15:37

WRC napisał(a):Miejscówek będzie dużo, ale ze względu na ograniczone środki będą to te z niższej półki i najlepiej przy samym morzu.


To, że ma się ograniczone fundusze, nie znaczy, że kempingi "z niższej półki", czy malutkie przydomowe są gorsze :wink:
Wręcz przeciwnie! My jeździmy tylko na takie malutkie kempingi, zawsze w ciemno i zawsze blisko morza :D
Nigdy jeszcze się nie zawiedliśmy i do tego cieszymy się, że nie musimy nie wiadomo ile płacić za noclegi!
Do tego masz ciszę, spokój i pełny komfort :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Kemping Sirena Lokva Rogoznica - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone