Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping na poludniu z plaza FKK

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MaxiJazz22
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaxiJazz22 » 28.05.2015 13:37

gusia-s zapraszam do dopisania tej plaży do mojego wątku:

oznaczone-plaze-fkk-t47150-30.html

;)
Kasia25
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 02.08.2010
Camping FKK na południu Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 20.05.2017 12:10

Cześć,

Nasze ulubione campingi na których od lat się rotacyjnie zatrzymujemy to Ulika (koło Porec), Istria Naturist (Funtana), Koversada (Vrsar)... Bunculuka (wyspa Krk), Baldarin (wyspa Cres)... FKK Vrboska (wyspa Hvar)...

Żeby ciągle nie jezdzić w te same miejsca może mi ktoś polecić jakieś alternatywne campingi które będą jakoś choć w części nawiązywać do tych wymienionych powyżej?

Chciało by się pojechać na Brac, Korculę czy Dubrovnika... lub gdzieś w inne nowe miejsce tylko mam problem ze znalezieniem campingu. Pomoże ktoś jakąś inspiracją? Wiem że fkk to tylko istria jednak zdarzają się takie perełki jak Vrboska która co prawda jest zupełnie inna niż Ulika czy Koversada... jednak ma swój urok i klimat.

Jakieś pomysły ?

Pozdr
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 22.05.2017 06:39

Cześć.
Kasia25 napisał(a):Żeby ciągle nie jezdzić w te same miejsca może mi ktoś polecić jakieś alternatywne campingi które będą jakoś choć w części nawiązywać do tych wymienionych powyżej?

Pomoże ktoś jakąś inspiracją? Pozdr


Vrboska to chyba ostatni na południe kemping fkk w Chorwacji. Dalej jest Ada Bojana w Czarnogórze. Ale stanowczo nie jest to kemping podobny do chorwackich. Nawiązuje do nich tylko pogodą. Nam się bardzo podobał, ale lepiej zapoznać się z jakimś wątkiem o tym miejscu.
Na Pasmanie jest kemping Sovinje. Mikrutki, ale bardzo urokliwy. Dla rodzin z dziećmi idealny.
To tak ogólnie. W razie wątpliwości proszę pytać.

Pozdrawiam. :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Camping FKK na południu Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.05.2017 11:54

Kasia25 napisał(a):Cześć,

Nasze ulubione campingi na których od lat się rotacyjnie zatrzymujemy to Ulika (koło Porec), Istria Naturist (Funtana), Koversada (Vrsar)... Bunculuka (wyspa Krk), Baldarin (wyspa Cres)... FKK Vrboska (wyspa Hvar)...


Witaj. Świetnie, że macie tak przekrojowe doświadczenie campingowe. Może nam coś podpowiecie

Ulikę dawno temu polubiliśmy ze względu na basen ze słodką wodą, animacje, aquaaerobic a przede wszystkim przez panujący tam spokój, wolno płynący czas i non stop cień gdy namiot mamy pod wielkimi dębami

Później podczas drugiej wizyty na Bunculuce i ona nas przyciągnęła ze względu na piękne widoki z plaży, kamykami na plaży, super szlaki po okolicznych górkach, spokojne plaże na wschodzie i bliskość Baski z pysznymi lodami, knajpami oraz tanim Konzumem. Miejsce pod namiot za kanałem burzowym bardzo blisko plaży i 100% cieniem

Jazda zawsze jednym ciągiem na raz z Torunia więc nie może też być super daleko

Czy coś co zaliczyliście było by połączeniem naszych wymienionych oczekiwań? :) W temat jakiego campu na forum sugerujecie się uważniej wczytać?
Poprzednia strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Kemping na poludniu z plaza FKK - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone