Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

karmienie rybek i łowienie

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariuszw83
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 21.07.2013
karmienie rybek i łowienie

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszw83 » 04.08.2013 20:25

karmisz rybki chlebem bardzo lubią hehe

mozesz też małżami,
podnioszisz z morza z dna małże - jest ich dużoooo
rozwalasz kamieniem i rzucasz do wody i zaraz masz pełno rybek


jak zręczny jesteś mozesz połapać je za pomocą siatki kupionej na bbazarze za 10 kun


ja troszkę połapałem takich małych


najlepiej ogląda się rybkiii rzucasz małże do wody i za pomocą okularów ogladasz jest pełnoooo bardzo dużych rybek,,,
możesz zobaczyć jezowca
ja widziałem kałamarniceee!!!
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.08.2013 20:32

mariuszw83 napisał(a):
najlepiej ogląda się rybkiii rzucasz małże do wody i za pomocą okularów ogladasz jest pełnoooo bardzo dużych rybek,,,
możesz zobaczyć jezowca
ja widziałem kałamarniceee!!!

Jak u Hitchcoc'a... To trza mieć nerwy... :oczko_usmiech:
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 05.08.2013 08:38

mariuszw83 napisał(a):karmisz rybki chlebem bardzo lubią hehe

mozesz też małżami,
podnioszisz z morza z dna małże - jest ich dużoooo
rozwalasz kamieniem i rzucasz do wody i zaraz masz pełno rybek


jak zręczny jesteś mozesz połapać je za pomocą siatki kupionej na bbazarze za 10 kun


ja troszkę połapałem takich małych


najlepiej ogląda się rybkiii rzucasz małże do wody i za pomocą okularów ogladasz jest pełnoooo bardzo dużych rybek,,,
możesz zobaczyć jezowca
ja widziałem kałamarniceee!!!

Mariusz, ile masz lat?
mariuszw83
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 21.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariuszw83 » 05.08.2013 09:31

dużo a co?
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 05.08.2013 11:12

Już nic :)

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone