Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Karin Gornji, Pridraga ...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zimarek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zimarek » 27.03.2017 08:27

Witaj, nie mogę pisać jeszcze prywatnych wiadomości, dlatego piszę tutaj, chodziło mi o Twoje zdjęcia, bo te, które wrzuciłeś (za nie dziękuję ;) ) chyba są na booking. Ewentualnie proszę o wskazanie tych konkretnych Twojego apartamentu, bo tam widzę kilka sypialni. My wynajęliśmy 2 apartamenty na górze. Czy jest tam w miarę dużo miejsca i jakie wyposażenie w kuchni ?

Dodatkowe pytanie, jakie sklepy czy knajpy są w tej miejscowości?
Czy można tam płacić kartą, czy może są tam jakieś kantory?
jakub8881
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakub8881 » 06.06.2017 10:36

płatność raczej gotówką, w kilku miejscach co pytałem to karty nie przyjmowali, najbliższy kantor w Zadarze. Te zdjęcia są właśnie z mojego apartamentu na górze. Dokładnie identycznie to wyglądało. W miejscowości jest kilka sklepów, pizzeria, i jakies tam knajpki małe. Kuchnia wyposażona w miarę, są sztućce, czajnik, kuchenka, czyli mi to wystarczyło, jedyny minus to brak klimatyzacji:/
koogar
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) koogar » 18.12.2018 09:59

Byłem w Karin Gornji w sierpniu 2018. Jako, że był to mój 9 wyjazd do Chorwacji i zwiedziliśmy ją od Dubrovnika do Poreca, to szukaliśmy jakiegoś "innego" miejsca. No i znaleźliśmy... Pierwsze wrażenie po przyjeździe mocno średnie. Kilka sklepów, 2 stragany, 1 piekarnia, 1 pizzeria (wg mnie najlepsza w Cro), ze 3 konoby, poczta, wesołe miasteczko (o zgrozo) i tyle.
Właścicielka poinformowała nas od razu o wioskowej polityce płatniczej. Pieniądze można wymienić tylko na poczcie, która jest czynna z samego rana i z samego wieczora, a najbliższy bankomat jest a stacji benzynowej 6km dalej. Dlatego wszyscy w sklepach, knajpach, piekarni przyjmują euro (banknoty) po jednakowym kursie, a resztę wydają wg uznania w KN albo EUR.
Miejscowość, jeśli chodzi o turystykę jest o dobre 20 lat do tyłu od reszty kraju. Z udogodnień na plaży jest wypożyczalnia 6 leżaków i 3 rowerów wodnych, toaleta w kontenerze (dumie oklejona logiem ministerstwa turystyki) oraz handel obnośny.

No niby wszystko jest, morze, plaża, drzewa oliwne, kilka palm, cevapy, karlovacko... ale to nie to co lubię i do czego mnie Chorwacja przyzwyczaiła. Nawet samo podejście miejscowych jest jakieś inne.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Karin Gornji, Pridraga ... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022