Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Karin Gornji, Pridraga ...

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zimarek
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 27.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) zimarek » 27.03.2017 08:27

Witaj, nie mogę pisać jeszcze prywatnych wiadomości, dlatego piszę tutaj, chodziło mi o Twoje zdjęcia, bo te, które wrzuciłeś (za nie dziękuję ;) ) chyba są na booking. Ewentualnie proszę o wskazanie tych konkretnych Twojego apartamentu, bo tam widzę kilka sypialni. My wynajęliśmy 2 apartamenty na górze. Czy jest tam w miarę dużo miejsca i jakie wyposażenie w kuchni ?

Dodatkowe pytanie, jakie sklepy czy knajpy są w tej miejscowości?
Czy można tam płacić kartą, czy może są tam jakieś kantory?
jakub8881
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) jakub8881 » 06.06.2017 10:36

płatność raczej gotówką, w kilku miejscach co pytałem to karty nie przyjmowali, najbliższy kantor w Zadarze. Te zdjęcia są właśnie z mojego apartamentu na górze. Dokładnie identycznie to wyglądało. W miejscowości jest kilka sklepów, pizzeria, i jakies tam knajpki małe. Kuchnia wyposażona w miarę, są sztućce, czajnik, kuchenka, czyli mi to wystarczyło, jedyny minus to brak klimatyzacji:/
koogar
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 03.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) koogar » 18.12.2018 09:59

Byłem w Karin Gornji w sierpniu 2018. Jako, że był to mój 9 wyjazd do Chorwacji i zwiedziliśmy ją od Dubrovnika do Poreca, to szukaliśmy jakiegoś "innego" miejsca. No i znaleźliśmy... Pierwsze wrażenie po przyjeździe mocno średnie. Kilka sklepów, 2 stragany, 1 piekarnia, 1 pizzeria (wg mnie najlepsza w Cro), ze 3 konoby, poczta, wesołe miasteczko (o zgrozo) i tyle.
Właścicielka poinformowała nas od razu o wioskowej polityce płatniczej. Pieniądze można wymienić tylko na poczcie, która jest czynna z samego rana i z samego wieczora, a najbliższy bankomat jest a stacji benzynowej 6km dalej. Dlatego wszyscy w sklepach, knajpach, piekarni przyjmują euro (banknoty) po jednakowym kursie, a resztę wydają wg uznania w KN albo EUR.
Miejscowość, jeśli chodzi o turystykę jest o dobre 20 lat do tyłu od reszty kraju. Z udogodnień na plaży jest wypożyczalnia 6 leżaków i 3 rowerów wodnych, toaleta w kontenerze (dumie oklejona logiem ministerstwa turystyki) oraz handel obnośny.

No niby wszystko jest, morze, plaża, drzewa oliwne, kilka palm, cevapy, karlovacko... ale to nie to co lubię i do czego mnie Chorwacja przyzwyczaiła. Nawet samo podejście miejscowych jest jakieś inne.
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Karin Gornji, Pridraga ... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone