Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aicha80
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 13.03.2013
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) aicha80 » 22.04.2013 07:44

damianołódź napisał(a):Kasiu, zobacz w linku prognozy na najbliższy weekend, naprawdę nie ma się co przejmować pogodą. Na plażowanie, opalanie, ogólne lenistwo jadę 29.06 do Podgory. Ten weekend to zwiedzanie, spacery, bez dzikich tłumów i upałów.
http://www.accuweather.com/pl/hr/makars ... ast/115628


rzeczywiście prognoza się zmieniła... obiecałam sobie że już nie będę sprawdzać :D
byle do czwartku :hut: :hut: :hut:
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 22.04.2013 07:50

na tydzień do przodu to nie ma takich mocnych coby przewidzieli pogodę więc ja bym się nie martwił ;)
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 22.04.2013 20:39

walczy napisał(a):No i klameczka zapadła. Wczoraj zarezerwowałem 8 noclegów w Medulin na Istrii. Wyjazd w czwartek 25.04.

Ja tam jadę "w ciemno" jeszcze przed sezonem, w maju, jesteśmy "nieprzewidzianym źródłem niespodziewanego dochodu" dla Chorwatów, chyba że masz sprawdzona miejscówę, do której chętnie wracacie.
Miłego wypoczynku
Żeby nie odbiegać od tematu głównego, kąpielówki spakowane, sprzęt fotograficzny w gotowości, czekajcie na zdjęcia z "majowej kąpieli w Adriatyku"
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 22.04.2013 21:02

damianołódź napisał(a):Żeby nie odbiegać od tematu głównego, kąpielówki spakowane, sprzęt fotograficzny w gotowości, czekajcie na zdjęcia z "majowej kąpieli w Adriatyku"


Po "fali upałów", na początku maja podono czeka nas gwałtowne ochłodzenie. :cry: :evil:
Tak że po powrocie koniecznie wrzuć coś świeżego na forum, na rozgrzewkę.
Zdjęcie w kąpielówkach nieodzownie :wink:
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 22.04.2013 21:05

Jeszcze 4 dni!!!

Zawsze tak jest, przed zeszłorocznym wyjazdem według akuwther miało walić żabami cały mój pobyt. W rezultacie była palma 40 stopni.
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 22.04.2013 21:19

krispinus napisał(a):
damianołódź napisał(a):Żeby nie odbiegać od tematu głównego, kąpielówki spakowane, sprzęt fotograficzny w gotowości, czekajcie na zdjęcia z "majowej kąpieli w Adriatyku"


Po "fali upałów", na początku maja podono czeka nas gwałtowne ochłodzenie. :cry: :evil:
Tak że po powrocie koniecznie wrzuć coś świeżego na forum, na rozgrzewkę.
Zdjęcie w kąpielówkach nieodzownie :wink:


Byłem już 4 razy w Chorwacji, kiedyś zwiedziłem w 25 dni całe wybrzeże kamperem, od Rovinj na Istrii do Mlini za Dubrovnikiem i nigdy nie miałem natchnienia do napisania relacji, teraz postawiłem sobie za punkt honoru takową napisać, a co by nie zapomnieć istotnych faktów, będę ją "tworzył" online z Chorwacji, w formie dziennika :wink:
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 22.04.2013 21:51

damianołódź napisał(a):...nie miałem natchnienia do napisania relacji, teraz postawiłem sobie za punkt honoru takową napisać...


No chłopie.
Jak żeś się przełamał, to po relacji z majówki z tą dwudziestkąpiątką pójdzie Ci łatwiej :oczko_usmiech: :D
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 22.04.2013 22:30

krispinus napisał(a):
damianołódź napisał(a):...nie miałem natchnienia do napisania relacji, teraz postawiłem sobie za punkt honoru takową napisać...


No chłopie.
Jak żeś się przełamał, to po relacji z majówki z tą dwudziestkąpiątką pójdzie Ci łatwiej :oczko_usmiech: :D


Oczywiście zdjęcia z wyprawy są gdzieś zarchiwizowane na kompie, więc kto wie.....
Andersen ze mnie żaden, bajek nigdy nie opowiadam, ale i Melchior Wańkowicz słaby
Kiedyś musi być ten pierwszy raz, może Sienkiewicz "ku pokrzepieniu serc" wyjdzie
urwisek_22
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 16.07.2012
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) urwisek_22 » 23.04.2013 08:15

Witam :) :papa:

My tez w tym roku wybralismy majowke w Cro :) Jedziemy 30.04. do Crikvenicy. Prognozy moze nie sa zbyt optymistyczne, ale ja nauczona zeszlorocznym doświadczeniem traktuje je conajmniej przez połowę :) Jeczalam tutaj na forum przed wakacyjnym wyjazdem prawie 2 tyg, tak portale straszyly conajmniej tygodniowym zalamaniem pogody i deszczem a w efekcie byl 1 dzien pochmurny na 10 :):) Tez licze na kapiel w Adriatyku :) :twisted:
Basia Te
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 23.07.2012
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basia Te » 24.04.2013 01:08

I my w tym roku na chorwacką majówkę!! Z plażowania nici, tylko góry, góry i góry! Północny Welebit czeka. Według prognoz na Zaviżanie 14.04 było 240cm śniegu! Trzymajcie kciuki!!! Pozdrav:)
Clis
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.06.2010
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clis » 24.04.2013 07:52

Musze Was zmartwić, na początku maja popływacie, ale tylko w basenie. Morze jest jeszcze zimne. Rok temu byłem na weekend majowy w Poreću, tylko raz udało mi się wejść do morza - ok 15 stopni. Maj jest dobry ale do zwiedzania, niestety do pływania nie. Pozdrówki
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 24.04.2013 08:10

Clis napisał(a):Musze Was zmartwić, na początku maja popływacie, ale tylko w basenie. Morze jest jeszcze zimne. Rok temu byłem na weekend majowy w Poreću, tylko raz udało mi się wejść do morza - ok 15 stopni.


Chyba odwołam wyjazd.... To woda nie będzie miała 25 stopni 8O Dramat :wink:

Tak na poważnie, to każdy z ostatnio wpisujących się w temacie (w tym ja) ma świadomość temperatury Adriatyku na początku maja. Co więcej, mnie ta temperatura baaaaaardzo cieszy :mrgreen:
Uwielbiam poranne kąpiele w zimnej wodzie.
Clis
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.06.2010
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clis » 24.04.2013 10:22

Zimna kąpiel ci się przyda po degradacji ;) PasyChrzanów
RafałSC
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 08.01.2009
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) RafałSC » 25.04.2013 09:50

Pływanie odpada w weekend majowy , ale cza sledzić czy nei będzie padać...
jak pada to nie jadę...... :(
didik
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 05.08.2008
Re: kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da

Nieprzeczytany postnapisał(a) didik » 26.04.2013 07:23

Dzisiaj jadę na tydzień, jak wrócę to powiem czy się dało. :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
kąpiel w Adriatyku na początku maja - czy i gdzie się da? - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone