Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kanały yt o Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004
Re: Niezwykłe Bałkany Prokopa.

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 11.07.2022 11:38

marekkowalak napisał(a):
clawis napisał(a):Polecam filmiki z trasy po Bałkanach motocyklem z kierowcą Prokopem .Jest już kilka odcinków na YouTube.
Tytuł "NIEZWYKŁE BAŁKANY PROKOPA"

Tutaj jest o tym - i o wielu lepszych kanałach Yt o Chorwacji:
https://www.cro.pl/kanaly-yt-o-chorwacji-t56215-15.html

Incepcja :)
Dałeś linka do poprzedniej strony?! :D
W temacie mającym dwie strony? :lol:

PS. wygenerowałem trzecią stronę :)
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021
Re: Niezwykłe Bałkany Prokopa.

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 11.07.2022 13:30

eXtreme napisał(a):
marekkowalak napisał(a):
clawis napisał(a):Polecam filmiki z trasy po Bałkanach motocyklem z kierowcą Prokopem .Jest już kilka odcinków na YouTube.
Tytuł "NIEZWYKŁE BAŁKANY PROKOPA"

Tutaj jest o tym - i o wielu lepszych kanałach Yt o Chorwacji:
https://www.cro.pl/kanaly-yt-o-chorwacji-t56215-15.html

Incepcja :)
Dałeś linka do poprzedniej strony?! :D
W temacie mającym dwie strony? :lol:

PS. wygenerowałem trzecią stronę :)

Oba cytowane posty stanowiły odrębny wątek, dopiero potem zostały przeniesione do aktualnego.
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004
Re: Niezwykłe Bałkany Prokopa.

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 11.07.2022 15:29

vin napisał(a):Oba cytowane posty stanowiły odrębny wątek, dopiero potem zostały przeniesione do aktualnego.

I po Incepcji 8O
Na przyszłość proponuję coś takiego: *- posty przeniesione do tego tematu :lol:
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021
Re: Niezwykłe Bałkany Prokopa.

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 11.07.2022 15:39

eXtreme napisał(a):
vin napisał(a):Oba cytowane posty stanowiły odrębny wątek, dopiero potem zostały przeniesione do aktualnego.

I po Incepcji 8O
Na przyszłość proponuję coś takiego: *- posty przeniesione do tego tematu :lol:

ja to rozpoznaję po nagłówkach - nad postem jest nazwa starego wątku, jeśli był przeniesiony.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1970
Dołączył(a): 26.06.2016
Re: Niezwykłe Bałkany Prokopa.

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 11.07.2022 17:00

vin napisał(a):
eXtreme napisał(a):
vin napisał(a):Oba cytowane posty stanowiły odrębny wątek, dopiero potem zostały przeniesione do aktualnego.

I po Incepcji 8O
Na przyszłość proponuję coś takiego: *- posty przeniesione do tego tematu :lol:

ja to rozpoznaję po nagłówkach - nad postem jest nazwa starego wątku, jeśli był przeniesiony.

Dokładnie.
A czasem admin/mod zamieszcza info o przeniesieniu do innego wątku.
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 12.07.2022 09:34

Obejrzałem wczoraj wszystkie odcinki (jak na razie 5) "Niezwykłych Bałkanów Prokopa".
Spoko, trochę wszystko po łepkach. Z Chorwacji to sam Dubrownik i to bardzo słabo.
Byłem w tych samych miejscach w Czarnogórze czyli Kotor, rzeka Tara i Piva, park Durmitor.
Fajnie się oglądało.

Zawsze przed swoim urlopem oglądam co tam ktoś nowego wstawił na YT o Chorwacji.
Coraz częściej ludzie w tych filmach gadają takie głupoty, że nie da się tego słuchać, np.
tunel ciepło-zimno to według jednej pani to tunel "Mała Kapela" 8O
Ciągłe teksty:
- "przyjechaliśmy NA Chorwację,
- "chleb kosztuje 9 KUNA",
- brak odmiany przez przypadki "jedziemy do Omiś albo do Makarska"
czy oni w Polsce też tak mówią: "poszukamy noclegu w Radom lub w Kielce, może przenocujemy w Sopot"
Wiem czepiam się no ale taki jestem, leczę się biorę tabletki lekarz mówi mi, że to pomoże :oops:
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 18.07.2022 11:11

Bardzo dobry kanał o wyjazdach do Chorwacji to moim zdaniem 4lifetechtv
Michał z Torunia bardzo fajnie wszystko opowiada, dobre konkretne informacje, zawsze bardzo dobrze przygotowany :)
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 19.07.2022 08:59

LUKASQ napisał(a):Bardzo dobry kanał o wyjazdach do Chorwacji to moim zdaniem 4lifetechtv
Michał z Torunia bardzo fajnie wszystko opowiada, dobre konkretne informacje, zawsze bardzo dobrze przygotowany :)

Widziałem, ale to jak jechał z trzema nawigacjami i porównywał wskazania prędkości między nimi a prędkościomierzem w samochodzie -porażka 8O :roll:
Jak wstawiasz w nazwie "tech" musisz być choć trochę techniczny.
Wskazania licznika przekłamują średnio o ok. 3% (czasami nawet 5%) zawsze zawyżają (chyba, że zmienisz koła z np. 15-tek na 19-tki) czyli jak na liczniku masz 100 to w rzeczywistości jedziesz 97km/h.
U niego pokazuje na nawigacjach: 122,123,121 a na liczniku 130 na tempomacie i dalej nie zajarzył, że to on może się mylić.
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 19.07.2022 10:04

eXtreme napisał(a):
LUKASQ napisał(a):Bardzo dobry kanał o wyjazdach do Chorwacji to moim zdaniem 4lifetechtv
Michał z Torunia bardzo fajnie wszystko opowiada, dobre konkretne informacje, zawsze bardzo dobrze przygotowany :)

Widziałem, ale to jak jechał z trzema nawigacjami i porównywał wskazania prędkości między nimi a prędkościomierzem w samochodzie -porażka 8O :roll:
Jak wstawiasz w nazwie "tech" musisz być choć trochę techniczny.
Wskazania licznika przekłamują średnio o ok. 3% (czasami nawet 5%) zawsze zawyżają (chyba, że zmienisz koła z np. 15-tek na 19-tki) czyli jak na liczniku masz 100 to w rzeczywistości jedziesz 97km/h.
U niego pokazuje na nawigacjach: 122,123,121 a na liczniku 130 na tempomacie i dalej nie zajarzył, że to on może się mylić.


Nom tak pewnie masz racje w tej kwestii. Ale pomijając to co wymieniłeś to przygotowanie filmiku jest bardzo rzetelne i konkretne. Przykładowo w jednym vlogu pokazywał jak liczyć winiety w cro przez jedną stronkę. No i weźmy też pod uwagę że Michał to budowlaniec a nie komputerowiec czy topowy vloger. Na tle amatorskich kanałów o Chorwacji moim zdaniem wybija się mocno
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1970
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 19.07.2022 10:23

LUKASQ napisał(a):Przykładowo w jednym vlogu pokazywał jak liczyć winiety w cro przez jedną stronkę.

A to się bardzo łatwo liczy.
Ile by stron nie było, kwota na winiety w cro zawsze wyjdzie 0zl ;)
eXtreme
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 06.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) eXtreme » 19.07.2022 10:31

LUKASQ napisał(a):..Przykładowo w jednym vlogu pokazywał jak liczyć winiety w cro przez jedną stronkę...


Pewnie chodziło Ci nie o winiety w Chorwacji tylko płatności na bramkach.
Przecież jest aplikacja na telefon HAK i tam jest wszystko (opłaty, kamery na przejściach granicznych i autostradach, stacje paliw, itp.)

Zastanawiałem się ostatnio nad drogą na odcinku węgierskim czy jechać na Gyor i w lewo na Szombathely, Lenti i Gorican, czy może taką jak on ostatnio jechał czyli z Bratysławy na Budapeszt (MO) i do Gorican wzdłuż Balatonu (M7).

Pierwsza trasa: 3 godz. -264km
Druga trasa: 3 godz. 33 min -396 km
On poleca trasę 2, ja jeszcze się waham :P, chyba jednak 1.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.07.2022 11:15

O trasach są inne wątki. :idea:
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 19.07.2022 11:28

Też yt podpowiedział Prokopowe filmy o Bałkanach.
Montaż, realizacja, miejsca fajne, nieoczywiste w pewnym momencie.
No ale Prokop totalny nieogar w tych tematach - przynajmniej dla "znawców" t ych rejonów.
No i humor tylko dla fanów Marcina. Ale z braku laku i rak ryba.
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 17.08.2022 19:56

Makłowicz wraca 19.08:
Adis
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 12.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adis » 17.08.2022 21:33

Najwyższy czas! Myślałem że już nigdy nie wyjedzie z tych Włoch :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Kanały yt o Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone