Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamizelki odblaskowe

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Remus
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 156
Dołączył(a): 06.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Remus » 04.06.2005 11:10

Oki. oki nie czepiam się sensowności tego przepisu, bardziej chodziło mi o to czy służby wnikają w kompletność tych żaróweczek. Sam wożę podstawowe długie/mijania, postojowe, stop, kierunek, ale jeśli mieliby się przy.... do np. oświetlenia deski rozdzielczej lub wnętrza to musiałbym uzupełnić- ale chyba chorzy nie są.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 04.06.2005 11:40

Nie sądzę żeby się wygłupiali, grunt żeby opakowanie wyglądało na komplet (w jednym pudełku) a nie kazda żarówka oddzielnie :wink: Słoweńcy mnie nigdy nie zatrzymali, Chorwaci owszem ale mimo że raz zanosiło się na mandat (prędkosć) to nie wykazywali zainteresowania tym co mam a czego nie mam :twisted:
PZDR :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 04.06.2005 13:31

Też nie mam pełnego kompletu żarówek i wcale się tym nie przejmuiję. - Janusz B. dzięki za przypomnienie o drugim trójkącie i życzenia.
- Macieju dobrze kibicuj Kolejorzowi bo nie mają pewnej sytuacji, cieszę się, że Cię ponownie widzę bo w tym "czarnym uniformie" nie było Ci do twarzy :lol: .

Pozdrawiam
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005
Zbędne/?/ gadżety!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 04.06.2005 18:26

24.06 śmigam do Trogiru.
Dla pewności i spokoju ducha mam:
żółtą kamizeleczkę, żarówki,2x trójkąt,apteczke, linkę
ubezpieczenia,asistance i po jaką cholerę /?/ jeszcze kupę innych gadżetów,które zazwyczaj mi się nie przydają.
ALE......mam Czaszke spokojną i myśle tylko o Łonie/!!!!!/......przyrody.
A ile kremów DO Opalania zabieracie na słonko Cro?
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003
Re: Zbędne/?/ gadżety!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 04.06.2005 19:07

Dr.Watson napisał(a):24.06 śmigam do Trogiru.
Dla pewności i spokoju ducha mam:
żółtą kamizeleczkę, żarówki,2x trójkąt,apteczke, linkę
ubezpieczenia,asistance i po jaką cholerę /?/ jeszcze kupę innych gadżetów,które zazwyczaj mi się nie przydają.
ALE......mam Czaszke spokojną i myśle tylko o Łonie/!!!!!/......przyrody.
A ile kremów DO Opalania zabieracie na słonko Cro?

A gaśnicę masz ? Sprawdź tylko czy ważna.
Pzdr
Andrzej40
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej40 » 04.06.2005 19:07

Witam serdecznie.
Choć może nie powinienem przypominać tak szacownym kierowcom jacy znajduja sie na tym forum..ale tak za Dr.Watsonem też zrobilem sobie liste spraw które należy sprawdzić przed wyjazdem.( chodzi tylko oczywiście o sprawy samochodowo- transportowe :lol: ).Jednym z moich pierwszych postów były wspomnienia z mej pierwszej wyprawy do CRO..
i moje zaniedbanie..w korku pod Splitem wystrzelila mi chłodnica ( w zasadzie ...na szczęście wąż chłodnicy).Teraz przed każdym letnim wyjazdem sprawdzam poziom płynu..wtedy nie dolałem i czy działa prawidłowo włącznik termiczny wentylatora..wtedy miałem zsunięty przewód :cry: ..jest to pierdoła..ale może się skończyć nie ciekawie.
Aktualnie na mej liście mam jeszcze wymianę tarcz i klocków hamulcowych...trochę boli.. :x (przód i tył ) ..ale w mym przypadku jest to konieczne.. nie zanudzając warto sprawdzić aerometrem jakość płynu hamulcowego... w przypadku częstego hamowania ( góry ) wysokich temperatur..itd.( wiadomo ..chorwacja :lol: ) możemy się czasami zdziwić
dlaczego autko nie hamuje.Może ktoś zrobi spis ( dla przypomnienia )
czynności przedwyjazdowych...coś na zasadzie..co pod namiot na stronie
Jacka ( bodajże )..pozdrawiam ..zbliża się gorączka przedwyjazdowa..jak ja to lubię.. :lol:
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 04.06.2005 19:43

Jeśli już mowa o przygotowaniach autka do wyjazdu, to jak zawsze przed taką trasą robię tzw. ścieżkę diagnostyczną z szarpakami (sprawdzenie amorków, zbieżności, siły hamowania, zawiechy), ustawienie świateł, sprawdzenie jakości płynów hamulcowego i chłodniczego. Komplet w ASO Seata to ok. 60 pln. Do tego już na drogę-oprócz wszystkich wspomnianych przez innych rzeczy- zabieram 1l wody destylowanej, 5 l płynu do spryskiwacza i butelachę wynalazku, którym szybko można usunąć resztki owadów np. z reflektorów. Uff, chyba tyle ...
Pzdr
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005
Nareszcie wakacje!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 04.06.2005 20:35

Dzieki za podpowiedzi.
Gaśnica O`K ,WSZYSTKO chyba/O`K/.
Od lutego mam nowego bolida KIA-Cerato/poprzednio Siena 1,6-16v/.
Sienolot poprzednie wypady zaliczal bez problemów.
Mam nadzieję,że to samo będzie dotyczyć KIA-nki.
Czekam niecierpliwie,kiedy wreszcie " zamieszam olej w silniku".
Bo nie miałem jeszcze okazji śmigać w trasie.
Bo po Wa-wie to średnia przyjemność pomykać.
Pozdro!
P.S Z dziwnych rzeczy to ostatnio nawet lutownica mi się przydała,gdy w ładowarce fona odlutował mi się jakiś kabelek, mimo że w Wa-wie nic się nie psuło.Nie wspomnę o zapasowym suwaku i igle z nitką,który często się pierniczy tam gdzie nie powinny.!!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.06.2005 11:49

Andrzej40 napisał(a):Witam serdecznie.
Choć może nie powinienem przypominać tak szacownym kierowcom jacy znajduja sie na tym forum..ale tak za Dr.Watsonem też zrobilem sobie liste spraw które należy sprawdzić przed wyjazdem.( chodzi tylko oczywiście o sprawy samochodowo- transportowe :lol: ).Jednym z moich pierwszych postów były wspomnienia z mej pierwszej wyprawy do CRO..
i moje zaniedbanie..w korku pod Splitem wystrzelila mi chłodnica ( w zasadzie ...na szczęście wąż chłodnicy).Teraz przed każdym letnim wyjazdem sprawdzam poziom płynu..wtedy nie dolałem i czy działa prawidłowo włącznik termiczny wentylatora..wtedy miałem zsunięty przewód :cry: ..jest to pierdoła..ale może się skończyć nie ciekawie.
Aktualnie na mej liście mam jeszcze wymianę tarcz i klocków hamulcowych...trochę boli.. :x (przód i tył ) ..ale w mym przypadku jest to konieczne.. nie zanudzając warto sprawdzić aerometrem jakość płynu hamulcowego... w przypadku częstego hamowania ( góry ) wysokich temperatur..itd.( wiadomo ..chorwacja :lol: ) możemy się czasami zdziwić
dlaczego autko nie hamuje.Może ktoś zrobi spis ( dla przypomnienia )
czynności przedwyjazdowych...coś na zasadzie..co pod namiot na stronie
Jacka ( bodajże )..pozdrawiam ..zbliża się gorączka przedwyjazdowa..jak ja to lubię.. :lol:

Dorzucę swoje trzy grosze... Płyn hamulcowy to wypada wymienić raz w roku podobnie jak olej w silniku jeżeli ktoś mało jeździ. Tak zaleca np. Toyota. Ja robię około 60 tysiaków rocznie, więc koszt kilkudziesięciu złotych chyba nikogo nie zrujnuje. Twoja zapobiegliwość jest bez zarzutu, jeżeli chodzi o układ chłodzenia. Na pokładowym termometrze w Cro 38 st. już widziałem nie raz.
Jeżeli jeden Pan w tym poście nie lubi pasów to proponuję mu niech zacznie biec i uderzy choćby w kępe krzewów. Zobaczymy, jaką będzie miał facjatę. Nie proponuje drzewa albo ściany. Co do czerwonych świateł, to niech wywiesi grafik, kiedy i gdzie będzie jeździł. Ja wtedy zostaję w domu, mimo że mieszkam daleko od Krakowa (Pozdrawiam innych z tego pięknego miasta), albo niech zacznie korzystać z MPK.
Z dwa tygodnie temu pod Wrocławiem jeden człowiek?!, mając 3,25 pr. alkoholu we krwi zabił 4 osoby!!! I co też nic takiego nie zrobił!??? Po co stosować się do przepisów. Spieszył się, a że na dwóch gazach...
Światła. Po co w ogóle włączać. Przecież lepiej będzię w noktowizorze, a i żarówki nie będą się zużywały i akumulator. Ciekawe Łukasz, czy na codzień ze swoim przełożonym dyskutujesz na temat każdego polecenia, które Ci wyda?
Chłopie. Lepiej się zastanów, zanim coś napiszesz.
Najciekawsze na koniec.
:!: :idea: PAMIĘTAJCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:!: :idea: PATRZCIE W LUSTERKA WSTECZNE.
Wracając w ub. roku z Cro na granicy czesko austriackiej dla wyjeżających wakacje się w tym miejscu skończyły. Karambol na kilkanaście samochodów. WŁĄCZCIE światła awaryjne dojeżdżając do końca kolejki, nawet w dzień. Ludzie myślą już o wypoczynku i nie patrzą co dzieje się przed nimi.
Pozdrawiam FUX
S.Witkowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 15.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) S.Witkowski » 05.06.2005 12:38

Od pewnego czasu szukam kamizelki, chcę kupić bo może się przydać wszędzie. Niestetu w Carefur w Radomiu nie ma. Jeśli ktoś wie gdzie w okolicach Radomia można kupić, proszę o namiary.

Pozdrawiam
Dr.Watson
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 26.05.2005
Ach Te piękne żółte kamizeleczki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr.Watson » 05.06.2005 13:27

Co do kamizelek to w Wa-wie są w Auchan-ach po8.99PLN,są też w Norauto po/jeżeli się nie mylę/11.99 -te same tylko drożej niz w Auchan.
Pozdro!
Izawid
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Izawid » 05.06.2005 14:42

możesz też zamówić na allegro
S.Witkowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 15.09.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) S.Witkowski » 05.06.2005 15:52

Dziękuję za szybkie odpowiedzi.
Na allegro wszystkie aukcje z kamizelkami zakończone, ale poczekam na nowe.

Pozdrawiam
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 05.06.2005 16:27

S.Witkowski napisał(a):Dziękuję za szybkie odpowiedzi.
Na allegro wszystkie aukcje z kamizelkami zakończone, ale poczekam na nowe.
Pozdrawiam

Coś źle patrzyłeś: kamizelki na allegro.
Pzdr
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 05.06.2005 16:34

Te tutaj:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=53324147


wychodzą aktualnie najtaniej. Sam dzisiaj wylicytowałem dwie. :)


pozdrawiam , Jacek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamizelki odblaskowe - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone