Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kalendarze ścienne Cro.pl 2022

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 08.11.2021 11:43

Piękny projekt oczywiście zamawiam :)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 08.11.2021 11:47

Piter_M napisał(a):
piekara114 napisał(a):... I patrząc na projekt nowego kalendarza tak mi się skojarzyło, że zdjęcie sierpniowe powinno się z listopadowym miejscem wymienić... pasowałoby do nastrojów, pory roku....


Jak najbardziej masz rację, ja też bym te zdjęcia zamienił.
Tylko Kapitańska Baba i Bravik się zgodzą i zamieniam.


Dokładnie to samo pomyślałam :)
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5247
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 08.11.2021 16:13

Katerina napisał(a):Historia tegorocznego zdjęcia była taka:
Fotę strzeliłam w połowie września - spojrzałam na wyświetlacz aparatu w pełnym słońcu i pomyślałam, że może nada się do konkursu.

Zdjęcie przeleżało w aparacie do czasu konkursu, gdy zrzuciłam je na komputer...
8O
Moim oczom ukazała się ...nudystka - pięknie wtopiona w skały - dokładnie w centrum kadru :roll: :oczko_usmiech:
Twarzy nie widać, bo postać zwrócona jest do obiektywu zadnią (choć nie poślednią :wink: ) stroną sylwetki, ale pomyślałam, że może to spowodować wątpliwości u niektórych uczestników konkursu, mimo,że zdjęcie jak najbardziej oddaje "Moją Chorwację".

Dlatego musiałam postać usunąć, jednak zmieniłam tytuł i w kalendarzu będzie ono jako "Naga przyroda" :D
Tak, że ...w czerwcu będzie "fota z gołą babą".

Pozdrawiam Wszystkich, a szczególnie Pitera - dzięki za pracę nad kalendarzem :papa:


No i komu to służy? Zawsze byłem wrogiem obróbki graficznej. Zepsułaś dobrze zapowiadającą się fotkę. :oczko_usmiech: :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 08.11.2021 17:10

Bravik napisał(a):
Katerina napisał(a):Historia tegorocznego zdjęcia była taka:
Fotę strzeliłam w połowie września - spojrzałam na wyświetlacz aparatu w pełnym słońcu i pomyślałam, że może nada się do konkursu.

Zdjęcie przeleżało w aparacie do czasu konkursu, gdy zrzuciłam je na komputer...
8O
Moim oczom ukazała się ...nudystka - pięknie wtopiona w skały - dokładnie w centrum kadru :roll: :oczko_usmiech:
Twarzy nie widać, bo postać zwrócona jest do obiektywu zadnią (choć nie poślednią :wink: ) stroną sylwetki, ale pomyślałam, że może to spowodować wątpliwości u niektórych uczestników konkursu, mimo,że zdjęcie jak najbardziej oddaje "Moją Chorwację".

Dlatego musiałam postać usunąć, jednak zmieniłam tytuł i w kalendarzu będzie ono jako "Naga przyroda" :D
Tak, że ...w czerwcu będzie "fota z gołą babą".

Pozdrawiam Wszystkich, a szczególnie Pitera - dzięki za pracę nad kalendarzem :papa:


No i komu to służy? Zawsze byłem wrogiem obróbki graficznej. Zepsułaś dobrze zapowiadającą się fotkę. :oczko_usmiech: :papa:


Krzysztofie...

Jaka obróbka? :roll: Kliknęłam raz i sama się zdziwiłam, że "obiekt" zniknął :lol: :mrgreen:

Ja tylko dałam pole dla wyobraźni - teraz każdy zobaczy na zdjęciu to, co będzie chciał :oczko_usmiech:

P.S. Służy tym, którzy nie lubią postaci na zdjęciach, zwłaszcza postaci kobiet, a broń boże nagich.

Pozdrav :D :papa:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 08.11.2021 17:34

Jest zgoda.

Zdjęcia zamienione 8)

Burza w listopadzie idealnie pasuje.

:papa:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 08.11.2021 17:50

Jak macie jeszcze jakieś uwagi to proszę pisać,
bo za parę dni drukujemy 8)
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 09.11.2021 11:47

Zamówienie poszło, kasa również. Teraz pozostało tylko czekanie. A kalendarz jak zwykle piękny.
rybkujaca
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybkujaca » 09.11.2021 13:19

Mail poszedł 8) juz zacieram łapki :oczko_usmiech:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 09.11.2021 14:21

Widzę już teraz, że wprowadzenie opcji wysyłki do paczkomatu InPost to był dobry pomysł.

W tamtym roku jedna osoba zainspirowała mnie do tego 8)

Teraz połowa zamówień jest do paczkomatu :hut:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 09.11.2021 14:24

rybkujaca napisał(a):Mail poszedł 8) juz zacieram łapki :oczko_usmiech:


No to był rekord szybkości 8)

13:07 wysłałem do Ciebie maila z numerem konta
a o 13:16 pieniądze już były na moim koncie 8O
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 09.11.2021 15:19

Piter_M napisał(a):Widzę już teraz, że wprowadzenie opcji wysyłki do paczkomatu InPost to był dobry pomysł.

W tamtym roku jedna osoba zainspirowała mnie do tego 8)

Teraz połowa zamówień jest do paczkomatu :hut:

Nie ma co się dziwić. Różnica w jakości i czasie dostawy jest taka jak między najnowszym mercedesem (w tym miejscu można wstawić swoją ulubioną markę motoryzacyjną) a zdezelowanym Żukiem ;)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15685
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 09.11.2021 16:03

Zamówienie na 2 szt. wysłane :papa:
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 09.11.2021 18:28

Poszedł przelew, doszedł?

Pozdrawiam
Zbyszek
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 09.11.2021 18:41

Piter_M napisał(a):W tamtym roku jedna osoba zainspirowała mnie do tego 8)

Cieszę się 8) Lubię inspirować :mrgreen:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 09.11.2021 20:12

Zbigniew74 napisał(a):Poszedł przelew, doszedł?

Pozdrawiam
Zbyszek


Tak, doszedł :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Kalendarze ścienne Cro.pl 2022 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone