Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jeszcze raz Ciovo i okolice

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007
Jeszcze raz Ciovo i okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 18.11.2008 21:58

arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 19.11.2008 08:28

arcchie napisał(a):http://picasaweb.google.pl/arcchie72/SerbiaCzarnogRaChorwacjaLipiec2008#

Czytając tak wiele negatywnych opinii, szczerze obawiałam się jechać na Ciovo. W tym roku postanowiliśmy, że w Cro zatrzymamy się właśnie w tej części. Bliski Trogir odwiedzany wcześniej był dla nas zachętą. Zamieszkaliśmy w miejscowości Okrug Gornji. Ta miejscowość z bardzo dużym wyborem doskonałych domów wakacyjnych jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Szybenik, Primosten, Skradin i oczywiście Split jest na wyciągnięcie ręki. W żadnej innej części Cro nie spotkałam tak wielkiej liczby Polaków, no może jeszcze w Orebiczu. Widocznie te miejsca są najbardziej popularne wśród naszych rodaków. Było bardzo miło i malowniczo ale nie mogę powiedzieć, że wyspa powaliła mnie na kolana. Polecam na pewno ludziom z małymi dziećmi, którzy chcą zamieszkać blisko plaży i w dobrze wyposażonych, w miarę nowych domach. Oczywiście jakość dojazdu w takim przypadku jest również ważna. Dla nas Ciovo było odpoczynkiem po Serbii i Czarnogórze. Zobaczyłam, zwiedziłam okoliczne miejsca i może kiedyś tam wrócę.
Andrzej S
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej S » 19.11.2008 10:00

Też w tym roku tam byłem i wpełni się z tobą zgadzam.
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 19.11.2008 10:26

:lol: Ładne zdjęcia.
Też mieszkałam niedaleko na Ciovo, od strony wyspy Solta, w każym razie willę Waszą pamiętam, bo robi wrażenie ten basen nad samym morzem :)
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 19.11.2008 11:52

arcchie napisał(a):http://picasaweb.google.pl/arcchie72/SerbiaCzarnogRaChorwacjaLipiec2008#


Świetne zdjęcia i znajoma willa!
Mieszkaliśmy kilka metrów dalej również w pierwszej linii brzegowej. Niestety nie było basenu, ale fundamenty na niego już zalane:) więc może w przyszłym roku.
Pozdrawiam serdecznie.
dardol
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dardol » 07.01.2009 08:46

arcchie napisał(a):http://picasaweb.google.pl/arcchie72/SerbiaCzarnogRaChorwacjaLipiec2008#
Witam. Czy mógłbym prosić namiary na tą Willę na Ciovo?? Dziękuje i pozdrawiam
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 07.01.2009 19:44

Też tam byłam w 2006 roku , kilkadziesiąt metrów dalej ( lub bliżej - zależy z której strony liczyć) . Pobyt na Ciovo uważam za jeden z bardziej udanych . A oglądając znajome miejsca na zamieszczonych zdjęciach wspomnienia wróciły .
Już by się chciało tam jechać !
arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 09.01.2009 06:18

dardol napisał(a):
arcchie napisał(a):http://picasaweb.google.pl/arcchie72/SerbiaCzarnogRaChorwacjaLipiec2008#
Witam. Czy mógłbym prosić namiary na tą Willę na Ciovo?? Dziękuje i pozdrawiam

Mam gdzieś namiary bezpośrednie ale muszę poszukać. Właściciel nie ma strony bo jest w katalogu INTERHOME. Zresztą możesz wejść na ich stronę i zobaczyć jak jest z miejscami. Jak znajdę telefon to dam znać.
dardol
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dardol » 09.01.2009 11:05

arcchie napisał(a):
dardol napisał(a):
arcchie napisał(a):http://picasaweb.google.pl/arcchie72/SerbiaCzarnogRaChorwacjaLipiec2008#
Witam. Czy mógłbym prosić namiary na tą Willę na Ciovo?? Dziękuje i pozdrawiam

Mam gdzieś namiary bezpośrednie ale muszę poszukać. Właściciel nie ma strony bo jest w katalogu INTERHOME. Zresztą możesz wejść na ich stronę i zobaczyć jak jest z miejscami. Jak znajdę telefon to dam znać.
No właśnie znalazłem ich tylko i wyłącznie na stronie INTERHOME, ale tam jest chyba cena z "górką" biura. Dlatego jeśli odnalazłbyś telefon to byłbym wdzięczny
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 09.01.2009 23:59

Pierwsza linia brzegowa na Ciovo . :D
Ciekawe co to znaczy? :D
arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 10.01.2009 08:09

AndrzejJ. napisał(a):Pierwsza linia brzegowa na Ciovo . :D
Ciekawe co to znaczy? :D


++++++++++++++++++++++++<-domy w pierwszej linii brzegowej
----------------------------------------- <- brzeg morza

Inaczej w skrócie myslowym "pierwsza linia brzegowa" oznacza zabudowania najbliżej morza. Proste jak konstrukcja cepa. I jak pierwsza linia frontu. :lol:
hortus
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 18.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) hortus » 24.01.2009 17:04

dardol napisał(a):
arcchie napisał(a):
dardol napisał(a):
arcchie napisał(a):http://picasaweb.google.pl/arcchie72/SerbiaCzarnogRaChorwacjaLipiec2008#
Witam. Czy mógłbym prosić namiary na tą Willę na Ciovo?? Dziękuje i pozdrawiam

Mam gdzieś namiary bezpośrednie ale muszę poszukać. Właściciel nie ma strony bo jest w katalogu INTERHOME. Zresztą możesz wejść na ich stronę i zobaczyć jak jest z miejscami. Jak znajdę telefon to dam znać.
No właśnie znalazłem ich tylko i wyłącznie na stronie INTERHOME, ale tam jest chyba cena z "górką" biura. Dlatego jeśli odnalazłbyś telefon to byłbym wdzięczny


Niestety nie ma szans na załatwienie kwatery poza interhome, byłem tam w zeszłym roku i również wpadłem na ten pomysł, ale rozmawiałem z właścicielem (bardzo fajny gość) ma podpisaną umowę z tą firmą i nie morze "kręcić na lewo" szkoda.
arcchie
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 14.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arcchie » 26.01.2009 19:16

hortus napisał(a):
dardol napisał(a):
arcchie napisał(a):
dardol napisał(a):
arcchie napisał(a):http://picasaweb.google.pl/arcchie72/SerbiaCzarnogRaChorwacjaLipiec2008#
Witam. Czy mógłbym prosić namiary na tą Willę na Ciovo?? Dziękuje i pozdrawiam

Mam gdzieś namiary bezpośrednie ale muszę poszukać. Właściciel nie ma strony bo jest w katalogu INTERHOME. Zresztą możesz wejść na ich stronę i zobaczyć jak jest z miejscami. Jak znajdę telefon to dam znać.
No właśnie znalazłem ich tylko i wyłącznie na stronie INTERHOME, ale tam jest chyba cena z "górką" biura. Dlatego jeśli odnalazłbyś telefon to byłbym wdzięczny


Niestety nie ma szans na załatwienie kwatery poza interhome, byłem tam w zeszłym roku i również wpadłem na ten pomysł, ale rozmawiałem z właścicielem (bardzo fajny gość) ma podpisaną umowę z tą firmą i nie morze "kręcić na lewo" szkoda.


Cześć Hortus, jak było na wakacjach?

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie



cron
Jeszcze raz Ciovo i okolice
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone